* HOME *
e-mail: sklep@lech-loft.com
tel. 697-69-06-06
  
PZHGP Brzeg Dolny

*** Zagłosuj ***
TopLista - Golebie
Pocztowe

  SHOPS
    BRICON
    BEYERS
    BIFS
    TRAVIPHARMA
    HERBOTS
    E-SKLEP
   
Oferta 2017

  Inne
    Wyniki 2014
    Linki
    Galeria
    Napisali o Nas * new
    Hodowcy

  Miedzy nami:
 
Przedstawiciel firm:
BEYERS, BRICON, BIFS
HERBOTS, TRAVIPHARMA


LECH-LOFT Robert Lech
ul. Osiedlowa 8/10
56-120 Brzeg Dolny
Telefony kontaktowe:
kom.: 697 69 06 06
kom.: 697 71 06 06
Promocja ESK BRICON:
*** 1450 zl ***



@S-Soft Ruda Slaska
Systemy Informatyczne
http://www.as-soft.com.pl
   •  Program dla kantoru
   •  Program "Gołębie"
   •  Strony WWW
   •  Oprogramowanie








 

PZHGP (0346) - Brzeg Dolny okr. Wrocław
     Strona Informacycjna | KLASYFIKACJA DOROSLE | KLASYFIKACJA MLODE | Loty
Golebie 2015 - AS-Soft -

                PUNKT WKLADAN PKLD: BRZEG DOLNY                               
      LISTA KONKURSOWA Z ODDZ. BRZEG DOLNY DO LOTU NAGRODOWEGO MINDEN 2015
      ORGANIZOWANEGO PRZEZ PKLD "GRAND DISTANCE" - NOWA SOL 
                      (GOLEBIE MLODE) 


                 Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2015.                 
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN z dnia 27.09.15                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  547.240 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   18                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   220                           
      5.Ilość konkursów.......................:   71                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1236.39                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   857.64                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:17,08,19                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:20,22,24                         
     10.Czas trwania konkursu.................:3 godz. 14 min.  5 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       Całość [ 1]                                                       
                                                                                
                                                                                
               ROZLICZENIE LOTU (tylko hodowcow z oddz. Brzeeg Dolny)                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |    18  |  220   |   71  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2015.                                                                                  
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                            Lista konkursowa nr  6.                                                                                             
                                        z lotu MINDEN, w dniu 27.09.15                                                                                          
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                             
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |                             
|   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                             
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                             
   1 MADERA EUGENIUSZ                3   20              G  17:08:19     1236.39   4.55  15-  7-  0  548.114   0.000                                            
   2 LECH ROBERT  & JOANNA           4   14              GT 17:08:37     1232.31   9.09  25-  9-  3  546.675  49.860                                            
   3 MADERA EUGENIUSZ                3   66                 17:15:50     1215.78  13.64   2  <   8>  548.114   0.000                                            
   4 LECH ROBERT  & JOANNA           4   22              GT 17:14:49     1215.33  18.18   2  <   6>  546.675  49.580                                            
   5 WOLARZ JANUSZ                   3   33              G  17:08:59     1214.15  22.73  26- 12-  0  539.063   0.000                                            
   6 LECH ROBERT  & JOANNA           4    1              GT 17:15:35     1213.26  27.27   3  <  10>  546.675  49.310                                            
   7 WOLARZ JANUSZ                   3   25              G  17:10:39     1209.61  31.82   2  <   9>  539.063   0.000                                            
   8 MADERA EUGENIUSZ                3    1              G  17:20:14     1204.03  36.36   3  <  27>  548.114   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
   9 WOLARZ JANUSZ                   3   38              G  17:13:23     1202.24  40.91   3  <  13>  539.063   0.000                                            
  10 LECH ROBERT  & JOANNA           4   30              G  17:21:28     1197.62  45.45   4  <  23>  546.675   0.000                                            
  11 URBANOWICZ DOROTA               1    8              G  17:33:10     1191.07  50.00  13-  7-  3  557.621   0.000                                            
  12 MAZUR MACIEJ                    1  178                 17:33:39     1189.67  54.55  26-  5-  0  557.540   0.000                                            
  13 WOLARZ JANUSZ                   3    6              G  17:18:36     1188.41  59.09   4  <  14>  539.063   0.000                                            
  14 WOLARZ JANUSZ                   3    9              G  17:18:39     1188.28  63.64   5  <  15>  539.063   0.000                                            
  15 WOLARZ JANUSZ                   3   29              G  17:18:57     1187.49  68.18   6  <  24>  539.063   0.000                                            
  16 MUSIAŁ LUCJAN                   4    4              G  17:46:36     1186.94  72.73  10-  5-  0  571.630   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
  17 JUREK STANISŁAW                 1    2              G  17:27:21     1186.79  77.27  11-  3-  0  548.711   0.000                                            
  18 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1   17              G  17:27:49     1184.94  81.82   5-  2-  0  548.411   0.000                                            
  19 URBANOWICZ DOROTA               1   43               T 17:35:46     1184.50  86.36   2  <  29>  557.621  47.500                                            
  20 BARNA    & LACH                 2   10              G  17:16:15     1183.84  90.91   9-  3-  0  534.206   0.000                                            
  21 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  130                 17:28:10     1180.26  95.45  10-  5-  0  546.657   0.000                                            
  22 MUSIAŁ LUCJAN                   4   28              G  17:51:23     1175.27 100.00   2  <  31>  571.630   0.000                                            
  23 LECH ROBERT  & JOANNA           4   41                 17:30:55     1173.33 104.55   5  <  28>  546.675   0.000                                            
  24 WOLARZ JANUSZ                   3   43                 17:24:35     1172.94 109.09   7  <  25>  539.063   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
  25 WOLARZ JANUSZ                   3   36              G  17:25:48     1169.84 113.64   8  <  26>  539.063   0.000                                            
  26 WOLARZ JANUSZ                   3   23              G  17:26:58     1166.89 118.18   9  <  54>  539.063   0.000                                            
  27 MADERA EUGENIUSZ                3    7              G  17:35:29     1165.00 122.73   4  <  47>  548.114   0.000                                            
  28 LECH ROBERT  & JOANNA           4   48                 17:35:14     1162.56 127.27   6  <  45>  546.675   0.000                                            
  29 URBANOWICZ DOROTA               1   16              GT 17:45:16     1161.07 131.82   3  <  33>  557.621  46.110                                            
  30 PYTLIK TOMASZ                   1   29              G  17:36:53     1159.76 136.36  10-  4-  0  547.272   0.000                                            
  31 MUSIAŁ LUCJAN                   4    5              G  18:01:16     1151.86 140.91   3  <  40>  571.630   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
  32 BARNA    & LACH                 2   15              G  17:28:51     1151.68 145.45   2  <  44>  534.206   0.000                                            
  33 URBANOWICZ DOROTA               1   44               T 17:49:40     1150.53 150.00   4  <  36>  557.621  45.560                                            
  34 GAŁDA MARIAN                    1   74                 17:43:21     1149.05 154.55   5-  2-  0  549.650   0.000                                            
  35 MIL ZBIGNIEW                    1   69                 17:41:43     1140.97 159.09  28-  2-  0  543.920   0.000                                            
  36 URBANOWICZ DOROTA               1   30              G  17:54:24     1139.40 163.64   5  <  56>  557.621   0.000                                            
  37 PYTLIK TOMASZ                   1   23              G  17:46:21     1136.95 168.18   2  <  38>  547.272   0.000                                            
  38 PYTLIK TOMASZ                   1    3              G  17:46:55     1135.62 172.73   3  <  52>  547.272   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
  39 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1   53                 17:50:42     1129.12 177.27   2          548.411   0.000                                            
  40 MUSIAŁ LUCJAN                   4   17              G  18:11:53     1127.74 181.82   4  <  50>  571.630   0.000                                            
  41 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   42                 17:49:55     1127.32 186.36   2  <  49>  546.657   0.000                                            
  42 MAZUR MACIEJ                    1  174                 18:00:09     1126.00 190.91   2  <  46>  557.540   0.000                                            
  43 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2    8              G  17:46:38     1124.90 195.45   7-  2-  0  541.789   0.000                                            
  44 BARNA    & LACH                 2   22              G  17:40:17     1123.97 200.00   3          534.206   0.000                                            
 ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                         
  45 LECH ROBERT  & JOANNA           4    8              G  17:53:27     1119.20 204.55   7  <  53>  546.675   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
  46 MAZUR MACIEJ                    1   93                 18:03:50     1117.69 209.09   3  <  59>  557.540   0.000                                            
  47 MADERA EUGENIUSZ                3   12              G  17:56:27     1115.30 213.64   5  <  55>  548.114   0.000                                            
  48 WENDERSKI EUGENIUSZ             3   29              G  17:53:47     1114.49 218.18   5-  1-  0  544.742   0.000                                            
  49 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   47                 17:55:52     1113.66 222.73   3  <  68>  546.657   0.000                                            
  50 MUSIAŁ LUCJAN                   4    6              G  18:19:03     1112.01 227.27   5          571.630   0.000                                            
  51 JUREK STANISŁAW                 1   46                 17:58:47     1111.24 231.82   2  <  61>  548.711   0.000                                            
  52 PYTLIK TOMASZ                   1   18              G  17:58:32     1108.89 236.36   4          547.272   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
  53 LECH ROBERT  & JOANNA           4   35              G  17:58:52     1106.93 240.91   8  <  70>  546.675   0.000                                            
  54 WOLARZ JANUSZ                   3   10              G  17:55:52     1098.19 245.45  10  <  60>  539.063   0.000                                            
  55 MADERA EUGENIUSZ                3   21              G  18:04:54     1096.45 250.00   6  <  58>  548.114   0.000                                            
  56 URBANOWICZ DOROTA               1    1              G  18:13:45     1096.06 254.55   6  <  66>  557.621   0.000                                            
  57 MIL ZBIGNIEW                    1   18              G  18:06:02     1085.60 259.09   2          543.920   0.000                                            
  58 MADERA EUGENIUSZ                3    8              G  18:16:21     1071.90 263.64   7          548.114   0.000                                            
  59 MAZUR MACIEJ                    1  122                 18:25:35     1070.99 268.18   4  <  62>  557.540   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
  60 WOLARZ JANUSZ                   3    2              G  18:11:24     1064.50 272.73  11  <  64>  539.063   0.000                                            
  61 JUREK STANISŁAW                 1   63                 18:26:14     1052.72 277.27   3          548.711   0.000                                            
  62 MAZUR MACIEJ                    1   48                 18:35:13     1051.53 281.82   5          557.540   0.000                                            
  63 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1    1              G  18:29:49     1045.85 286.36   5-  1-  0  548.880   0.000                                            
  64 WOLARZ JANUSZ                   3   45                 18:24:33     1037.56 290.91  12          539.063   0.000                                            
  65 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2    1              G  18:27:56     1036.06 295.45   2          541.789   0.000                                            
  66 URBANOWICZ DOROTA               1   48                 18:46:39     1029.49 300.00   7          557.621   0.000                                            
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            
  67 GAŁDA MARIAN                    1   59                 18:41:58     1023.62 304.55   2          549.650   0.000                                            
  68 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   46                 18:40:45     1020.36 309.09   4  <  71>  546.657   0.000                                            
  69 BRONOWICKI ANDRZEJ              1   19              G  18:42:43      995.68 313.64   5-  1-  0  535.396   0.000                                            
  70 LECH ROBERT  & JOANNA           4   21              G  18:55:04      993.83 318.18   9          546.675   0.000                                            
  71 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  103                 20:22:24      857.64 322.73   5          546.657   0.000                                            
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
                                                             
                 Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2015.                 
            Tabela współzawodnictwa - SERIE TYPOWANE 5/3                                            
            Lot nr  6, z dnia 27.09.15 MINDEN  (Golebie Mlode)                                 
                                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    25    3     9   148.75     
              2 URBANOWICZ      DOROTA          1    13    3     7   139.17     
              3 GAŁDA           MARIAN          1     5    0     2     0.00     
              4 MAZUR           MACIEJ          1    26    0     5     0.00     
              5 JUREK           STANISŁAW       1    11    0     3     0.00     
              6 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1     5    0     1     0.00     
              7 PYTLIK          TOMASZ          1    10    0     4     0.00     
              8 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1     5    0     2     0.00     
              9 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1     5    0     1     0.00     
             10 MIL             ZBIGNIEW        1    28    0     2     0.00     
             11 BACZYŃSKI       ADAM            2     5    0     0     0.00     
             12 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2     7    0     2     0.00     
             13 BARNA    &      LACH            2     9    0     3     0.00     
             14 WOLARZ          JANUSZ          3    26    0    12     0.00     
             15 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3     5    0     1     0.00     
             16 MADERA          EUGENIUSZ       3    15    0     7     0.00     
             17 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    10    0     5     0.00     
             18 MUSIAŁ          LUCJAN          4    10    0     5     0.00