* HOME *
e-mail: sklep@lech-loft.com
tel. 697-69-06-06
  
PZHGP Brzeg Dolny

*** Zagłosuj ***
TopLista - Golebie
Pocztowe

  SHOPS
    BRICON
    BEYERS
    BIFS
    TRAVIPHARMA
    HERBOTS
    E-SKLEP
   
Oferta 2017

  Inne
    Wyniki 2014
    Linki
    Galeria
    Napisali o Nas * new
    Hodowcy

  Miedzy nami:
 
Przedstawiciel firm:
BEYERS, BRICON, BIFS
HERBOTS, TRAVIPHARMA


LECH-LOFT Robert Lech
ul. Osiedlowa 8/10
56-120 Brzeg Dolny
Telefony kontaktowe:
kom.: 697 69 06 06
kom.: 697 71 06 06
Promocja ESK BRICON:
*** 1450 zl ***



@S-Soft Ruda Slaska
Systemy Informatyczne
http://www.as-soft.com.pl
   •  Program dla kantoru
   •  Program "Gołębie"
   •  Strony WWW
   •  Oprogramowanie








 

PZHGP (0346) - Brzeg Dolny okr. Wrocław
     Strona Informacycjna | KLASYFIKACJA DOROSLE | KLASYFIKACJA MLODE | Loty
Golebie 2015 - AS-Soft -
                 Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2015.                 
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  TAUCHA-2 z dnia 20.09.15                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:22:54.0 N 12:31:48.2 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  290.370 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   57                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1987                           
      5.Ilość konkursów.......................:  398                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1648.72                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1500.97                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,34,21                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,47,18                         
     10.Czas trwania konkursu.................:12 min. 57 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       Całość [ 1]                                                       
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   24   |  805   |  138  |17.14|      
          | 02 | Wolow                   |   11   |  518   |   56  |10.81|      
          | 03 | Lubiaz                  |   16   |  429   |   90  |20.98|      
          | 04 | Roscislawice            |    6   |  235   |  114  |48.51|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   57   | 1987   |  398  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2015.                                                                                  
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  5. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                       z lotu TAUCHA-2, w dniu 20.09.15                                                                                         
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                             
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |                             
|   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                             
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                             
   1 DOMARADZKI ADAM                 4   18              G  12:34:21     1648.72   0.50  44- 12-  7  303.942  30.000                                            
   2 LECH ROBERT  & JOANNA           4   11              G  12:27:57     1631.57   1.01  24- 18-  7  290.337  29.970                                            
   3 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   51                 12:28:05     1630.29   1.51  72- 59-  7  290.327  29.950                                            
   3 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   93                 12:28:05     1630.29   1.51   2  <   3>  290.327  29.950                                            
   3 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  129                 12:28:05     1630.29   1.51   3  <   6>  290.327  29.950                                            
   6 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    4              G  12:28:07     1629.98   3.02   4  <   6>  290.327  29.870                                            
   6 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  131                 12:28:07     1629.98   3.02   5  <   8>  290.327  29.870                                            
   8 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   77                 12:28:08     1629.83   4.03   6  <   8>  290.327  29.820                                            
   8 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   13              G  12:28:08     1629.83   4.03   7  <  10>  290.327  29.820                                            
  10 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    3              G  12:28:09     1629.68   5.03   8  <  10>  290.327   0.000                                            
  10 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   16              G  12:28:09     1629.68   5.03   9  <  10>  290.327   0.000                                            
  10 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   30              G  12:28:09     1629.68   5.03  10  <  13>  290.327   0.000                                            
  13 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  118                 12:28:10     1629.52   6.54  11  <  13>  290.327   0.000                                            
  13 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   12              G  12:28:10     1629.52   6.54  12  <  13>  290.327   0.000                                            
  13 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  115                 12:28:10     1629.52   6.54  13  <  16>  290.327   0.000                                            
  16 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  127                 12:28:11     1629.37   8.05  14  <  16>  290.327   0.000                                            
  16 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   49                 12:28:11     1629.37   8.05  15  <  18>  290.327   0.000                                            
  18 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   86                 12:28:12     1629.22   9.06  16  <  18>  290.327   0.000                                            
  18 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   43                 12:28:12     1629.22   9.06  17  <  20>  290.327   0.000                                            
  20 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   27              G  12:28:13     1629.07  10.07  18  <  20>  290.327   0.000                                            
  20 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  135                 12:28:13     1629.07  10.07  19  <  20>  290.327   0.000                                            
  20 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   85                 12:28:13     1629.07  10.07  20  <  20>  290.327   0.000                                            
  20 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  136                 12:28:13     1629.07  10.07  21  <  20>  290.327   0.000                                            
  20 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   91                 12:28:13     1629.07  10.07  22  <  27>  290.327   0.000                                            
  25 LECH ROBERT  & JOANNA           4   32              G  12:28:14     1628.97  12.58   2  <  25>  290.337  29.400                                            
  25 LECH ROBERT  & JOANNA           4   22              G  12:28:14     1628.97  12.58   3  <  30>  290.337  29.400                                            
  27 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  101                 12:28:15     1628.76  13.59  23  <  27>  290.327   0.000                                            
  27 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   78                 12:28:15     1628.76  13.59  24  <  27>  290.327   0.000                                            
  27 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   23              G  12:28:15     1628.76  13.59  25  <  32>  290.327   0.000                                            
  30 LECH ROBERT  & JOANNA           4   36              G  12:28:16     1628.67  15.10   4  <  30>  290.337  29.270                                            
  30 LECH ROBERT  & JOANNA           4   14              G  12:28:16     1628.67  15.10   5  <  34>  290.337  29.270                                            
  32 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  133                 12:28:16     1628.61  16.10  26  <  33>  290.327   0.000                                            
  33 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  108                 12:28:18     1628.31  16.61  27  <  35>  290.327   0.000                                            
  34 LECH ROBERT  & JOANNA           4   48                 12:28:19     1628.21  17.11   6  <  46>  290.337  29.170                                            
  35 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  104                 12:28:19     1628.15  17.61  28  <  35>  290.327   0.000                                            
  35 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   32              G  12:28:19     1628.15  17.61  29  <  37>  290.327   0.000                                            
  37 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   21              G  12:28:20     1628.00  18.62  30  <  38>  290.327   0.000                                            
  38 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   98                 12:28:22     1627.70  19.12  31  <  39>  290.327   0.000                                            
  39 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   14              G  12:28:23     1627.55  19.63  32  <  39>  290.327   0.000                                            
  39 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   82                 12:28:23     1627.55  19.63  33  <  39>  290.327   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
  39 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   53                 12:28:23     1627.55  19.63  34  <  42>  290.327   0.000                                            
  42 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   88                 12:28:25     1627.24  21.14  35  <  43>  290.327   0.000                                            
  43 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   28              G  12:28:26     1627.09  21.64  36  <  44>  290.327   0.000                                            
  44 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   25              G  12:28:34     1625.87  22.14  37  <  45>  290.327   0.000                                            
  45 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   33              G  12:28:37     1625.42  22.65  38  <  51>  290.327   0.000                                            
  46 LECH ROBERT  & JOANNA           4   26              G  12:28:44     1624.42  23.15   7  <  47>  290.337  28.870                                            
  47 LECH ROBERT  & JOANNA           4   29              G  12:28:50     1623.51  23.65   8  <  67>  290.337   0.000                                            
  48 URBANOWICZ DOROTA               1   59                 12:35:17     1619.50  24.16  52- 22-  7  300.066  28.820                                            
  49 WOLARZ JANUSZ                   3   24              G  12:24:01     1614.66  24.66  35- 16-  7  280.977  28.790                                            
  50 BOGONOS M+P                     2   42              G  12:29:55     1613.46  25.16  95- 16-  7  290.289  28.770                                            
  51 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   56                 12:30:27     1608.91  25.67  39  <  68>  290.327   0.000                                            
  52 BARNA    & LACH                 2    5              GT 12:23:30     1603.01  26.17  54-  2-  2  278.123  28.720                                            
  53 URBANOWICZ DOROTA               1   44                 12:37:24     1601.21  26.67   2  <  59>  300.066  28.690                                            
  54 BARNA    & LACH                 2   44               T 12:24:24     1594.74  27.18   2          278.123  28.660                                            
  55 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1    4              GT 12:32:20     1593.78  27.68  32- 11-  7  290.599  28.640                                            
  56 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1   17              GT 12:33:18     1589.02  28.18  38- 13-  7  291.267  28.610                                            
  57 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   32              GT 12:32:57     1588.41  28.69   2  <  58>  290.599  28.590                                            
  58 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1    8              GT 12:33:36     1582.78  29.19   3  <  62>  290.599  28.560                                            
  59 GAŁDA MARIAN                    1   74                 12:34:53     1582.49  29.69  36-  9-  7  292.576  28.540                                            
  59 URBANOWICZ DOROTA               1   30              GT 12:39:37     1582.49  29.69   3  <  59>  300.066  28.540                                            
  59 URBANOWICZ DOROTA               1   38              G  12:39:37     1582.49  29.69   4  <  75>  300.066  28.540                                            
  62 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   19              GT 12:33:41     1582.07  31.20   4  < 129>  290.599  28.460                                            
  63 WOLARZ JANUSZ                   3   54                 12:27:51     1579.85  31.71   2  <  85>  280.977  28.440                                            
  64 SOBOŃ AGNIESZKA                 3   25              G  12:30:00     1576.38  32.21  34- 10-  7  283.748  28.410                                            
  65 JUREK STANISŁAW                 1   31              G  12:34:55     1575.34  32.71  58- 23-  7  291.307  28.390                                            
  66 JUREK STANISŁAW                 1   24              G  12:35:00     1574.63  33.22   2  <  71>  291.307  28.360                                            
  67 LECH ROBERT  & JOANNA           4   33              G  12:34:24     1574.50  33.72   9  <  81>  290.337   0.000                                            
  68 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  113                 12:34:27     1574.02  34.22  40  <  68>  290.327   0.000                                            
  68 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   24              G  12:34:27     1574.02  34.22  41  <  72>  290.327   0.000                                            
  70 KLOC RYSZARD                    1    7              GT 12:27:03     1573.92  35.23  33-  9-  7  278.662  28.260                                            
  71 JUREK STANISŁAW                 1   54                 12:35:06     1573.78  35.73   3  <  98>  291.307  28.240                                            
  72 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   42                 12:34:29     1573.73  36.24  42  <  72>  290.327   0.000                                            
  72 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   80                 12:34:29     1573.73  36.24  43  <  72>  290.327   0.000                                            
  72 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  122                 12:34:29     1573.73  36.24  44  <  80>  290.327   0.000                                            
  75 URBANOWICZ DOROTA               1   35              G  12:40:41     1573.64  37.75   5  <  77>  300.066  28.140                                            
  76 MUSIAŁ LUCJAN                   4    6              G  12:49:36     1573.62  38.25  34- 20-  7  314.094  28.110                                            
  77 MADERA EUGENIUSZ                3   62                 12:33:42     1573.50  38.75  42- 17-  7  289.051  28.090                                            
  77 URBANOWICZ DOROTA               1    6              G  12:40:42     1573.50  38.75   6  <  77>  300.066  28.090                                            
  77 URBANOWICZ DOROTA               1   58                 12:40:42     1573.50  38.75   7  <  96>  300.066  28.090                                            
  80 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    8              G  12:34:31     1573.45  40.26  45  <  86>  290.327   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
  81 LECH ROBERT  & JOANNA           4   45                 12:34:35     1572.93  40.76  10  <  92>  290.337   0.000                                            
  82 MAZUR MACIEJ                    1   38              GT 12:40:43     1572.68  41.27  56-  9-  7  299.936  27.960                                            
  83 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   79                 12:38:44     1571.14  41.77  45-  6-  6  296.526  27.930                                            
  84 SADOWSKI ROBERT                 1   21              G  12:35:42     1570.51  42.27  28-  6-  6  291.644  27.910                                            
  85 WOLARZ JANUSZ                   3   33              G  12:29:05     1568.97  42.78   3  <  97>  280.977  27.880                                            
  86 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   40              G  12:35:03     1568.91  43.28  46  <  87>  290.327   0.000                                            
  87 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  123                 12:35:05     1568.63  43.78  47  <  89>  290.327   0.000                                            
  88 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1   59                 12:35:41     1568.62  44.29   2  < 164>  291.267  27.810                                            
  89 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  109                 12:35:06     1568.49  44.79  48  <  89>  290.327   0.000                                            
  89 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   87                 12:35:06     1568.49  44.79  49  <  91>  290.327   0.000                                            
  91 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   10              G  12:35:09     1568.06  45.80  50  < 154>  290.327   0.000                                            
  92 LECH ROBERT  & JOANNA           4   19              G  12:35:13     1567.55  46.30  11  <  93>  290.337   0.000                                            
  93 LECH ROBERT  & JOANNA           4   27              G  12:35:15     1567.27  46.80  12  <  94>  290.337   0.000                                            
  94 LECH ROBERT  & JOANNA           4    1              G  12:35:23     1566.14  47.31  13  < 117>  290.337   0.000                                            
  95 MUSIAŁ LUCJAN                   4   14              G  12:50:34     1566.03  47.81   2  < 115>  314.094  27.630                                            
  96 URBANOWICZ DOROTA               1   13              G  12:41:37     1565.97  48.31   8  < 135>  300.066   0.000                                            
  97 WOLARZ JANUSZ                   3   45                 12:29:42     1563.59  48.82   4  < 126>  280.977  27.580                                            
  98 JUREK STANISŁAW                 1   28              G  12:36:22     1563.09  49.32   4  <  99>  291.307  27.560                                            
  99 JUREK STANISŁAW                 1   66                 12:36:27     1562.39  49.82   5  < 100>  291.307  27.530                                            
 100 JUREK STANISŁAW                 1   56                 12:36:29     1562.11  50.33   6  < 105>  291.307  27.510                                            
 101 SOBOŃ AGNIESZKA                 3   43                 12:31:39     1562.06  50.83   2  < 102>  283.748  27.480                                            
 102 SOBOŃ AGNIESZKA                 3   59                 12:31:40     1561.92  51.33   3  < 103>  283.748  27.460                                            
 103 SOBOŃ AGNIESZKA                 3    2              G  12:31:41     1561.77  51.84   4  < 244>  283.748  27.430                                            
 104 MADERA EUGENIUSZ                3   36              G  12:35:05     1561.74  52.34   2  < 107>  289.051  27.410                                            
 105 JUREK STANISŁAW                 1   53                 12:36:33     1561.55  52.84   7  < 105>  291.307  27.380                                            
 105 JUREK STANISŁAW                 1    6              GT 12:36:33     1561.55  52.84   8  < 119>  291.307   0.000                                            
 107 MADERA EUGENIUSZ                3   66                 12:35:07     1561.45  53.85   3  < 138>  289.051  27.330                                            
 108 DZIARSKI PIOTR                  1   24              GT 12:39:41     1561.24  54.35  46-  9-  7  296.141  27.300                                            
 109 DOMAGAŁA MARIUSZ                4    8              G  12:45:26     1561.01  54.86  32-  5-  5  305.074  27.280                                            
 110 KRZEMIŃSKI MAREK                3    8              G  12:32:05     1560.80  55.36  29-  5-  5  284.196  27.250                                            
 111 SADOWSKI ROBERT                 1   35              GT 12:36:56     1560.15  55.86   2  < 128>  291.644  27.230                                            
 112 BARCZYK JERZY                   3   43                 12:30:55     1560.03  56.37  27-  6-  6  282.236  27.200                                            
 113 DOMARADZKI ADAM                 4   29              G  12:44:53     1559.61  56.87   2  < 118>  303.942  27.180                                            
 114 ADAMIAK TEODOR                  3   31              G  12:33:01     1559.59  57.37  25-  5-  5  285.431  27.150                                            
 115 MUSIAŁ LUCJAN                   4   18              G  12:51:33     1558.39  57.88   3  < 142>  314.094  27.130                                            
 116 PYTLIK TOMASZ                   1   38              G  12:36:03     1557.69  58.38  28-  4-  4  289.809  27.100                                            
 117 LECH ROBERT  & JOANNA           4   40              G  12:36:25     1557.46  58.88  14  < 172>  290.337   0.000                                            
 118 DOMARADZKI ADAM                 4   52                 12:45:11     1557.21  59.39   3  < 144>  303.942  27.050                                            
 119 JUREK STANISŁAW                 1   45                 12:37:17     1555.44  59.89   9  < 120>  291.307   0.000                                            
 120 JUREK STANISŁAW                 1   36              GT 12:37:18     1555.30  60.39  10  < 132>  291.307   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
 121 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   13              G  12:28:18     1554.53  60.90  25-  4-  4  277.173  26.980                                            
 122 KRZEMIŃSKI MAREK                3   31              G  12:32:52     1554.12  61.40   2  < 124>  284.196  26.950                                            
 123 GAŁDA MARIAN                    1   71                 12:38:16     1554.05  61.90   2  < 222>  292.576  26.930                                            
 124 KRZEMIŃSKI MAREK                3   17              G  12:32:57     1553.41  62.41   3  < 365>  284.196  26.900                                            
 125 BIAŁOWĄS DANIEL                 3    1              G  12:28:26     1553.37  62.91   2  < 299>  277.173  26.880                                            
 126 WOLARZ JANUSZ                   3   16              G  12:30:57     1552.79  63.41   5  < 153>  280.977  26.850                                            
 127 MAZUR MACIEJ                    1   52                 12:43:11     1552.60  63.92   2  < 183>  299.936  26.830                                            
 128 SADOWSKI ROBERT                 1   33              GT 12:37:58     1551.57  64.42   3  < 209>  291.644  26.800                                            
 129 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   30              G  12:37:25     1550.55  64.92   5  < 131>  290.599  26.780                                            
 130 SMOLAK KRZYSZTOF                2   22              GT 12:34:03     1550.42  65.43  61- 13-  7  285.355  26.750                                            
 131 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   20              GT 12:37:28     1550.14  65.93   6  < 187>  290.599  26.730                                            
 132 JUREK STANISŁAW                 1   33              G  12:37:57     1549.92  66.43  11  < 134>  291.307   0.000                                            
 133 SMOLAK KRZYSZTOF                2   44                 12:34:09     1549.58  66.94   2  < 260>  285.355  26.680                                            
 134 JUREK STANISŁAW                 1   37              GT 12:38:02     1549.23  67.44  12  < 143>  291.307   0.000                                            
 135 URBANOWICZ DOROTA               1   43                 12:43:46     1548.59  67.94   9  < 136>  300.066   0.000                                            
 136 URBANOWICZ DOROTA               1   18              G  12:43:47     1548.46  68.44  10  < 137>  300.066   0.000                                            
 137 URBANOWICZ DOROTA               1   70                 12:43:48     1548.33  68.95  11  < 139>  300.066   0.000                                            
 138 MADERA EUGENIUSZ                3    8              G  12:36:42     1548.21  69.45   4  < 177>  289.051  26.550                                            
 139 URBANOWICZ DOROTA               1   26              GT 12:43:49     1548.20  69.95  12  < 141>  300.066   0.000                                            
 140 MISIAK JÓZEFK                   3   16              G  12:40:04     1548.13  70.46  26-  6-  6  294.248  26.500                                            
 141 URBANOWICZ DOROTA               1   37              G  12:43:50     1548.06  70.96  13  < 147>  300.066   0.000                                            
 142 MUSIAŁ LUCJAN                   4   27              G  12:52:55     1547.90  71.46   4  < 145>  314.094  26.450                                            
 143 JUREK STANISŁAW                 1   30              G  12:38:12     1547.86  71.97  13  < 178>  291.307   0.000                                            
 144 DOMARADZKI ADAM                 4   19              G  12:46:23     1547.70  72.47   4  < 188>  303.942  26.400                                            
 145 MUSIAŁ LUCJAN                   4    5              G  12:52:57     1547.64  72.97   5  < 159>  314.094  26.370                                            
 146 DOMAGAŁA MARIUSZ                4   26              G  12:47:08     1547.55  73.48   2  < 169>  305.074  26.350                                            
 147 URBANOWICZ DOROTA               1   16              GT 12:43:55     1547.40  73.98  14  < 195>  300.066   0.000                                            
 148 BOGONOS M+P                     2   57              GT 12:37:38     1547.11  74.48   2  < 148>  290.289  26.300                                            
 148 BOGONOS M+P                     2   73                 12:37:38     1547.11  74.48   3  < 151>  290.289  26.300                                            
 150 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   28              G  12:38:03     1547.06  75.49  15-  2-  2  290.925  26.250                                            
 151 BOGONOS M+P                     2   58              G  12:37:41     1546.70  75.99   4  < 151>  290.289  26.220                                            
 151 BOGONOS M+P                     2   54               T 12:37:41     1546.70  75.99   5  < 158>  290.289  26.220                                            
 153 WOLARZ JANUSZ                   3   15              G  12:31:43     1546.24  77.00   6  < 156>  280.977  26.170                                            
 154 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   73                 12:37:47     1546.08  77.50  51  < 155>  290.327   0.000                                            
 155 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   92                 12:37:49     1545.80  78.01  52  < 157>  290.327   0.000                                            
 156 WOLARZ JANUSZ                   3   49                 12:31:50     1545.25  78.51   7  < 160>  280.977  26.100                                            
 157 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  120                 12:37:55     1544.98  79.01  53  < 161>  290.327   0.000                                            
 158 BOGONOS M+P                     2   18              GT 12:37:54     1544.91  79.52   6  < 224>  290.289  26.050                                            
 159 MUSIAŁ LUCJAN                   4   32              G  12:53:19     1544.85  80.02   6  < 165>  314.094  26.020                                            
 160 WOLARZ JANUSZ                   3   43                 12:31:53     1544.82  80.52   8  < 162>  280.977   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
 161 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    6              G  12:37:57     1544.70  81.03  54  < 284>  290.327   0.000                                            
 162 WOLARZ JANUSZ                   3   31              G  12:31:55     1544.54  81.53   9  < 162>  280.977   0.000                                            
 162 WOLARZ JANUSZ                   3   29              G  12:31:55     1544.54  81.53  10  < 236>  280.977   0.000                                            
 164 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1   51                 12:38:35     1544.50  82.54   3  < 206>  291.267  25.890                                            
 165 MUSIAŁ LUCJAN                   4   39              G  12:53:22     1544.47  83.04   7  < 189>  314.094  25.870                                            
 166 ADAMIAK TEODOR                  3    8              G  12:34:50     1544.26  83.54   2  < 282>  285.431  25.840                                            
 167 WENDERSKI EUGENIUSZ             3    3              G  12:34:45     1543.84  84.05  26-  4-  4  285.225  25.820                                            
 168 BARCZYK JERZY                   3  103                 12:32:49     1543.82  84.55   2  < 204>  282.236  25.790                                            
 169 DOMAGAŁA MARIUSZ                4   24              G  12:47:40     1543.38  85.05   3  < 271>  305.074  25.770                                            
 170 DOMAGALSKI JAN                  3   38              G  12:39:36     1543.30  85.56  18-  1-  1  292.609  25.740                                            
 171 GUZIK TADEUSZ                   3   47                 12:40:43     1543.17  86.06  18-  4-  4  294.308  25.720                                            
 172 LECH ROBERT  & JOANNA           4   21              G  12:38:09     1543.12  86.56  15  < 174>  290.337   0.000                                            
 173 KLOC RYSZARD                    1   13              G  12:30:38     1542.70  87.07   2  < 194>  278.662  25.670                                            
 174 LECH ROBERT  & JOANNA           4   38              G  12:38:14     1542.43  87.57  16  < 175>  290.337   0.000                                            
 175 LECH ROBERT  & JOANNA           4   35              G  12:38:18     1541.89  88.07  17  < 391>  290.337   0.000                                            
 176 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   31              GT 12:44:29     1541.70  88.58  35-  7-  7  299.835  25.590                                            
 177 MADERA EUGENIUSZ                3   48                 12:37:30     1541.61  89.08   5  < 179>  289.051  25.570                                            
 178 JUREK STANISŁAW                 1   61                 12:38:59     1541.44  89.58  14  < 180>  291.307   0.000                                            
 179 MADERA EUGENIUSZ                3   12              G  12:37:33     1541.19  90.09   6  < 182>  289.051  25.520                                            
 180 JUREK STANISŁAW                 1   63                 12:39:01     1541.17  90.59  15  < 186>  291.307   0.000                                            
 180 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   29              G  12:44:33     1541.17  90.59   2  < 202>  299.835  25.490                                            
 182 MADERA EUGENIUSZ                3   17              G  12:37:34     1541.06  91.60   7  < 193>  289.051  25.440                                            
 183 MAZUR MACIEJ                    1   93                 12:44:38     1541.03  92.10   3  < 184>  299.936  25.420                                            
 184 MAZUR MACIEJ                    1    6              G  12:44:39     1540.90  92.60   4  < 184>  299.936  25.390                                            
 184 MAZUR MACIEJ                    1  178                 12:44:39     1540.90  92.60   5  < 246>  299.936  25.390                                            
 186 JUREK STANISŁAW                 1   55                 12:39:06     1540.49  93.61  16  < 218>  291.307   0.000                                            
 187 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   10              G  12:38:41     1540.14  94.11   7  < 200>  290.599  25.310                                            
 188 DOMARADZKI ADAM                 4    7              G  12:47:32     1538.69  94.61   5  < 210>  303.942  25.290                                            
 189 MUSIAŁ LUCJAN                   4   17              G  12:54:08     1538.67  95.12   8  < 190>  314.094   0.000                                            
 190 MUSIAŁ LUCJAN                   4   28              G  12:54:09     1538.55  95.62   9  < 191>  314.094   0.000                                            
 191 MUSIAŁ LUCJAN                   4    7              G  12:54:10     1538.42  96.12  10  < 230>  314.094   0.000                                            
 192 PYTLIK TOMASZ                   1   31              G  12:38:23     1538.40  96.63   2  < 226>  289.809  25.190                                            
 193 MADERA EUGENIUSZ                3   53                 12:37:57     1537.91  97.13   8  < 212>  289.051   0.000                                            
 194 KLOC RYSZARD                    1    6              GT 12:31:13     1537.73  97.63   3  < 247>  278.662  25.140                                            
 195 URBANOWICZ DOROTA               1   27              G  12:45:10     1537.49  98.14  15  < 196>  300.066   0.000                                            
 196 URBANOWICZ DOROTA               1   61                 12:45:11     1537.36  98.64  16  < 198>  300.066   0.000                                            
 197 DZIARSKI PIOTR                  1   32              G  12:42:38     1537.33  99.14   2  < 205>  296.141  25.060                                            
 198 URBANOWICZ DOROTA               1   51                 12:45:12     1537.22  99.65  17  < 243>  300.066   0.000                                            
 199 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1   29              G  12:39:49     1537.13 100.15  23-  2-  2  291.773  25.010                                            
 200 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1    9              G  12:39:04     1537.02 100.65   8  < 289>  290.599   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
 201 ŁUCKI JANUSZ                    3   12              G  12:36:14     1536.73 101.16  20-  1-  1  286.190  24.960                                            
 202 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   72                 12:45:09     1536.43 101.66   3  < 237>  299.835  24.940                                            
 203 SMOLIŃSKI A & Z                 1   52                 12:40:37     1535.52 102.16  27-  2-  2  292.695  24.910                                            
 204 BARCZYK JERZY                   3    9              G  12:33:49     1535.42 102.67   3  < 273>  282.236  24.890                                            
 205 DZIARSKI PIOTR                  1   13              GT 12:42:56     1534.94 103.17   3  < 267>  296.141  24.860                                            
 206 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1   31              G  12:39:46     1534.87 103.67   4  < 216>  291.267  24.840                                            
 207 CIEŚLIK ANTONI                  2   12              GT 12:36:37     1534.68 104.18  45-  4-  4  286.397  24.810                                            
 208 DATA ZBIGNIEW                   1    3              G  12:39:54     1534.61 104.68  19-  1-  1  291.423  24.790                                            
 209 SADOWSKI ROBERT                 1   30              GT 12:40:03     1534.57 105.18   4  < 251>  291.644  24.760                                            
 210 DOMARADZKI ADAM                 4   27              G  12:48:04     1534.54 105.69   6  < 211>  303.942  24.740                                            
 211 DOMARADZKI ADAM                 4   23              G  12:48:08     1534.03 106.19   7  < 265>  303.942  24.710                                            
 212 MADERA EUGENIUSZ                3   37              G  12:38:28     1533.70 106.69   9  < 263>  289.051   0.000                                            
 213 WIĘCŁAW ANRZEJ                  1   28              G  12:40:10     1533.47 107.20  19-  1-  1  291.614  24.660                                            
 214 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2   13              G  12:36:33     1533.23 107.70  29-  3-  3  286.024  24.630                                            
 215 CIEŚLIK ANTONI                  2   46                 12:36:48     1533.18 108.20   2  < 320>  286.397  24.610                                            
 216 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1   50                 12:40:04     1532.45 108.71   5  < 217>  291.267  24.580                                            
 217 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1   27              G  12:40:05     1532.31 109.21   6  < 220>  291.267  24.560                                            
 218 JUREK STANISŁAW                 1    8              GT 12:40:08     1532.12 109.71  17  < 221>  291.307   0.000                                            
 219 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1    8              G  12:43:33     1532.04 110.22   2  < 223>  296.526  24.510                                            
 220 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1    7              GT 12:40:08     1531.91 110.72   7  < 233>  291.267  24.480                                            
 221 JUREK STANISŁAW                 1   15              G  12:40:12     1531.58 111.22  18  < 306>  291.307   0.000                                            
 222 GAŁDA MARIAN                    1   34              GT 12:41:02     1531.55 111.73   3  < 264>  292.576  24.430                                            
 223 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   52                 12:43:37     1531.51 112.23   3  < 261>  296.526  24.410                                            
 224 BOGONOS M+P                     2  139              G  12:39:35     1531.20 112.73   7  < 224>  290.289  24.380                                            
 224 BOGONOS M+P                     2  138              GT 12:39:35     1531.20 112.73   8  < 227>  290.289   0.000                                            
 226 PYTLIK TOMASZ                   1   29              G  12:39:18     1530.95 113.74   3  < 259>  289.809  24.330                                            
 227 BOGONOS M+P                     2  124              G  12:39:37     1530.93 114.24   9  < 227>  290.289   0.000                                            
 227 BOGONOS M+P                     2    8                 12:39:37     1530.93 114.24  10  < 231>  290.289   0.000                                            
 229 MISIAK JÓZEFK                   3   40              G  12:42:15     1530.55 115.25   2  < 234>  294.248  24.260                                            
 230 MUSIAŁ LUCJAN                   4   46                 12:55:17     1530.05 115.75  11  < 235>  314.094   0.000                                            
 231 BOGONOS M+P                     2   46                 12:39:44     1529.98 116.26  11  < 232>  290.289   0.000                                            
 232 BOGONOS M+P                     2   89                 12:39:45     1529.85 116.76  12  < 286>  290.289   0.000                                            
 233 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1    3              GT 12:40:24     1529.76 117.26   8  < 280>  291.267   0.000                                            
 234 MISIAK JÓZEFK                   3   20              G  12:42:24     1529.36 117.77   3  < 278>  294.248  24.130                                            
 235 MUSIAŁ LUCJAN                   4    1              G  12:55:23     1529.31 118.27  12  < 240>  314.094   0.000                                            
 236 WOLARZ JANUSZ                   3   23              G  12:33:44     1529.27 118.77  11  < 238>  280.977   0.000                                            
 237 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   18              GT 12:46:10     1528.47 119.28   4  < 241>  299.835  24.060                                            
 238 WOLARZ JANUSZ                   3   46                 12:33:50     1528.43 119.78  12  < 239>  280.977   0.000                                            
 239 WOLARZ JANUSZ                   3   39              G  12:33:51     1528.30 120.28  13  < 310>  280.977   0.000                                            
 240 MUSIAŁ LUCJAN                   4   36              G  12:55:32     1528.19 120.79  13  < 272>  314.094   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
 241 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   13              GT 12:46:14     1527.95 121.29   5  < 298>  299.835  23.950                                            
 242 MOSIŃSKI ADAM                   2   32              G  12:37:52     1527.66 121.79  49-  5-  5  286.997  23.930                                            
 243 URBANOWICZ DOROTA               1   72                 12:46:27     1527.44 122.29  18  < 244>  300.066   0.000                                            
 244 SOBOŃ AGNIESZKA                 3    4              G  12:35:47     1527.31 122.80   5  < 252>  283.748  23.880                                            
 244 URBANOWICZ DOROTA               1    4              G  12:46:28     1527.31 122.80  19  < 302>  300.066   0.000                                            
 246 MAZUR MACIEJ                    1  133                 12:46:23     1527.30 123.80   6  < 248>  299.936  23.830                                            
 247 KLOC RYSZARD                    1   16              G  12:32:28     1527.19 124.31   4  < 323>  278.662  23.800                                            
 248 MAZUR MACIEJ                    1   27              GT 12:46:24     1527.17 124.81   7  < 274>  299.936  23.780                                            
 249 PRZYŁUCKI JULIAN                3   21              G  12:36:17     1527.16 125.31  42-  4-  4  284.484  23.750                                            
 250 PRZYŁUCKI JULIAN                3   42                 12:36:18     1527.02 125.82   2  < 254>  284.484  23.730                                            
 251 SADOWSKI ROBERT                 1   37              G  12:41:01     1526.80 126.32   5  < 304>  291.644  23.700                                            
 252 SOBOŃ AGNIESZKA                 3   83                 12:35:51     1526.76 126.82   6  < 252>  283.748  23.680                                            
 252 SOBOŃ AGNIESZKA                 3   42                 12:35:51     1526.76 126.82   7  < 256>  283.748  23.680                                            
 254 PRZYŁUCKI JULIAN                3   34              G  12:36:20     1526.75 127.83   3  < 296>  284.484  23.630                                            
 255 HALCZUK BOGDAN                  1   25              G  12:43:23     1526.61 128.33  43-  6-  6  295.220  23.600                                            
 256 SOBOŃ AGNIESZKA                 3   48                 12:35:53     1526.49 128.84   8  < 256>  283.748   0.000                                            
 256 SOBOŃ AGNIESZKA                 3   11              G  12:35:53     1526.49 128.84   9  < 362>  283.748   0.000                                            
 258 SEWIELSKI BOGDAN                3    3              G  12:36:34     1526.41 129.84  31-  5-  5  284.777  23.530                                            
 259 PYTLIK TOMASZ                   1   58                 12:39:52     1526.38 130.35   4          289.809  23.500                                            
 260 SMOLAK KRZYSZTOF                2   39              G  12:36:58     1526.23 130.85   3  < 291>  285.355  23.480                                            
 261 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   37              G  12:44:19     1525.99 131.35   4  < 380>  296.526  23.450                                            
 262 HALCZUK BOGDAN                  1   33              GT 12:43:28     1525.95 131.86   2  < 376>  295.220  23.430                                            
 263 MADERA EUGENIUSZ                3   39              G  12:39:26     1525.87 132.36  10  < 266>  289.051   0.000                                            
 264 GAŁDA MARIAN                    1   59                 12:41:45     1525.82 132.86   4  < 338>  292.576  23.380                                            
 265 DOMARADZKI ADAM                 4   60                 12:49:13     1525.69 133.37   8  < 269>  303.942   0.000                                            
 266 MADERA EUGENIUSZ                3   13              G  12:39:28     1525.60 133.87  11  < 268>  289.051   0.000                                            
 267 DZIARSKI PIOTR                  1   46                 12:44:07     1525.58 134.37   4  < 382>  296.141  23.300                                            
 268 MADERA EUGENIUSZ                3    7              G  12:39:29     1525.47 134.88  12  < 331>  289.051   0.000                                            
 269 DOMARADZKI ADAM                 4    4              G  12:49:17     1525.18 135.38   9  < 329>  303.942   0.000                                            
 270 SMUGOWSKI PIOTR                 2    3              G  12:37:39     1525.07 135.88  21-  2-  2  286.180  23.220                                            
 271 DOMAGAŁA MARIUSZ                4   25              G  12:50:05     1524.74 136.39   4  < 332>  305.074  23.200                                            
 272 MUSIAŁ LUCJAN                   4   26              G  12:56:01     1524.61 136.89  14  < 275>  314.094   0.000                                            
 273 BARCZYK JERZY                   3   69                 12:35:09     1524.36 137.39   4  < 321>  282.236  23.150                                            
 274 MAZUR MACIEJ                    1   59                 12:46:46     1524.32 137.90   8  < 370>  299.936   0.000                                            
 275 MUSIAŁ LUCJAN                   4   33              G  12:56:04     1524.24 138.40  15  < 279>  314.094   0.000                                            
 276 SEWIELSKI BOGDAN                3   60                 12:36:50     1524.23 138.90   2  < 285>  284.777  23.070                                            
 277 HAŁASIEWICZ DANIEL              1   37              G  12:41:04     1523.78 139.41  19-  1-  1  291.144  23.050                                            
 278 MISIAK JÓZEFK                   3   31              G  12:43:08     1523.55 139.91   4  < 373>  294.248  23.020                                            
 279 MUSIAŁ LUCJAN                   4   35              G  12:56:10     1523.50 140.41  16  < 293>  314.094   0.000                                            
 280 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1   10              GT 12:41:12     1523.36 140.92   9  < 281>  291.267   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
 281 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1   26              GT 12:41:14     1523.10 141.42  10  < 290>  291.267   0.000                                            
 282 ADAMIAK TEODOR                  3   26              G  12:37:26     1522.84 141.92   3  < 339>  285.431  22.920                                            
 283 MOSIŃSKI ADAM                   2   52                 12:38:28     1522.80 142.43   2  < 341>  286.997  22.900                                            
 284 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   41                 12:40:40     1522.69 142.93  55  < 314>  290.327   0.000                                            
 285 SEWIELSKI BOGDAN                3   54                 12:37:05     1522.19 143.43   3  < 307>  284.777  22.850                                            
 286 BOGONOS M+P                     2   37               T 12:40:50     1521.17 143.94  13  < 286>  290.289   0.000                                            
 286 BOGONOS M+P                     2    4                 12:40:50     1521.17 143.94  14  < 317>  290.289   0.000                                            
 288 WENDERSKI EUGENIUSZ             3   16              G  12:37:31     1521.07 144.94   2  < 292>  285.225  22.770                                            
 289 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   36              G  12:41:03     1521.06 145.45   9  < 300>  290.599   0.000                                            
 290 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1   37              G  12:41:33     1520.58 145.95  11  < 385>  291.267   0.000                                            
 291 SMOLAK KRZYSZTOF                2   56                 12:37:40     1520.54 146.45   4  < 294>  285.355  22.700                                            
 292 WENDERSKI EUGENIUSZ             3   31              G  12:37:35     1520.52 146.96   3  < 297>  285.225  22.670                                            
 293 MUSIAŁ LUCJAN                   4    8              G  12:56:36     1520.30 147.46  17  < 316>  314.094   0.000                                            
 294 SMOLAK KRZYSZTOF                2   10              G  12:37:43     1520.14 147.96   5  < 308>  285.355  22.620                                            
 295 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2    3              G  12:38:10     1520.06 148.47   2  < 356>  286.024  22.590                                            
 296 PRZYŁUCKI JULIAN                3   26              G  12:37:11     1519.82 148.97   4          284.484  22.570                                            
 297 WENDERSKI EUGENIUSZ             3   34              G  12:37:43     1519.44 149.47   4          285.225  22.540                                            
 298 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   17              GT 12:47:23     1519.05 149.97   6  < 350>  299.835  22.520                                            
 299 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   21              G  12:32:34     1518.20 150.48   3  < 301>  277.173  22.490                                            
 300 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   13              G  12:41:25     1518.15 150.98  10  < 353>  290.599   0.000                                            
 301 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   27              G  12:32:36     1517.92 151.48   4          277.173  22.440                                            
 302 URBANOWICZ DOROTA               1   64                 12:47:41     1517.91 151.99  20  < 303>  300.066   0.000                                            
 303 URBANOWICZ DOROTA               1   10              GT 12:47:42     1517.79 152.49  21  < 359>  300.066   0.000                                            
 304 SADOWSKI ROBERT                 1   18              GT 12:42:10     1517.66 152.99   6          291.644  22.370                                            
 305 GUZIK TADEUSZ                   3    6              G  12:43:56     1517.57 153.50   2  < 323>  294.308  22.340                                            
 306 JUREK STANISŁAW                 1   19              GT 12:41:59     1517.36 154.00  19  < 309>  291.307   0.000                                            
 307 SEWIELSKI BOGDAN                3   61                 12:37:41     1517.33 154.50   4  < 355>  284.777  22.290                                            
 308 SMOLAK KRZYSZTOF                2   16              GT 12:38:04     1517.31 155.01   6  < 312>  285.355  22.270                                            
 309 JUREK STANISŁAW                 1   39              G  12:42:00     1517.22 155.51  20  < 311>  291.307   0.000                                            
 310 WOLARZ JANUSZ                   3   35              G  12:35:13     1517.02 156.01  14  < 384>  280.977   0.000                                            
 311 JUREK STANISŁAW                 1    3              G  12:42:02     1516.96 156.52  21  < 313>  291.307   0.000                                            
 312 SMOLAK KRZYSZTOF                2   60               T 12:38:08     1516.77 157.02   7  < 319>  285.355  22.170                                            
 313 JUREK STANISŁAW                 1   40              G  12:42:05     1516.57 157.52  22  < 315>  291.307   0.000                                            
 314 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   94                 12:41:28     1516.33 158.03  56  < 357>  290.327   0.000                                            
 315 JUREK STANISŁAW                 1   25              G  12:42:07     1516.30 158.53  23          291.307   0.000                                            
 316 MUSIAŁ LUCJAN                   4   13              G  12:57:10     1516.14 159.03  18  < 318>  314.094   0.000                                            
 317 BOGONOS M+P                     2  109                 12:41:29     1516.00 159.54  15  < 354>  290.289   0.000                                            
 318 MUSIAŁ LUCJAN                   4   22              G  12:57:12     1515.90 160.04  19  < 378>  314.094   0.000                                            
 319 SMOLAK KRZYSZTOF                2   12              GT 12:38:15     1515.83 160.54   8  < 327>  285.355   0.000                                            
 320 CIEŚLIK ANTONI                  2   73               T 12:38:57     1515.73 161.05   3  < 322>  286.397  21.960                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
 321 BARCZYK JERZY                   3   16              G  12:36:17     1515.09 161.55   5  < 375>  282.236  21.940                                            
 322 CIEŚLIK ANTONI                  2   45               T 12:39:04     1514.79 162.05   4          286.397  21.910                                            
 323 GUZIK TADEUSZ                   3   27              G  12:44:22     1514.19 162.56   3  < 325>  294.308  21.890                                            
 323 KLOC RYSZARD                    1   10              GT 12:34:02     1514.19 162.56   5  < 326>  278.662  21.890                                            
 325 GUZIK TADEUSZ                   3   33              G  12:44:24     1513.93 163.56   4          294.308  21.840                                            
 326 KLOC RYSZARD                    1   30              GT 12:34:04     1513.92 164.07   6  < 349>  278.662  21.810                                            
 327 SMOLAK KRZYSZTOF                2   27              G  12:38:33     1513.42 164.57   9  < 328>  285.355   0.000                                            
 328 SMOLAK KRZYSZTOF                2   57               T 12:38:35     1513.15 165.07  10  < 330>  285.355   0.000                                            
 329 DOMARADZKI ADAM                 4   32              G  12:50:54     1512.90 165.58  10  < 361>  303.942   0.000                                            
 330 SMOLAK KRZYSZTOF                2    2              G  12:38:37     1512.88 166.08  11  < 366>  285.355   0.000                                            
 331 MADERA EUGENIUSZ                3   26              G  12:41:04     1512.83 166.58  13  < 335>  289.051   0.000                                            
 332 DOMAGAŁA MARIUSZ                4   44                 12:51:40     1512.76 167.09   5          305.074  21.660                                            
 333 CZARNY PIOTR                    1   18              GT 12:45:36     1512.52 167.59  28-  2-  2  295.849  21.640                                            
 334 SMUGOWSKI PIOTR                 2   27              G  12:39:13     1512.45 168.09   2          286.180  21.610                                            
 335 MADERA EUGENIUSZ                3    5              G  12:41:07     1512.43 168.60  14  < 337>  289.051   0.000                                            
 336 CZARNY PIOTR                    1   10              GT 12:45:39     1512.13 169.10   2          295.849  21.560                                            
 337 MADERA EUGENIUSZ                3   43                 12:41:10     1512.04 169.60  15  < 392>  289.051   0.000                                            
 338 GAŁDA MARIAN                    1   65                 12:43:32     1511.76 170.11   5  < 342>  292.576  21.510                                            
 339 ADAMIAK TEODOR                  3   13              G  12:38:50     1511.55 170.61   4  < 371>  285.431  21.490                                            
 340 KAWKA JAN                       1   35              G  12:39:47     1511.20 171.11  22-  2-  2  286.800  21.460                                            
 341 MOSIŃSKI ADAM                   2   28              G  12:39:56     1511.04 171.62   3  < 389>  286.997  21.440                                            
 342 GAŁDA MARIAN                    1   68                 12:43:38     1510.98 172.12   6  < 343>  292.576  21.410                                            
 343 GAŁDA MARIAN                    1    3              GT 12:43:39     1510.85 172.62   7  < 344>  292.576  21.390                                            
 344 GAŁDA MARIAN                    1    6              GT 12:43:40     1510.72 173.13   8  < 345>  292.576   0.000                                            
 345 GAŁDA MARIAN                    1   29              GT 12:43:43     1510.33 173.63   9          292.576   0.000                                            
 346 BACZYŃSKI ADAM                  2   30              G  12:37:48     1509.15 174.13  47-  4-  4  283.419  21.310                                            
 347 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   27              G  12:42:47     1509.08 174.64   2          290.925  21.280                                            
 348 BACZYŃSKI ADAM                  2   43                 12:37:49     1509.02 175.14   2  < 364>  283.419  21.260                                            
 349 KLOC RYSZARD                    1    9              GT 12:34:42     1508.73 175.64   7  < 351>  278.662  21.230                                            
 350 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   67                 12:48:45     1508.60 176.14   7          299.835  21.210                                            
 351 KLOC RYSZARD                    1   34              G  12:34:44     1508.46 176.65   8  < 351>  278.662   0.000                                            
 351 KLOC RYSZARD                    1   33              G  12:34:44     1508.46 176.65   9          278.662   0.000                                            
 353 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   56                 12:42:40     1508.30 177.65  11          290.599   0.000                                            
 354 BOGONOS M+P                     2   30                 12:42:28     1508.26 178.16  16          290.289   0.000                                            
 355 SEWIELSKI BOGDAN                3    8              G  12:38:49     1508.22 178.66   5          284.777  21.080                                            
 356 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2   32              G  12:39:39     1508.17 179.16   3          286.024  21.060                                            
 357 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   71                 12:42:34     1507.67 179.67  57  < 372>  290.327   0.000                                            
 358 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1   23              G  12:43:32     1507.61 180.17   2          291.773  21.010                                            
 359 URBANOWICZ DOROTA               1   21              GT 12:49:03     1507.49 180.67  22          300.066   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
 360 KAWKA JAN                       1   34              G  12:40:17     1507.23 181.18   2          286.800  20.960                                            
 361 DOMARADZKI ADAM                 4   26              G  12:51:40     1507.15 181.68  11  < 363>  303.942   0.000                                            
 362 SOBOŃ AGNIESZKA                 3   10              G  12:38:17     1507.03 182.18  10          283.748   0.000                                            
 363 DOMARADZKI ADAM                 4   49                 12:51:44     1506.65 182.69  12          303.942   0.000                                            
 364 BACZYŃSKI ADAM                  2    2              G  12:38:07     1506.61 183.19   3  < 397>  283.419  20.860                                            
 365 KRZEMIŃSKI MAREK                3   48                 12:38:39     1506.47 183.69   4  < 368>  284.196  20.830                                            
 366 SMOLAK KRZYSZTOF                2   30              G  12:39:26     1506.36 184.20  12  < 366>  285.355   0.000                                            
 366 SMOLAK KRZYSZTOF                2   52                 12:39:26     1506.36 184.20  13          285.355   0.000                                            
 368 KRZEMIŃSKI MAREK                3   16              G  12:38:40     1506.34 185.20   5          284.196  20.760                                            
 369 SMOLIŃSKI A & Z                 1   53                 12:44:23     1505.76 185.71   2          292.695  20.730                                            
 370 MAZUR MACIEJ                    1   48                 12:49:18     1504.95 186.21   9          299.936   0.000                                            
 371 ADAMIAK TEODOR                  3    4              G  12:39:40     1504.91 186.71   5          285.431  20.680                                            
 372 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   35              G  12:42:56     1504.81 187.22  58  < 374>  290.327   0.000                                            
 373 MISIAK JÓZEFK                   3   57                 12:45:34     1504.59 187.72   5  < 394>  294.248  20.630                                            
 374 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  117                 12:42:58     1504.55 188.22  59          290.327   0.000                                            
 375 BARCZYK JERZY                   3  120                 12:37:36     1504.46 188.73   6          282.236  20.580                                            
 376 HALCZUK BOGDAN                  1   54                 12:46:14     1504.43 189.23   3  < 377>  295.220  20.550                                            
 377 HALCZUK BOGDAN                  1   14              GT 12:46:15     1504.31 189.73   4  < 378>  295.220  20.530                                            
 378 HALCZUK BOGDAN                  1   15              G  12:46:18     1503.92 190.24   5  < 395>  295.220  20.500                                            
 378 MUSIAŁ LUCJAN                   4   44                 12:58:51     1503.92 190.24  20          314.094   0.000                                            
 380 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   39              G  12:47:14     1503.43 191.24   5  < 381>  296.526  20.450                                            
 381 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   11              G  12:47:17     1503.05 191.75   6          296.526  20.430                                            
 382 DZIARSKI PIOTR                  1   42                 12:47:05     1502.62 192.25   5  < 383>  296.141  20.400                                            
 383 DZIARSKI PIOTR                  1   14              GT 12:47:07     1502.36 192.75   6  < 388>  296.141  20.380                                            
 384 WOLARZ JANUSZ                   3   36              G  12:37:02     1502.28 193.26  15  < 385>  280.977   0.000                                            
 385 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1   44                 12:43:54     1502.15 193.76  12  < 387>  291.267   0.000                                            
 385 WOLARZ JANUSZ                   3    6              G  12:37:03     1502.15 193.76  16          280.977   0.000                                            
 387 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1   32              GT 12:43:55     1502.02 194.77  13          291.267   0.000                                            
 388 DZIARSKI PIOTR                  1   36              G  12:47:12     1501.73 195.27   7  < 390>  296.141  20.250                                            
 389 MOSIŃSKI ADAM                   2   17              GT 12:41:07     1501.69 195.77   4  < 393>  286.997  20.230                                            
 390 DZIARSKI PIOTR                  1   78                 12:47:14     1501.48 196.28   8  < 398>  296.141   0.000                                            
 391 LECH ROBERT  & JOANNA           4   43                 12:43:23     1501.36 196.78  18          290.337   0.000                                            
 392 MADERA EUGENIUSZ                3   52                 12:42:32     1501.30 197.28  16  < 396>  289.051   0.000                                            
 393 MOSIŃSKI ADAM                   2   78               T 12:41:10     1501.29 197.79   5          286.997  20.130                                            
 394 MISIAK JÓZEFK                   3   17              G  12:46:00     1501.27 198.29   6          294.248  20.100                                            
 395 HALCZUK BOGDAN                  1   38              G  12:46:39     1501.25 198.79   6          295.220  20.080                                            
 396 MADERA EUGENIUSZ                3    3              G  12:42:34     1501.04 199.30  17          289.051   0.000                                            
 397 BACZYŃSKI ADAM                  2   21              G  12:38:49     1501.03 199.80   4          283.419  20.030                                            
 398 DZIARSKI PIOTR                  1    7              G  12:47:18     1500.97 200.30   9          296.141   0.000                                            
 ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                         
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
 ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                           
 399 BACZYŃSKI ADAM                  2    5              G  12:38:51     1500.76   0.00   5          283.419   0.000                                            
 400 MAZUR MACIEJ                    1  153                 12:49:52     1500.68   0.00  10          299.936   0.000                                            
 401 BACZYŃSKI ADAM                  2   15              G  12:38:53     1500.50   0.00   6          283.419   0.000                                            
 402 MAZUR MACIEJ                    1  117                 12:49:54     1500.43   0.00  11          299.936   0.000                                            
 403 WIĘCŁAW ANRZEJ                  1   13              G  12:44:22     1500.33   0.00   2          291.614   0.000                                            
 404 PRZYŁUCKI JULIAN                3   18              G  12:39:37     1500.31   0.00   5          284.484   0.000                                            
 405 DZIARSKI PIOTR                  1   55                 12:47:24     1500.21   0.00  10          296.141   0.000                                            
 406 DZIARSKI PIOTR                  1   72                 12:47:24     1500.21   0.00  11          296.141   0.000                                            
 407 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   39              G  12:49:52     1500.18   0.00   8          299.835   0.000                                            
 408 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2    2              G  12:49:53     1500.05   0.00   9          299.835   0.000                                            
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
                                                            
                Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2015.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Całość [ 1]                                                                   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  7  7  7  7  7   35    727.14  51.3
    2    2 URBANOWICZ      DOROTA          1  7  7  7  7  7   35    686.41  35.1
    3    4 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  5  7  7  7  7   33    677.02  41.6
    4    3 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  7   35    674.08  38.2
    5    5 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  7  7   35    654.23  34.4
    6    6 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7  7   35    644.91  30.0
    7    8 MUSIAŁ          LUCJAN          4  7  7  7  7  7   35    630.47  44.3
    8   11 BOGONOS         M+P             2 --  7  7  7  7   28    625.37  35.1
    9   13 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  7  7  7  7   35    613.25  30.6
   10    9 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  7   35    604.42  23.3
   11   14 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1  7  7  7  7  7   35    595.96  28.8
   12   10 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  6   34    594.64  28.1
   13   12 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  7  7  7   35    594.15  26.9
   14    7 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4  7  7  7  7  5   33    574.17  29.7
   15   19 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  7  4  7  7  7   32    549.75  26.7
   16   15 HALCZUK         BOGDAN          1  7  7  7  7  6   34    530.66  22.6
   17   20 MISIAK          JÓZEFK          3  7  5  5  7  6   30    515.00  30.1
   18   24 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  5  7  7   33    514.48  18.6
   19   18 SEWIELSKI       BOGDAN          3  7  7  7  7  5   33    502.81  16.8
   20   16 MOSIŃSKI        ADAM            2  7  7  7  7  5   33    502.78  19.5
   21   17 CIEŚLIK         ANTONI          2  7  7  6  7  4   31    483.41  23.1
   22   21 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  5  7  4   30    461.22  20.1
   23   30 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  6  7  7  4  6   30    440.39  14.8
   24   35 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7 --  7   28    438.82  32.7
   25   34 MAZUR           MACIEJ          1  7  7  7  1  7   29    436.99  11.2
   26   40 SOBOŃ           AGNIESZKA       3  7  7  1  4  7   26    407.89  17.2
   27   39 KLOC            RYSZARD         1  7  7  7  0  7   28    398.75  24.6
   28   26 BARNA    &      LACH            2  7  5  4  7  2   25    389.72  13.6
   29   27 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  7  3  2   26    370.29  27.5
   30   32 BACZYŃSKI       ADAM            2  7  7  4  5  4   27    368.22  16.6
   31   22 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  7  7  6  7  0   27    357.43  11.6
   32   23 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  3  7  7  0   24    356.59  20.8
   33   36 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  2  7  1  6  4   20    335.76  14.3
   34   37 PYTLIK          TOMASZ          1  5  7 --  7  4   23    334.58  18.5
   35   25 WASIŃSKI        M & J           4 --  7  7  6 --   20    332.67  17.6
   36   33 CZARNY          PIOTR           1  5  4  4  7  2   22    327.73  14.9
   37   28 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  7  7  4  0   25    321.66  20.6
   38   47 BARCZYK         JERZY           3  4  0 --  6  6   16    319.43  16.7
   39   29 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  7  7  7  4 --   25    310.41  29.0
   40   31 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  7  4  4  7  0   22    296.50  11.0
   41   49 ADAMIAK         TEODOR          3  1  5  2  4  5   17    274.46  12.5
   42   52 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  7  5  1  2  5   20    270.38  10.5
   43   45 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  3  7  2  3   22    258.15  16.7
   44   41 DOMAGALSKI      JAN             3  5  6  4  3  1   19    243.57  17.4
   45   38 TOCZEK          ROMAN           2 --  7  7  2 --   16    232.24  18.9
   46   56 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  3  6  0  3  4   16    221.31   6.5
   47   48 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  0  1  5  4  2   12    214.75   9.5
   48   42 BANASIK         JERZY           4  7  4  2  5 --   18    204.82  13.2
   49   43 BERYZEWSKI      K & S           2  7  4  7  3 --   21    203.14  14.1
   50   44 KLUKA           PIOTR           1  7  7  4  2  0   20    199.89  16.3
   51   46 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  7  7  6 -- --   20    179.24  19.1
   52   51 DATA            ZBIGNIEW        1  6  4  4  2  1   17    175.57  13.0
   53   57 SMUGOWSKI       PIOTR           2  3  5  1  2  2   13    168.77   9.7
   54   50 SIKORA          JÓZEF           1 --  2  2  5  0    9    153.14  12.5
   55   53 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  6  4 -- --   17    145.66  29.8
   56   54 MIL             ZBIGNIEW        1  3  2  3  2 --   10    140.66   6.1
   57   55 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  4  4  3  1  0   12    127.98   6.9
   58   61 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  3  1  4  0  2   10    123.71  11.0
   59   58 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  7  5  2  0 --   14    111.49  10.2
   60   59 POGWIZD         MICHAŁ          2  2  0  0  4  0    6     98.54   3.9
   61   88 GUZIK           TADEUSZ         3  0  0  0  0  4    4     91.79   3.4
   62   60 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  5  1  4 -- --   10     82.64  11.0
   63   62 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  6  4  0  0  1   11     76.09   6.5
   64   66 ŁUCKI           JANUSZ          3  2  3  1  0  1    7     72.29   7.2
   65   72 KAWKA           JAN             1  0  1  0  0  2    3     53.36   2.4
   66   63 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  0  4  1  0 --    5     51.98   8.9
   67   64 NALEWAJEK       DAMIAN          1  4  2  2 -- --    8     50.43   5.8
   68   65 SZPURA          STEFAN          4 --  5 -- -- --    5     47.66   8.3
   69   67 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  5  1  1 -- --    7     37.09   8.1
   70   68 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  0 -- -- --    7     36.45  13.7
   71   71 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  3  1  0  0  1    5     35.87   4.3
   72   69 KASPERKIEWICZ   S & M           4  0  3 -- -- --    3     27.05  11.1
   73   70 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2  0  0  1  0 --    1     12.32   1.9
   74   73 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  1  0  0  0  0    1      4.55   0.8
   75   74 BOCHEŃSKI       MAREK           2  1  0 -- -- --    1      3.18   1.4
   76   75 MAZUR           STANISŁAW       3  3 -- -- -- --    3      3.06   5.7
  

 
            - strona 1 -                                                        
                 Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2015.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 20.09.15 TAUCHA-2                                 
            Całość [ 1]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    72    7    59   209.23     
              2 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    24    7    18   205.35     
              3 URBANOWICZ      DOROTA          1    52    7    22   198.91     
              4 JUREK           STANISŁAW       1    58    7    23   194.97     
              5 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    32    7    11   193.07     
              6 WOLARZ          JANUSZ          3    35    7    16   191.81     
              7 MUSIAŁ          LUCJAN          4    34    7    20   187.58     
              8 MADERA          EUGENIUSZ       3    42    7    17   185.91     
              9 DOMARADZKI      ADAM            4    44    7    12   185.37     
             10 BOGONOS         M+P             2    95    7    16   184.24     
             11 SOBOŃ           AGNIESZKA       3    34    7    10   182.02     
             12 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1    38    7    13   180.77     
             13 MAZUR           MACIEJ          1    56    7     9   178.60     
             14 KLOC            RYSZARD         1    33    7     9   167.80     
             15 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    35    7     7   167.76     
             16 GAŁDA           MARIAN          1    36    7     9   167.59     
             17 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    61    7    13   166.67     
             18 DZIARSKI        PIOTR           1    46    7     9   161.55     
             19 SADOWSKI        ROBERT          1    28    6     6   152.77     
             20 BARCZYK         JERZY           3    27    6     6   143.55     
             21 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    45    6     6   141.18     
             22 MISIAK          JÓZEFK          3    26    6     6   138.64     
             23 HALCZUK         BOGDAN          1    43    6     6   128.69     
             24 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    32    5     5   124.26     
             25 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    29    5     5   122.69     
             26 ADAMIAK         TEODOR          3    25    5     5   118.08     
             27 SEWIELSKI       BOGDAN          3    31    5     5   112.82     
             28 MOSIŃSKI        ADAM            2    49    5     5   108.63     
             29 PYTLIK          TOMASZ          1    28    4     4   100.12     
             30 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    25    4     4    98.79     
             31 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    26    4     4    93.80     
             32 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    42    4     4    93.68     
             33 CIEŚLIK         ANTONI          2    45    4     4    93.29     
             34 GUZIK           TADEUSZ         3    18    4     4    91.79     
             35 BACZYŃSKI       ADAM            2    47    4     4    83.46     
             36 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    29    3     3    68.28     
             37 BARNA    &      LACH            2    54    2     2    57.38     
             38 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    15    2     2    47.53     
             39 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    23    2     2    46.02     
             40 SMOLIŃSKI       A & Z           1    27    2     2    45.64     
             41 SMUGOWSKI       PIOTR           2    21    2     2    44.83     
             42 CZARNY          PIOTR           1    28    2     2    43.20     
             43 KAWKA           JAN             1    22    2     2    42.42     
             44 DOMAGALSKI      JAN             3    18    1     1    25.74     
             45 ŁUCKI           JANUSZ          3    20    1     1    24.96     
             46 DATA            ZBIGNIEW        1    19    1     1    24.79     
             47 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    19    1     1    24.66     
             48 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    19    1     1    23.05     
             4
 
                Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2015.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  40-tka [ 8]                                                                   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  4  7  7  7  7   32    692.57  51.3
    2    2 URBANOWICZ      DOROTA          1  7  7  7  7  7   35    666.97  35.1
    3    5 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  3  7  7  7  7   31    648.41  41.6
    4    3 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  7  7   35    644.42  34.4
    5    4 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  7   35    640.64  38.2
    6    6 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7  7   35    625.09  30.0
    7    8 MUSIAŁ          LUCJAN          4  7  7  7  7  7   35    614.39  44.3
    8    9 BOGONOS         M+P             2 --  7  7  7  7   28    605.01  35.1
    9    7 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  6   34    568.15  23.3
   10   10 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  7  7  7   35    563.90  26.9
   11   12 SADOWSKI        ROBERT          1  7  6  7  6  6   32    548.84  28.1
   12   16 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  3  5  7  7   29    514.80  30.6
   13   11 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4  7  7  7  7  4   32    502.26  29.7
   14   13 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  7  3  7  7  5   29    477.97  26.7
   15   15 MISIAK          JÓZEFK          3  7  3  5  7  5   27    472.45  30.1
   16   22 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1  7  6  6  4  7   30    466.57  28.8
   17   18 HALCZUK         BOGDAN          1  7  6  6  6  5   30    441.94  22.6
   18   32 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7 --  7   28    411.35  32.7
   19   17 MOSIŃSKI        ADAM            2  7  2  7  7  3   26    401.70  19.5
   20   31 KLOC            RYSZARD         1  7  7  7  0  7   28    398.75  24.6
   21   25 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  5  7  3  5  4   24    366.88  20.1
   22   14 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  6  3  7  7  0   23    356.20  20.8
   23   20 CIEŚLIK         ANTONI          2  7  6  3  7  1   24    346.77  23.1
   24   21 SEWIELSKI       BOGDAN          3  4  6  5  6  2   23    346.26  16.8
   25   30 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  2  7  1  6  4   20    335.76  14.3
   26   28 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  3  4  7  4  4   22    332.97  14.8
   27   19 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  7  3  0   24    322.98  27.5
   28   24 CZARNY          PIOTR           1  5  4  3  7  2   21    316.53  14.9
   29   33 BACZYŃSKI       ADAM            2  7  7  1  5  3   23    285.44  16.6
   30   23 WASIŃSKI        M & J           4 --  5  7  4 --   16    276.69  17.6
   31   44 ADAMIAK         TEODOR          3  1  5  2  4  5   17    274.46  12.5
   32   26 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  7  7  2  0   23    266.38  20.6
   33   36 GAŁDA           MARIAN          1  5  3  2  4  4   18    265.40  18.6
   34   27 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  7  7  5  4 --   23    257.43  29.0
   35   42 PYTLIK          TOMASZ          1  3  6 --  5  3   17    243.56  18.5
   36   29 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  7  1  3  7  0   18    242.16  11.6
   37   37 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  2  7  2  3   21    241.68  16.7
   38   47 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  6  5  0  2  4   17    225.63  10.5
   39   35 BARNA    &      LACH            2  4  2  2  5  1   14    222.00  13.6
   40   40 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  0  1  5  4  2   12    214.75   9.5
   41   54 SOBOŃ           AGNIESZKA       3  7  2  0  1  5   15    208.98  17.2
   42   34 KLUKA           PIOTR           1  7  7  4  2  0   20    199.89  16.3
   43   39 DOMAGALSKI      JAN             3  4  5  4  2  1   16    196.60  17.4
   44   38 TOCZEK          ROMAN           2 --  7  5  1 --   13    171.89  18.9
   45   41 BANASIK         JERZY           4  7  4  1  4 --   16    167.84  13.2
   46   49 SMUGOWSKI       PIOTR           2  2  5  1  2  2   12    166.17   9.7
   47   43 BERYZEWSKI      K & S           2  5  3  7  2 --   17    162.88  14.1
   48   53 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  3  4  0  2  3   12    155.26   6.5
   49   45 SIKORA          JÓZEF           1 --  2  2  5  0    9    153.14  12.5
   50   46 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  6  4 -- --   17    145.66  29.8
   51   56 MAZUR           MACIEJ          1  2  4  2  0  3   11    141.37  11.2
   52   51 DATA            ZBIGNIEW        1  3  2  4  1  1   11    128.80  13.0
   53   55 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  3  1  4  0  2   10    123.71  11.0
   54   48 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  7  4  4 -- --   15    122.14  19.1
   55   50 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  1  3  1  3  0    8    111.78  11.0
   56   52 POGWIZD         MICHAŁ          2  1  0  0  4  0    5     95.88   3.9
   57   66 BARCZYK         JERZY           3  1  0 --  1  2    4     76.30  16.7
   58   59 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  6  4  0  0  1   11     76.09   6.5
   59   62 ŁUCKI           JANUSZ          3  2  3  1  0  1    7     72.29   7.2
   60   87 GUZIK           TADEUSZ         3  0  0  0  0  3    3     66.07   3.4
   61   57 MIL             ZBIGNIEW        1  1  1  1  1 --    4     61.18   6.1
   62   71 KAWKA           JAN             1  0  1  0  0  2    3     53.36   2.4
   63   58 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  6  3  0  0 --    9     53.16  10.2
   64   60 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  0  4  1  0 --    5     51.98   8.9
   65   61 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  3  1  2 -- --    6     50.79  11.0
   66   63 NALEWAJEK       DAMIAN          1  4  1  2 -- --    7     45.31   5.8
   67   64 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  2  2  1  0  0    5     41.35   6.9
   68   70 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  3  1  0  0  1    5     35.87   4.3
   69   65 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  4  1  1 -- --    6     34.18   8.1
   70   67 KASPERKIEWICZ   S & M           4  0  3 -- -- --    3     27.05  11.1
   71   68 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  3  0 -- -- --    3     13.02  13.7
   72   69 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2  0  0  1  0 --    1     12.32   1.9
   73   72 SZPURA          STEFAN          4 --  1 -- -- --    1      9.34   8.3
   74   73 BOCHEŃSKI       MAREK           2  1  0 -- -- --    1      3.18   1.4
   75   74 MAZUR           STANISŁAW       3  2 -- -- -- --    2      2.04   5.7
   

 
            - strona 1 -                                                        
                 Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2015.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 20.09.15 TAUCHA-2                                 
            40-tka [ 8]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    72    7    59   208.22     
              2 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    24    7    18   205.02     
              3 URBANOWICZ      DOROTA          1    52    7    22   194.04     
              4 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    32    7    11   193.07     
              5 JUREK           STANISŁAW       1    58    7    23   192.04     
              6 MUSIAŁ          LUCJAN          4    34    7    20   187.58     
              7 WOLARZ          JANUSZ          3    35    7    16   185.65     
              8 DOMARADZKI      ADAM            4    44    7    12   181.57     
              9 BOGONOS         M+P             2    95    7    16   180.41     
             10 MADERA          EUGENIUSZ       3    42    7    17   176.33     
             11 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1    38    7    13   172.57     
             12 KLOC            RYSZARD         1    33    7     9   167.80     
             13 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    61    7    13   160.61     
             14 SADOWSKI        ROBERT          1    28    6     6   152.77     
             15 DZIARSKI        PIOTR           1    46    6     9   137.85     
             16 SOBOŃ           AGNIESZKA       3    34    5    10   124.21     
             17 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    35    5     7   121.61     
             18 ADAMIAK         TEODOR          3    25    5     5   118.08     
             19 MISIAK          JÓZEFK          3    26    5     6   118.01     
             20 HALCZUK         BOGDAN          1    43    5     6   108.14     
             21 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    32    4     5   102.60     
             22 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    29    4     5   101.86     
             23 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    25    4     4    98.79     
             24 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    26    4     4    93.80     
             25 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    45    4     6    88.84     
             26 GAŁDA           MARIAN          1    36    4     9    88.52     
             27 MAZUR           MACIEJ          1    56    3     9    77.13     
             28 PYTLIK          TOMASZ          1    28    3     4    76.62     
             29 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    42    3     4    69.95     
             30 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    29    3     3    68.28     
             31 GUZIK           TADEUSZ         3    18    3     4    66.07     
             32 MOSIŃSKI        ADAM            2    49    3     5    65.60     
             33 BACZYŃSKI       ADAM            2    47    3     4    62.20     
             34 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    15    2     2    47.53     
             35 BARCZYK         JERZY           3    27    2     6    46.83     
             36 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    23    2     2    46.02     
             37 SMUGOWSKI       PIOTR           2    21    2     2    44.83     
             38 SEWIELSKI       BOGDAN          3    31    2     5    44.61     
             39 CZARNY          PIOTR           1    28    2     2    43.20     
             40 KAWKA           JAN             1    22    2     2    42.42     
             41 BARNA    &      LACH            2    54    1     2    28.72     
             42 DOMAGALSKI      JAN             3    18    1     1    25.74     
             43 ŁUCKI           JANUSZ          3    20    1     1    24.96     
             44 CIEŚLIK         ANTONI          2    45    1     4    24.81     
             45 DATA            ZBIGNIEW        1    19    1     1    24.79     
             46 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    19    1     1    24.66     
             47 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    19    1     1    23.05     
             48 SMOLIŃSKI       A & Z           1    27    0     2     0.00     
             

 
                                                                                
  Kategoria: "A" MLODE                         
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |      48.06    |  15 |  
 |   2  |LECH ROBERT  &       JOANNA         |   04    |     195.63    |  15 |  
 |   3  |WASYLKIEWICZ         MICHAŁ         |   01    |     567.00    |  15 |  
 |   4  |URBANOWICZ           DOROTA         |   01    |     618.88    |  15 |  
 |   5  |BOGONOS              M+P            |   02    |     649.42    |  15 |  
 |   6  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |     664.04    |  15 |  
 |   7  |MADERA               EUGENIUSZ      |   03    |     883.01    |  15 |  
 |   8  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |     913.11    |  15 |  
 |   9  |MUSIAŁ               LUCJAN         |   04    |     930.90    |  15 |  
 |  10  |DOMARADZKI           ADAM           |   04    |     957.10    |  15 |  
 |  11  |DZIARSKI             PIOTR          |   01    |     990.92    |  15 |  
 |  12  |DOMAGAŁA             MARIUSZ        |   04    |     993.09    |  15 |  
 |  13  |SMOLIŃSKI            A & Z          |   01    |    1189.90    |  15 |  
 |  14  |SZUMILAS ZDZISŁAW    HENRYK         |   01    |    1307.02    |  15 |  
 |  15  |SYNOWIEC             ARTUR RENATA   |   02    |    1352.85    |  15 |  
 |  16  |KLOC                 RYSZARD        |   01    |    1360.05    |  15 |  
 |  17  |SMOLAK               KRZYSZTOF      |   02    |    1384.93    |  15 |  
 |  18  |HALCZUK              BOGDAN         |   01    |    1697.33    |  15 |  
 |  19  |MAZUR &              WRÓBLEWSKI     |   02    |    1718.86    |  15 |  
 |  20  |GAŁDA                MARIAN         |   01    |    1323.80    |  14 |  
 |  21  |MOSIŃSKI             ADAM           |   02    |    1371.62    |  14 |  
 |  22  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |    1652.05    |  14 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

 
                                                                                                                                                                
                                          LOTNIKI MLODE 2015                                                                                                           
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                  Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,                                                                                                    
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+                                                                      
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI    |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                      
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ       |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                      
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+                                                                      
        1 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15       G  0   5     84.790  1061.884                                                                       
        2 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15          0   5     90.060  1061.884                                                                       
        3 MUSIAŁ          LUCJAN         4 PL-0346-15       G  0   5    333.760  1177.246                                                                       
        4 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15          0   5    375.490  1061.884                                                                       
        5 MUSIAŁ          LUCJAN         4 PL-0346-15       G  0   5    393.320  1177.246                                                                       
        6 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ         1 PL0346-15        G  0   5    435.010  1061.635                                                                       
        7 SADOWSKI        ROBERT         1 PL0346-15        G  0   5    488.790  1066.195                                                                       
        8 CIEŚLIK         ANTONI         2 PL-0346-15          0   5    571.100  1043.880                                                                       
        9 SYNOWIEC        ARTUR RENATA   2 PL-0417-15       G  0   5    606.040  1108.767                                                                       
       10 SEWIELSKI       BOGDAN         3 PL-0346-15          0   5    626.850  1028.642                                                                       
       11 JUREK           STANISŁAW      1 PL-0346-15       G  0   5    694.860  1064.609                                                                       
       12 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15       G  0   4     25.310   771.557                                                                       
       13 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15       G  0   4     26.530   943.492                                                                       
       14 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15       G  0   4     43.120   943.492                                                                       
       15 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15          0   4     43.530   943.492                                                                       
       16 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15       G  0   4     45.540   943.492                                                                       
       17 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15       G  0   4     53.030   943.492                                                                       
       18 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15          0   4     76.420   943.492                                                                       
       19 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-15          0   4     82.700   771.579                                                                       
       20 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15       G  0   4     95.280   943.492                                                                       
       21 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15          0   4     98.040   771.557                                                                       
       22 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15          0   4    100.540   771.557                                                                       
       23 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15          0   4    104.380   943.492                                                                       
       24 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-15       G  0   4    110.020   943.523                                                                       
       25 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-15       G  0   4    117.210   943.523                                                                       
       26 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-15       G  0   4    118.040   855.462                                                                       
       27 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15          0   4    119.170   943.492                                                                       
       28 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15          0   4    136.820   771.557                                                                       
       29 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15       G  0   4    155.380   771.557                                                                       
       30 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15       G  0   4    162.070   855.436                                                                       
       31 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15       G  0   4    165.270   943.492                                                                       
       32 SADOWSKI        ROBERT         1 PL0346-15        G  0   4    170.280   909.144                                                                       
       33 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-15       G  0   4    180.370   943.523                                                                       
       34 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15          0   4    204.170   943.492                                                                       
       35 URBANOWICZ      DOROTA         1 PL-0346-15          0   4    205.280   892.101                                                                       
       36 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15          0   4    208.070   771.557                                                                       
       37 MADERA          EUGENIUSZ      3 PL-0393-15       G  0   4    213.890   846.490                                                                       
       38 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15          0   4    221.250   855.436                                                                       
       39 DOMARADZKI      ADAM           4 PL-0346-15          0   4    230.860   823.941                                                                       
       40 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15       G  0   4    231.160   943.492                                                                       
       41 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-15          0   4    231.930   943.492                                                                       
       42 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-15       G  0   4    238.670   943.523                                                                       
       43 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-15          0   4    244.250   771.579                                                                       
       44 URBANOWICZ      DOROTA         1 PL-0346-15       G  0   4    247.110   892.101                                                                       
       45 MISIAK          JÓZEFK         3 PL-0346-15       G  0   4    254.540   867.543