* HOME *
e-mail: sklep@lech-loft.com
tel. 697-69-06-06
  
PZHGP Brzeg Dolny

*** Zagłosuj ***
TopLista - Golebie
Pocztowe

  SHOPS
    BRICON
    BEYERS
    BIFS
    TRAVIPHARMA
    HERBOTS
    E-SKLEP
   
Oferta 2017

  Inne
    Wyniki 2014
    Linki
    Galeria
    Napisali o Nas * new
    Hodowcy

  Miedzy nami:
 
Przedstawiciel firm:
BEYERS, BRICON, BIFS
HERBOTS, TRAVIPHARMA


LECH-LOFT Robert Lech
ul. Osiedlowa 8/10
56-120 Brzeg Dolny
Telefony kontaktowe:
kom.: 697 69 06 06
kom.: 697 71 06 06
Promocja ESK BRICON:
*** 1450 zl ***



@S-Soft Ruda Slaska
Systemy Informatyczne
http://www.as-soft.com.pl
   •  Program dla kantoru
   •  Program "Gołębie"
   •  Strony WWW
   •  Oprogramowanie








 

PZHGP (0346) - Brzeg Dolny okr. Wrocław
     Strona Informacycjna | KLASYFIKACJA DOROSLE | KLASYFIKACJA MLODE | Loty
Golebie 2015 - AS-Soft -
                PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2015.                 
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-3 z dnia 26.07.15                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  720.210 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   42                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   894                           
      5.Ilość konkursów.......................:  179                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1900.87                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1729.95                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,15,38                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,55,24                         
     10.Czas trwania konkursu.................:39 min. 46 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       Punktacja Całość [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   16   |  375   |   66  |17.60|      
          | 02 | Wolow                   |    7   |  183   |   35  |19.13|      
          | 03 | Lubiaz                  |   10   |  132   |   19  |14.39|      
          | 04 | Roscislawice            |    9   |  204   |   59  |28.92|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   42   |  894   |  179  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2015.                                                                                 
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 14. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                  
                                       z lotu HOLTEN-3, w dniu 26.07.15                                                                                         
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+--------------+                            
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |    PUNKTY    |                            
|   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |InterM.  GMP  |                            
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+--------------+                            
   1 MIL ZBIGNIEW                    1 PL-0346-14        G  12:15:38     1900.87   1.12  28-  7-  5  714.031  70.000          80.00T                            
   2 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-14        G  12:17:35     1894.38   2.24  14-  4-  4  715.287  69.940                                            
   3 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-13        G  12:20:05     1892.34   3.36  17-  3-  3  719.247  69.890          79.86T                            
   4 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-11             G  12:24:57     1890.58   4.47  26-  8-  5  727.780  69.830          79.78T                            
   5 SZUMILAS ZDZISŁAW & HENRYK      1 PL0346-12         G  12:25:30     1864.13   5.59  38- 11-  5  718.621  69.780          79.71T                            
   6 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13           12:21:34     1863.03   6.71  30-  7-  5  710.870  69.720                                            
   7 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL0346-11         G  12:23:35     1856.83   7.83  43-  5-  5  712.250  69.660                                            
   8 MIL ZBIGNIEW                    1 PL0346-12         G  12:24:39     1856.31   8.95   2  <  19>  714.031  69.610          79.50T                            
   9 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-10        G  12:36:42     1855.73  10.07  32- 12-  5  736.167  69.550          79.43T                            
  10 SMOLIŃSKI A & Z                 1 PL-0346-11        G  12:28:40     1852.71  11.19  31-  2-  2  720.087  69.490          79.35T                            
  11 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-12         G  12:30:31     1840.38  12.30  26-  4-  4  718.697  69.440          79.28T                            
  12 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-13        G  12:30:58     1833.91  13.42  37- 15-  5  716.999  69.380                                            
  13 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-09        GT 12:28:29     1833.41  14.54   2  <  58>  712.250  69.330                                            
  14 SZUMILAS ZDZISŁAW & HENRYK      1 PL-0346-13           12:32:27     1831.12  15.66   2  <  38>  718.621  69.270                                            
  15 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        G  12:45:41     1828.59  16.78  12-  3-  3  741.827  69.210          79.00T                            
  16 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-13        GT 12:30:27     1824.53  17.90  15-  4-  4  712.387  69.160                                            
  17 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-11        G  12:32:18     1823.32  19.02   2  <  60>  715.287  69.100                                            
  18 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        G  12:47:14     1821.63  20.13   2  <  65>  741.827  69.040          78.78T                            
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           
  19 MIL ZBIGNIEW                    1 PL-0346-14        G  12:32:21     1819.88  21.25   3  <  48>  714.031  68.990          78.71T                            
  20 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G  12:32:47     1816.97  22.37  17-  6-  5  713.674  68.930          78.64T                            
  21 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-13        G  12:35:41     1816.79  23.49  18-  7-  5  718.875  68.880          78.57T                            
  22 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-14        G  12:35:02     1815.03  24.61   2  <  54>  716.999  68.820                                            
  23 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        G  12:32:15     1814.37  25.73  45-  9-  5  711.688  68.760                                            
  24 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14           12:35:21     1813.62  26.85  37- 16-  5  717.016  68.710                                            
  25 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-12        G  12:36:59     1811.43  27.96   9-  2-  2  719.106  68.650          78.28T                            
  26 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-10        G  12:41:52     1811.00  29.08   2  <  29>  727.780  68.600          78.21T                            
  27 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-12        G  12:41:59     1810.25  30.20  38-  8-  5  727.690  68.540                                            
  28 SIKORA JÓZEF                    1 PL0346-12         G  12:37:24     1809.55  31.32  13-  1-  1  719.115  68.480                                            
  29 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-10        G  12:42:23     1808.67  32.44   3  <  57>  727.780  68.430          77.99T                            
  30 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13         G  12:32:04     1808.56  33.56  22-  8-  5  709.074  68.370                                            
  31 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-11             G  12:40:07     1808.31  34.68  39-  5-  5  723.534  68.310          77.85T                            
  32 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  12:36:47     1807.07  35.79   2  <  42>  717.016  68.260          77.78T                            
  33 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-09        G  12:37:53     1806.34  36.91  25-  3-  3  718.713  68.200                                            
  34 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-10        G  12:37:57     1806.04  38.03   2  < 158>  718.713  68.150                                            
  35 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0393-08           12:32:53     1804.80  39.15   2  < 116>  709.074  68.090                                            
  36 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G  12:47:57     1804.55  40.27   2  <  50>  736.167  68.030                                            
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           
  37 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-10           12:47:05     1803.71  41.39  22-  6-  5  734.258  67.980                                            
  38 SZUMILAS ZDZISŁAW & HENRYK      1 PL0346-12         G  12:38:25     1803.69  42.51   3  <  76>  718.621  67.920          77.35T                            
  39 MAZUR MACIEJ                    1 PL-11             G  12:43:27     1803.67  43.62   2  <  40>  727.690  67.870          77.27T                            
  40 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-13        G  12:43:29     1803.52  44.74   3  <  47>  727.690  67.810          77.20T                            
  41 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-12         G  12:39:37     1799.84  45.86   2  < 123>  719.247  67.750          77.13T                            
  42 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14           12:38:23     1799.81  46.98   3  <  46>  717.016  67.700                                            
  43 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0330-13        G  12:42:09     1799.16  48.10   2  < 148>  723.534  67.640          76.99T                            
  44 BOGONOS M+P                     2 PL-11             G  12:38:38     1798.50  49.22  10-  4-  4  716.941  67.580          76.91T                            
  45 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G  12:48:35     1797.08  50.34   2  <  77>  734.258  67.530                                            
  46 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-11             G  12:39:02     1796.88  51.45   4  <  51>  717.016  67.470          76.77T                            
  47 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        G  12:45:08     1796.17  52.57   4  <  82>  727.690  67.420                                            
  48 MIL ZBIGNIEW                    1 PL-0346-13           12:37:38     1795.70  53.69   4  < 122>  714.031  67.360                                            
  49 BOGONOS M+P                     2 PL-0356-13        G  12:39:22     1795.20  54.81   2  <  71>  716.941  67.300          76.56T                            
  50 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G  12:50:05     1795.17  55.93   3  <  74>  736.167  67.250                                            
  51 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-13        G  12:39:32     1794.63  57.05   5  <  52>  717.016  67.190                                            
  52 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  12:39:41     1793.96  58.17   6  <  90>  717.016   0.000                                            
  53 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G  12:36:19     1793.69  59.28   2  <  55>  710.870  67.080          76.27T                            
  54 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-13        G  12:39:47     1793.47  60.40   3  <  56>  716.999  67.020                                            
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           
  55 BERYZEWSKI K & S                2 DV01967-07        G  12:36:26     1793.16  61.52   3  <  73>  710.870  66.970                                            
  56 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-10           12:39:54     1792.95  62.64   4  <  64>  716.999  66.910                                            
  57 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-11             G  12:45:56     1792.86  63.76   4  <  66>  727.780  66.850          75.98T                            
  58 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL0346-10         G  12:37:19     1792.65  64.88   3  < 108>  712.250  66.800                                            
  59 JUREK STANISŁAW                 1 PL0346-13         G  12:41:16     1791.51  66.00   2  <  62>  718.875  66.740          75.84T                            
  60 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0350-11         G  12:39:17     1791.43  67.11   3  < 168>  715.287  66.690                                            
  61 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-12         G  12:41:17     1791.00  68.23   2  < 126>  718.697  66.630                                            
  62 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G  12:41:23     1790.99  69.35   3  <  70>  718.875  66.570          75.62T                            
  63 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        GT 12:37:26     1790.71  70.47   2  <  72>  711.688  66.520                                            
  64 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-14        G  12:40:30     1790.26  71.59   5  <  68>  716.999  66.460                                            
  65 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        G  12:54:51     1788.18  72.71   3          741.827  66.400                                            
  66 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14           12:47:05     1787.79  73.83   5  <  67>  727.780  66.350                                            
  67 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-10        G  12:47:23     1786.48  74.94   6  < 106>  727.780   0.000                                            
  68 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-13        G  12:41:47     1784.54  76.06   6  < 100>  716.999   0.000                                            
  69 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-11        G  12:43:03     1784.16  77.18   2          719.106  66.180          75.12T                            
  70 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-13        G  12:43:10     1783.07  78.30   4  <  80>  718.875  66.120          75.05T                            
  71 BOGONOS M+P                     2 PL0346-14         G  12:42:06     1782.99  79.42   3  < 176>  716.941  66.070          74.98T                            
  72 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-13           12:39:12     1782.79  80.54   3  <  95>  711.688  66.010                                            
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           
  73 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        GT 12:38:58     1781.78  81.66   4  < 103>  710.870  65.960          74.83T                            
  74 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G  12:53:12     1781.62  82.77   4  <  75>  736.167  65.900                                            
  75 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-10        G  12:53:19     1781.12  83.89   5  <  89>  736.167  65.840                                            
  76 SZUMILAS ZDZISŁAW & HENRYK      1 PL-0346-14        G  12:43:38     1780.38  85.01   4  <  81>  718.621  65.790                                            
  77 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G  12:52:39     1779.37  86.13   3  <  84>  734.258  65.730                                            
  78 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0393-11        G  12:44:59     1778.99  87.25  21-  4-  4  720.461  65.670          74.48T                            
  79 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G  12:41:12     1778.85  88.37   2  < 113>  713.674  65.620                                            
  80 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G  12:44:23     1777.71  89.49   5  < 110>  718.875  65.560                                            
  81 SZUMILAS ZDZISŁAW & HENRYK      1 PL0346-12         G  12:44:27     1776.79  90.60   5  <  93>  718.621  65.510          74.26T                            
  82 MAZUR MACIEJ                    1 NL-2014           G  12:49:36     1776.59  91.72   5  <  83>  727.690  65.450                                            
  83 MAZUR MACIEJ                    1 PL0349-12         G  12:49:52     1775.43  92.84   6  < 114>  727.690   0.000          74.12T                            
  84 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G  12:53:43     1774.79  93.96   4  <  99>  734.258  65.340                                            
  84 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ            4 PL-0346-11        G  12:55:54     1774.79  93.96  13-  2-  2  738.135  65.340          74.04T                            
  86 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0393-09        G  12:45:57     1774.75  96.20   2  <  88>  720.461  65.220          73.90T                            
  87 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-13        G  12:41:26     1774.61  97.32   2  <  92>  712.387  65.170                                            
  88 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-12        G  12:46:16     1773.37  98.43   3  < 136>  720.461  65.110          73.76T                            
  89 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0354-13        G  12:55:09     1773.26  99.55   6  <  97>  736.167   0.000                                            
  90 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14           12:44:28     1772.74 100.67   7  <  91>  717.016   0.000                                            
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           
  91 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14           12:44:30     1772.60 101.79   8  < 104>  717.016   0.000                                            
  92 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14          T 12:42:00     1772.11 102.91   3  < 119>  712.387  64.890                                            
  93 SZUMILAS ZDZISŁAW & HENRYK      1 PL-0346-11        G  12:45:32     1772.04 104.03   6  < 124>  718.621   0.000                                            
  94 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G  12:58:34     1771.09 105.15  22-  4-  4  741.317  64.780          73.33T                            
  95 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14          T 12:42:05     1770.00 106.26   4  <  95>  711.688  64.720                                            
  95 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        GT 12:42:05     1770.00 106.26   5  < 118>  711.688  64.720                                            
  97 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G  12:55:56     1769.92 108.50   7  < 112>  736.167   0.000          73.11T                            
  98 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-11        G  12:38:41     1769.79 109.62  11-  1-  1  705.587  64.550          73.04T                            
  99 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-12        G  12:55:19     1767.95 110.74   5  < 172>  734.258  64.490                                            
 100 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-13           12:45:44     1767.17 111.86   7  < 101>  716.999   0.000                                            
 101 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-12        G  12:45:50     1766.73 112.98   8  < 105>  716.999   0.000                                            
 102 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-12        G  12:59:43     1766.23 114.09   2  < 133>  741.317  64.330          72.75T                            
 103 BERYZEWSKI K & S                2 PL-11             GT 12:42:35     1765.77 115.21   5  < 139>  710.870  64.270          72.68T                            
 104 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14           12:46:28     1764.02 116.33   9  < 109>  717.016   0.000                                            
 105 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-14           12:46:32     1763.69 117.45   9  < 117>  716.999   0.000                                            
 106 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-09        G  12:52:39     1763.67 118.57   7  < 107>  727.780   0.000          72.47T                            
 107 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14           12:52:41     1763.53 119.69   8          727.780   0.000                                            
 108 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-12        GT 12:43:58     1763.14 120.81   4  < 173>  712.250  63.990                                            
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           
 109 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  12:46:48     1762.58 121.92  10  < 121>  717.016   0.000          72.25T                            
 110 JUREK STANISŁAW                 1 PL0346-12         G  12:48:07     1761.45 123.04   6  < 171>  718.875   0.000                                            
 111 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ            4 PL-0346-13        G  12:59:07     1761.17 124.16   2          738.135  63.820                                            
 112 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-11        G  12:58:18     1759.90 125.28   8  < 120>  736.167   0.000                                            
 113 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-13        G  12:45:38     1759.41 126.40   3  < 125>  713.674  63.710          71.96T                            
 114 MAZUR MACIEJ                    1 PL0354-12         G  12:53:44     1758.84 127.52   7  < 115>  727.690   0.000          71.89T                            
 115 MAZUR MACIEJ                    1 DV-0555-14        G  12:53:46     1758.70 128.64   8          727.690   0.000                                            
 116 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-12        G  12:43:14     1758.47 129.75   3  < 128>  709.074  63.540                                            
 117 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-12           12:47:45     1758.43 130.87  10  < 144>  716.999   0.000                                            
 118 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         G  12:44:55     1757.62 131.99   6  < 150>  711.688   0.000                                            
 119 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         GT 12:45:27     1757.03 133.11   4          712.387  63.370                                            
 120 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-09        G  12:59:01     1756.89 134.23   9  < 127>  736.167   0.000                                            
 121 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  12:48:09     1756.75 135.35  11  < 143>  717.016   0.000          71.39T                            
 122 MIL ZBIGNIEW                    1 PL-0346-11        G  12:46:31     1756.46 136.47   5  < 141>  714.031  63.200          71.32T                            
 123 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-13        G  12:49:42     1755.55 137.58   3          719.247  63.150          71.25T                            
 124 SZUMILAS ZDZISŁAW & HENRYK      1 PL-0346-10           12:49:25     1755.23 138.70   7  < 129>  718.621   0.000                                            
 125 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G  12:46:38     1755.08 139.82   4  < 137>  713.674  63.030          71.10T                            
 126 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-13        G  12:49:39     1754.42 140.94   3  < 130>  718.697  62.980                                            
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           
 127 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G  12:59:37     1754.38 142.06  10  < 155>  736.167   0.000          70.96T                            
 128 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-12        G  12:44:20     1753.69 143.18   4  < 156>  709.074  62.870          70.89T                            
 129 SZUMILAS ZDZISŁAW & HENRYK      1 PL0346-08         G  12:49:54     1753.16 144.30   8  < 132>  718.621   0.000                                            
 130 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-12         G  12:50:01     1752.85 145.41   4          718.697  62.750                                            
 131 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL-0346-14           12:50:21     1752.40 146.53  20-  2-  2  719.098  62.700                                            
 132 SZUMILAS ZDZISŁAW & HENRYK      1 PL0346-12         G  12:50:11     1751.95 147.65   9  < 151>  718.621   0.000          70.60T                            
 133 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-13        G  13:03:25     1750.80 148.77   3  < 141>  741.317  62.580          70.53T                            
 134 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G  12:56:23     1750.74 149.89  14-  1-  1  728.980  62.530                                            
 135 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0346-13         G  12:52:58     1750.50 151.01   6-  1-  1  722.900  62.470          70.39T                            
 136 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-12        G  12:51:38     1750.25 152.13   4          720.461  62.420                                            
 137 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        GT 12:47:58     1749.34 153.24   5  < 138>  713.674  62.360          70.24T                            
 138 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G  12:48:01     1749.13 154.36   6          713.674   0.000          70.17T                            
 139 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G  12:46:47     1747.54 155.48   6  < 161>  710.870   0.000          70.10T                            
 140 ŁUCKI JANUSZ                    3 PL-0393-11           12:49:09     1747.45 156.60  22-  2-  2  714.967  62.190                                            
 141 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-13        G  13:04:46     1745.23 157.72   4          741.317  62.130          69.96T                            
 141 MIL ZBIGNIEW                    1 PL-0346-14        G  12:49:08     1745.23 157.72   6  < 154>  714.031   0.000          69.96T                            
 143 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  12:50:51     1745.20 159.96  12  < 146>  717.016   0.000          69.81T                            
 144 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-12        G  12:51:00     1744.52 161.07  11  < 147>  716.999   0.000                                            
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           
 145 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL-0346-13        G  12:51:36     1744.26 162.19  13-  1-  1  717.937  61.910          69.67T                            
 146 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14           12:51:06     1744.14 163.31  13  < 149>  717.016   0.000                                            
 147 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-13        G  12:51:08     1743.96 164.43  12  < 152>  716.999   0.000                                            
 148 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14           12:54:53     1743.95 165.55   3  < 163>  723.534  61.740                                            
 149 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-13           12:51:20     1743.15 166.67  14  < 153>  717.016   0.000                                            
 150 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         G  12:48:38     1741.63 167.79   7  < 157>  711.688   0.000                                            
 151 SZUMILAS ZDZISŁAW & HENRYK      1 PL0346-12         G  12:52:42     1741.27 168.90  10  < 179>  718.621   0.000                                            
 152 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-12           12:51:52     1740.85 170.02  13  < 174>  716.999   0.000                                            
 153 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14           12:51:53     1740.82 171.14  15  < 169>  717.016   0.000                                            
 154 MIL ZBIGNIEW                    1 PL-0346-14        G  12:50:11     1740.76 172.26   7          714.031   0.000                                            
 155 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G  13:02:55     1740.69 173.38  11  < 166>  736.167   0.000          68.95T                            
 156 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G  12:47:25     1740.42 174.50   5  < 160>  709.074  61.290                                            
 157 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14            12:48:56     1740.35 175.62   8  < 159>  711.688   0.000                                            
 158 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-13        G  12:53:05     1739.87 176.73   3          718.713  61.180                                            
 159 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14            12:49:15     1739.01 177.85   9          711.688   0.000                                            
 160 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-11             GT 12:47:46     1738.92 178.97   6  < 162>  709.074   0.000          68.59T                            
 161 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-10         G  12:48:49     1738.85 180.09   7          710.870   0.000                                            
 162 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0393-10           12:47:49     1738.71 181.21   7  < 167>  709.074   0.000                                            
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           
 163 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0330-13        G  12:56:18     1738.01 182.33   4  < 170>  723.534  60.900                                            
 164 SMOLIŃSKI A & Z                 1 PL-0346-10        G  12:54:20     1737.94 183.45   2          720.087  60.840          68.30T                            
 165 ŁUCKI JANUSZ                    3 PL-0346-12        G  12:51:36     1737.04 184.56   2          714.967  60.790          68.23T                            
 166 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G  13:03:49     1736.99 185.68  12          736.167   0.000          68.16T                            
 167 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14           12:48:29     1735.87 186.80   8          709.074   0.000                                            
 168 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-13           12:52:17     1734.94 187.92   4          715.287  60.620                                            
 169 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-13        G  12:53:24     1734.44 189.04  16          717.016   0.000                                            
 170 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-13        G  12:57:21     1733.64 190.16   5          723.534  60.510          67.87T                            
 171 JUREK STANISŁAW                 1 PL0346-12         G  12:54:52     1732.79 191.28   7          718.875   0.000          67.80T                            
 172 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G  13:03:46     1732.69 192.39   6          734.258   0.000                                            
 173 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        G  12:51:23     1731.35 193.51   5          712.250  60.340                                            
 174 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-12           12:54:08     1731.32 194.63  14  < 175>  716.999   0.000                                            
 175 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-13           12:54:11     1731.12 195.75  15          716.999   0.000                                            
 176 BOGONOS M+P                     2 PL-0356-13        GT 12:54:10     1731.05 196.87   4          716.941  60.170          67.44T                            
 177 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL-0346-13        G  12:55:33     1730.47 197.99   2          719.098  60.110                                            
 178 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         G  12:52:18     1730.02 199.11   9-  1-  1  713.285  60.060          67.30T                            
 179 SZUMILAS ZDZISŁAW & HENRYK      1 PL-0346-13        G  12:55:24     1729.95 200.22  11          718.621   0.000                                            
 -------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                        
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           
 ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                          
 180 ŁUCKI JANUSZ                    3 PL0346-13         G  12:53:24     1729.48   0.00   3          714.967   0.000                                            
 181 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0356-14           12:51:33     1729.29   0.00  10          711.688   0.000                                            
 182 DOMAGALSKI JAN                  3 PL0346-13         G  12:56:38     1729.25   0.00   5          720.461   0.000                                            
 183 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-13        G  12:51:38     1728.94   0.00  11          711.688   0.000                                            
 184 MIL ZBIGNIEW                    1 PL-0346-14        G  12:53:07     1728.40   0.00   8          714.031   0.000                                            
 185 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  12:54:58     1727.89   0.00  17          717.016   0.000                                            
 186 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G  13:09:06     1727.61   0.00   5          741.317   0.000          66.73T                            
 187 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-12         G  12:54:02     1727.61   0.00   5          715.287   0.000                                            
 188 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G  13:05:15     1726.65   0.00   7          734.258   0.000                                            
 189 SMOLIŃSKI A & Z                 1 PL0346-12         G  12:57:06     1726.41   0.00   3          720.087   0.000          66.51T                            
 190 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        G  12:52:36     1726.25   0.00   6          712.250   0.000                                            
 191 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G  13:06:32     1725.93   0.00  13          736.167   0.000                                            
 192 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G  13:06:33     1725.86   0.00  14          736.167   0.000                                            
 193 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G  12:56:32     1725.85   0.00   8          718.875   0.000                                            
 194 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-12        G  13:09:54     1725.58   0.00   4          741.827   0.000          66.15T                            
 195 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-12        G  12:53:04     1724.63   0.00   5          712.387   0.000                                            
 196 SZUMILAS ZDZISŁAW & HENRYK      1 PL0346-12         G  12:56:51     1723.93   0.00  12          718.621   0.000                                            
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           
 197 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        G  12:52:22     1723.88   0.00   8          710.870   0.000          65.94T                            
 198 MIL ZBIGNIEW                    1 PL-0346-14        G  12:54:14     1723.74   0.00   9          714.031   0.000                                            
 199 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0393-10         G  12:59:25     1723.58   0.00   2          722.900   0.000          65.79T                            
 200 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14            12:52:58     1723.35   0.00  12          711.688   0.000                                            
 201 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-12         G  12:59:52     1723.25   0.00   6          723.534   0.000          65.65T                            
 202 BOGONOS M+P                     2 PL-0356-13        G  12:56:04     1723.14   0.00   5          716.941   0.000          65.58T                            
 203 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14           13:02:30     1722.56   0.00   9          727.780   0.000                                            
 204 BOGONOS M+P                     2 PL-0346-10        GT 12:56:16     1722.31   0.00   6          716.941   0.000                                            
 205 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        G  12:49:44     1722.06   0.00   2          705.587   0.000          65.36T                            
 206 SZUMILAS ZDZISŁAW & HENRYK      1 PL-0346-13        G  12:57:24     1721.66   0.00  13          718.621   0.000                                            
 207 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-11           12:51:55     1721.40   0.00   9          709.074   0.000                                            
 208 SMOLIŃSKI A & Z                 1 PL-0346-14           12:58:35     1720.30   0.00   4          720.087   0.000                                            
 209 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-08         G  12:57:48     1720.23   0.00   4          718.713   0.000                                            
 210 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0350-12        G  13:09:09     1719.12   0.00  15-  0-  0  737.762   0.000                                            
 211 SZUMILAS ZDZISŁAW & HENRYK      1 PL-0346-10        G  12:58:10     1718.50   0.00  14          718.621   0.000          64.93T                            
 212 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14           12:57:15     1718.43   0.00  18          717.016   0.000                                            
 213 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-11        G  12:54:30     1718.34   0.00   7          712.250   0.000                                            
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           
 214 MIL ZBIGNIEW                    1 PL-0346-14           12:55:34     1718.21   0.00  10          714.031   0.000                                            
 215 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-13        G  12:57:18     1718.19   0.00  16          716.999   0.000                                            
 216 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0393-09        G  12:55:14     1717.79   0.00   2          713.285   0.000          64.57T                            
 217 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-13        G  13:01:14     1717.66   0.00   7          723.534   0.000                                            
 218 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL-0346-13        G  12:58:00     1717.55   0.00   2          717.937   0.000          64.43T                            
 219 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13           13:08:41     1717.28   0.00  15          736.167   0.000                                            
 220 SZUMILAS ZDZISŁAW & HENRYK      1 PL0346-12         G  12:58:46     1716.04   0.00  15          718.621   0.000                                            
 221 SMOLIŃSKI A & Z                 1 PL-0346-11        G  12:59:51     1715.11   0.00   5          720.087   0.000          64.22T                            
 222 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL0346-13         G  12:59:45     1714.99   0.00  14-  0-  0  719.868   0.000                                            
 223 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14           13:04:28     1714.58   0.00  10          727.780   0.000                                            
 224 MIL ZBIGNIEW                    1 PL-0346-14        G  12:56:30     1714.36   0.00  11          714.031   0.000                                            
 ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                           
 225 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13         G  12:53:39     1714.19   0.00  10          709.074   0.000                                            
 226 MAZUR STANISŁAW                 3 PL0346-11         G  12:51:44     1713.70   0.00   3          705.587   0.000                                            
 227 ŁUCKI JANUSZ                    3 PL-0393-11        G  12:57:17     1713.39   0.00   4          714.967   0.000                                            
 228 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL0346-13         G  13:00:17     1712.82   0.00   2          719.868   0.000                                            
 229 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        G  12:51:58     1712.73   0.00   4          705.587   0.000                                            
 230 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-12         G  12:59:57     1712.70   0.00   4          719.247   0.000                                            
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           
 231 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14           12:58:42     1712.48   0.00  19          717.016   0.000                                            
 232 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  12:58:47     1712.14   0.00  20          717.016   0.000                                            
 233 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-13        G  13:13:16     1711.00   0.00   6          741.317   0.000                                            
 234 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-12        G  13:01:08     1710.77   0.00   6          720.461   0.000                                            
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
                                                                                                                                               
               PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2015.                                                                                                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Całość [ 1]                                                                                                                                         
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                     
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                     
|     Pop.|                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |Wkł.%|                                                     
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                     
    1    1 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3285.42  39.9                                                     
    2    2 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3243.87  47.9                                                     
    3    3 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3243.45  32.9                                                     
    4    6 SZUMILAS ZDZISŁ & HENRYK        1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3210.52  33.3                                                     
    5    4 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3204.37  35.6                                                     
    6    5 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3201.43  35.8                                                     
    7    7 URBANOWICZ      DOROTA          1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3192.93  35.7                                                     
    8    9 SZPURA          STEFAN          4  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3168.51  33.9                                                     
    9   11 MAZUR           MACIEJ          1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3164.04  24.6                                                     
   10    8 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3161.35  26.2                                                     
   11   16 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  7  6  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   87   3072.11  24.8                                                     
   12   13 BOGONOS         M+P             2  7  7  7  7  6  7  6  6  6  5  6  5  6  4   85   3069.87  50.7                                                     
   13   12 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  4   87   3064.19  37.6                                                     
   14   18 MIL             ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  4  5   86   3059.78  25.3                                                     
   15   20 BERYZEWSKI      K & S           2  7  7  7  2  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   83   2978.67  20.8                                                     
   16   15 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  2   85   2884.19  23.8                                                     
   17   17 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  6  5  6  2   84   2866.34  33.0                                                     
   18   26 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  4  5  4  5   83   2860.39  28.5                                                     
   19   19 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  3   86   2844.96  24.4                                                     
   20   10 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6 --   83   2835.59  34.2                                                     
   21   24 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  7  7  7  0  6  7  6  6  7  5  7  5  6  4   80   2793.85  21.9                                                     
   22   30 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  7  4  7  6  6  7  6  6  7  5  7  4  6  5   83   2781.73  14.5                                                     
   23   14 WASIŃSKI        M & J           4  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  6  5  6 --   82   2754.75  33.4                                                     
   24   29 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  6  4  7  7  6  6  6  6  7  5  7  5  6  4   82   2733.53  12.6                                                     
   25   28 MUSIAŁ          LUCJAN          4  2  3  7  7  6  7  6  6  7  5  2  5  4  3   70   2682.31  34.9                                                     
   26   32 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  5  7  6  7  6  3  7  5  6  4  6  4   80   2679.51  19.5                                                     
   27   21 BARNA           LACH            2  7  7  7  3  6  7  6  6  7  5  7  5  6  0   79   2607.92  16.7                                                     
   28   22 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  5  7  7  6  7  6  5  7  5  5  5  6  0   78   2580.90  22.2                                                     
   29   23 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  7  2  6  7  6  6  7  5  7  5  6 --   78   2544.73  19.0                                                     
   30   34 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  4  7  2  3  3   79   2535.80  24.9                                                     
   31   25 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  4  7  6  7  6  6  0  5  7  5  6 --   73   2527.43  23.4                                                     
   32   31 MAZUR           STANISŁAW       3  7  7  4  7  6  7  6  4  5  5  7  5  6  1   77   2505.59  20.0                                                     
   33   27 TOCZEK          ROMAN           2  7  7  7  7  6  7  6  6  3  5  2  5  6 --   74   2491.47  24.0                                                     
   34   35 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  7  6  7  7  6  7  6  3  7  5  7  4  3  1   76   2383.43  19.6                                                     
   35   33 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  7  7  1  6  7  6  6  3  5  7  5  5 --   72   2373.07  21.2                                                     
   36   36 NALEWAJEK       DAMIAN          1  7  7  7  7  6  7  6  5  7  4  7  3  4 --   77   2260.73  12.3                                                     
   37   37 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  6  3 -- --   74   2256.43  23.4                                                     
   38   41 ŁUCKI           JANUSZ          3  7  7  7  7  6  5  5  5  7  3  7  2  5  2   75   2244.40  16.8                                                     
   39   38 BANASIK         JERZY           4  7  5  7  7  6  7  6  5  7  2  4  4  6 --   73   2214.68  21.7                                                     
   40   40 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  6  7  4  6  7  6  4  7  5  7  3  4  1   74   2194.23  18.4                                                     
   41   39 HALCZUK         BOGDAN          1  3  7  7  5  6  7  6  6  4  4  4  4  6 --   69   2184.58  15.4                                                     
   42   42 DATA            ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  1  7  4  0  0   72   2037.46  12.6                                                     
   43   43 KLUKA           PIOTR           1  3  6  7  2  6  7  6  6  7  1  7  3  3 --   64   1872.47   8.4                                                     
   44   44 PYTLIK          TOMASZ          1  7  4  7  7  6  5  5  3  6  2  7  2  4 --   65   1797.26  13.0                                                     
   45   49 DOMAGALSKI      JAN             3  3  7  7  7  5  7  3  3  4  1  7  2  2  4   62   1777.69  15.3                                                     
   46   45 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  7  7  7  6  7  6  6  7 -- -- -- -- --   60   1636.87  37.9                                                     
   47   46 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  7  7  6  7  6 --  7  1 -- --  6 --   61   1624.89  20.9                                                     
   48   50 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  6  4  5  7  6  4  3  2  3  1  7  3  1  2   54   1569.82  15.7                                                     
   49   47 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4  7  7  7  7  6  7  6  4  3  0  7  1 -- --   62   1553.70  15.9                                                     
   50   48 PAWLIK     &    KACHRO          1 --  0  7  5  6  7  6  6  7  3  2  0 -- --   49   1542.77   9.5                                                     
   51   51 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  7  7  6  7  2  7  6  5  7  0  2  1 -- --   57   1347.51  12.6                                                     
   52   52 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4  7  1  0  7  6  4  6  2  7  1  1  1 -- --   43   1338.45  13.0                                                     
   53   54 SIKORA          JÓZEF           1  3  3  7  4  4  5  6  2  7  0  3  1  3  1   49   1308.91  12.0                                                     
   54   55 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  5  7  7  7  0  1  5  2  7  2  5  2  1  1   52   1295.86  11.9                                                     
   55   57 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1 -- --  2  3  6  3  2  3  1  0  7  3  3  2   35   1287.67   7.5                                                     
   56   53 BACZYŃSKI       ADAM            2  7  7  7  4  3  6  4  1  5  1  7  3 -- --   55   1277.70  10.7                                                     
   57   56 KAWKA           JAN             1  6  3  4  7  4  2  6  1  5  1  4  1  2  0   46   1195.72   6.6                                                     
   58   58 MUŚ             JACEK           4  5  3  7  5  2  2  6  3  4  2  0  2 -- --   41   1098.99   9.2                                                     
   59   59 KLOC            RYSZARD         1  7  7  7  6  4  1  3  1  4  0  6  0  1 --   47    961.73   9.0                                                     
   60   60 CIEŚLIK         ANTONI          2  2  1  3  1  3  4  1  1  3  1  3  2  2 --   27    804.02  11.1                                                     
   61   61 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  2  0  7  7  2  0  5  1  3  0  0  0  1  0   28    727.82   4.2                                                     
   62   62 SAPIJASZKO      MARIAN          4  6  2  7  7  2  5  2 --  3 --  2 -- -- --   36    678.48   9.9                                                     
   63   65 GUZIK           TADEUSZ         3  2  7  2  4  0  3  1  1  2  0  6  0  1  1   30    605.21   9.2                                                     
   64   63 MOSIŃSKI        ADAM            2  2  2  6  0  3  2  5  0  2 --  1  0  1 --   24    577.90   7.5                                                     
   65   64 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  1  3  4  7  1  2  3  0  2  0  4 --  0 --   27    576.37  10.8                                                     
   66   66 SMUGOWSKI       PIOTR           2  4  3  7  1  4  5  2 --  1 --  1 -- -- --   28    528.85   8.5                                                     
   67   67 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  7  7  1  6  2  2  3  0 -- -- --  0  0  0   28    524.90  14.0                                                     
   68   68 POGWIZD         MICHAŁ          2  1  0  0  0  3  0  3  1  3  0  0  1  1 --   13    490.81   3.7                                                     
   69   69 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1 -- --  2  3  0  3  4 --  0  0  7  0 -- --   19    487.69   4.9                                                     
   70   70 GĘBIK           RYSZARD         2  2  1  4  1  4  4  1 --  4  0 -- -- -- --   21    482.25   5.9                                                     
   71   71 CIEPLIŃSKI      JANUSZ          2  2  0  3  1  0  5  3  1  1  1  1 -- -- --   18    477.71   5.6                                                     
   72   72 SEWIELSKI       ŻUKOWSKI        3  4  2  7  6  2  1  0 --  4  0  2 -- -- --   28    453.86   6.9                                                     
   73   73 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1 --  1  0  0  0  1  4  2  3 --  3  0 -- --   14    419.27   4.7                                                     
   74   74 TWARDY          DAWID           1  7 --  0  7 --  5 -- -- -- -- -- -- -- --   19    371.09  20.0                                                     
   75   75 CZARNY          PIOTR           1 --  0  7  1  0 --  4  1  2  0 -- -- -- --   15    359.77   6.6                                                     
   76   76 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  4  0  0  3  3  2  1 --  0 -- --  0 -- --   13    295.17   3.7                                                     
   77   77 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  6  0  6  0  0  0  4  0  1  0  1 -- -- --   18    277.12   3.6                                                     
  
 
                                                                                                                                        
               PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2015.                                                                                                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 50-tka [ 8]                                                                                                                                         
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                     
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                     
|     Pop.|                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |Wkł.%|                                                     
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                     
    1    1 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3239.14  39.9                                                     
    2    2 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3220.93  47.9                                                     
    3    5 URBANOWICZ      DOROTA          1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3168.20  35.7                                                     
    4    4 SZUMILAS ZDZISŁ & HENRYK        1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3165.50  33.3                                                     
    5    3 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3153.46  35.8                                                     
    6    8 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3144.97  32.9                                                     
    7    7 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3131.13  26.2                                                     
    8    9 SZPURA          STEFAN          4  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5   88   3117.97  33.9                                                     
    9    6 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  4   87   3075.08  35.6                                                     
   10   11 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  4   87   3043.86  37.6                                                     
   11   12 BOGONOS         M+P             2  7  7  7  7  6  7  6  6  5  5  6  5  6  4   84   3031.32  50.7                                                     
   12   15 MIL             ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  3  5   85   2968.23  25.3                                                     
   13   18 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  7  6  6  7  6  6  7  5  5  5  5  5   84   2921.45  24.8                                                     
   14   19 MAZUR           MACIEJ          1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  6  3  6  5   85   2917.36  24.6                                                     
   15   13 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  6  5  6  2   84   2866.34  33.0                                                     
   16   20 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  4  5  4  5   83   2860.39  28.5                                                     
   17   22 BERYZEWSKI      K & S           2  6  7  6  1  6  7  6  6  6  5  7  5  6  5   79   2831.91  20.8                                                     
   18   17 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  3   86   2807.56  24.4                                                     
   19   10 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6 --   83   2793.02  34.2                                                     
   20   16 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  5  2   84   2753.02  23.8                                                     
   21   26 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  6  4  7  7  6  6  6  6  7  5  7  5  6  4   82   2733.53  12.6                                                     
   22   14 WASIŃSKI        M & J           4  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  6  5  6 --   82   2727.39  33.4                                                     
   23   30 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  7  4  7  6  6  7  6  6  6  5  6  4  6  5   81   2713.16  14.5                                                     
   24   25 MUSIAŁ          LUCJAN          4  2  3  7  7  6  7  6  6  7  5  2  5  4  3   70   2682.31  34.9                                                     
   25   29 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  7  7  7  0  6  7  6  6  7  5  7  4  6  3   78   2590.21  21.9                                                     
   26   21 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  4  7  7  6  7  6  5  7  5  4  5  6  0   76   2526.20  22.2                                                     
   27   23 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  3  7  6  7  6  6  0  5  7  5  6 --   72   2503.99  23.4                                                     
   28   28 MAZUR           STANISŁAW       3  7  7  3  7  6  7  6  4  5  5  7  5  6  1   76   2501.92  20.0                                                     
   29   24 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  7  1  6  7  6  6  7  5  7  5  6 --   77   2484.74  19.0                                                     
   30   27 TOCZEK          ROMAN           2  6  7  7  7  6  7  6  6  2  5  2  5  6 --   72   2445.56  24.0                                                     
   31   34 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  6  7  6  5  7  4  7  2  2  3   77   2402.03  24.9                                                     
   32   31 BARNA           LACH            2  7  7  5  2  5  7  6  5  6  5  7  5  6  0   73   2379.34  16.7                                                     
   33   32 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  7  7  1  6  7  6  6  3  5  7  5  5 --   72   2371.64  21.2                                                     
   34   33 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  7  5  7  7  6  7  6  3  7  5  7  4  3  1   75   2366.41  19.6                                                     
   35   38 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  4  7  6  7  4  3  7  5  3  4  3  3   70   2269.65  19.5                                                     
   36   36 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  6  7  4  6  7  6  4  7  5  7  3  4  1   74   2194.23  18.4                                                     
   37   35 DOMARADZKI      ADAM            4  7  3  7  7  6  7  6  5  7  5  6  3 -- --   69   2137.63  23.4                                                     
   38   37 BANASIK         JERZY           4  7  4  7  7  6  7  6  5  7  2  3  4  5 --   70   2121.17  21.7                                                     
   39   39 NALEWAJEK       DAMIAN          1  5  4  7  6  6  7  6  4  6  4  6  3  2 --   66   1980.15  12.3                                                     
   40   40 HALCZUK         BOGDAN          1  2  7  7  4  6  7  6  6  3  2  4  4  5 --   63   1954.05  15.4                                                     
   41   41 ŁUCKI           JANUSZ          3  7  7  5  7  6  4  4  3  7  3  5  2  3  1   64   1863.20  16.8                                                     
   42   43 DOMAGALSKI      JAN             3  3  7  7  7  5  7  3  3  3  1  7  2  2  4   61   1747.81  15.3                                                     
   43   42 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  7  7  7  6  7  6  6  7 -- -- -- -- --   60   1631.55  37.9                                                     
   44   44 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  6  4  5  7  6  4  3  2  3  1  7  3  1  2   54   1569.82  15.7                                                     
   45   45 DATA            ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  2  5  5  6  6  1  7  0  0  0   60   1401.19  12.6                                                     
   46   46 PYTLIK          TOMASZ          1  7  3  7  6  6  4  2  3  4  1  6  2  2 --   53   1355.67  13.0                                                     
   47   47 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4  7  7  7  7  6  7  6  3  3  0  5  0 -- --   58   1352.69  15.9                                                     
   48   48 GAŁDA           MARIAN          1  6  5  7  7  6  4  6 --  7  1 -- --  4 --   53   1336.75  20.9                                                     
   49   49 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4  7  1  0  7  6  4  6  2  7  1  1  1 -- --   43   1327.01  13.0                                                     
   50   51 SIKORA          JÓZEF           1  3  3  7  4  4  5  6  2  7  0  3  1  3  1   49   1308.91  12.0                                                     
   51   52 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  5  7  7  7  0  1  5  2  7  2  5  2  1  1   52   1292.65  11.9                                                     
   52   50 KLUKA           PIOTR           1  2  2  3  1  4  5  6  4  5  1  7  0  3 --   43   1274.83   8.4                                                     
   53   53 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  7  4  4  5  2  7  5  5  7  0  2  1 -- --   49   1200.83  12.6                                                     
   54   54 BACZYŃSKI       ADAM            2  7  7  6  4  3  6  3  1  5  1  6  3 -- --   52   1192.70  10.7                                                     
   55   55 PAWLIK     &    KACHRO          1 --  0  6  4  6  5  6  5  3  1  2  0 -- --   38   1171.03   9.5                                                     
   56   56 MUŚ             JACEK           4  5  2  7  5  2  2  6  3  4  2  0  2 -- --   40   1090.15   9.2                                                     
   57   57 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1 -- --  2  3  5  2  1  3  0  0  5  3  2  1   27    996.75   7.5                                                     
   58   58 KLOC            RYSZARD         1  7  7  7  5  4  0  3  1  3  0  5  0  1 --   43    862.52   9.0                                                     
   59   59 KAWKA           JAN             1  3  3  2  5  3  0  4  1  3  1  3  1  1  0   30    829.75   6.6                                                     
   60   60 CIEŚLIK         ANTONI          2  2  1  3  1  3  4  1  1  3  1  3  2  2 --   27    804.02  11.1                                                     
   61   61 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  2  0  4  4  2  0  5  1  3  0  0  0  1  0   22    622.24   4.2                                                     
   62   64 GUZIK           TADEUSZ         3  2  7  2  4  0  3  1  1  2  0  6  0  1  1   30    605.21   9.2                                                     
   63   62 MOSIŃSKI        ADAM            2  2  2  6  0  3  2  5  0  2 --  1  0  1 --   24    577.90   7.5                                                     
   64   63 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  1  3  4  7  1  2  3  0  2  0  4 --  0 --   27    576.37  10.8                                                     
   65   65 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  7  7  1  6  2  2  3  0 -- -- --  0  0  0   28    524.90  14.0                                                     
   66   66 SMUGOWSKI       PIOTR           2  4  3  5  1  4  5  2 --  1 --  1 -- -- --   26    520.34   8.5                                                     
   67   67 SAPIJASZKO      MARIAN          4  4  1  7  7  2  2  2 --  2 --  0 -- -- --   27    507.63   9.9                                                     
   68   68 POGWIZD         MICHAŁ          2  1  0  0  0  3  0  3  1  3  0  0  1  1 --   13    490.81   3.7                                                     
   69   69 CIEPLIŃSKI      JANUSZ          2  2  0  3  1  0  5  3  1  1  1  1 -- -- --   18    477.71   5.6                                                     
   70   70 GĘBIK           RYSZARD         2  2  1  4  1  4  4  1 --  3  0 -- -- -- --   20    454.23   5.9                                                     
   71   71 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1 --  1  0  0  0  1  4  2  3 --  3  0 -- --   14    419.27   4.7                                                     
   72   72 SEWIELSKI       ŻUKOWSKI        3  4  2  6  6  2  1  0 --  2  0  2 -- -- --   25    403.04   6.9                                                     
   73   73 TWARDY          DAWID           1  7 --  0  7 --  5 -- -- -- -- -- -- -- --   19    371.09  20.0                                                     
   74   74 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1 -- --  1  2  0  2  4 --  0  0  4  0 -- --   13    363.94   4.9                                                     
   75   75 CZARNY          PIOTR           1 --  0  7  1  0 --  4  0  2  0 -- -- -- --   14    318.19   6.6                                                     
   76   76 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  4  0  0  3  2  2  1 --  0 -- --  0 -- --   12    254.10   3.7                                                     
   77   77 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  6  0  4  0  0  0  2  0  1  0  0 -- -- --   13    169.26   3.6                                                     
                                                     

 
               Klasyfikacja TYPOWANE [10/5] GMP ODDZIAL - 2015 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 PISKULAK ANDRZEJ        402   4  40 2,431.56 15 728.13 15 917.50 10 785.93 
   2 BOGONOS M+P             206   2  40 2,427.32 15 732.14 15 948.20 10 746.98 
   3 LECH ROBERT  & JOANNA   429   4  39 2,419.62 14 679.76 15 950.42 10 789.44 
   4 SZUMILAS ZDZISŁAW & HE  134   1  40 2,406.18 15 714.76 15 916.61 10 774.81 
   5 URBANOWICZ DOROTA       110   1  39 2,377.53 14 665.71 15 937.74 10 774.08 
   6 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ    420   4  40 2,371.75 15 720.75 15 904.69 10 746.31 
   7 LISOWSKI JANUSZ         119   1  40 2,361.49 15 699.76 15 917.58 10 744.15 
   8 MUSIAŁ LUCJAN           419   4  39 2,329.06 15 729.69 14 834.31 10 765.06 
   9 GRUDZIEŃ MATEUSZ        425   4  38 2,305.47 14 669.47 14 854.59 10 781.41 
  10 WASIŃSKI M & J          404   4  39 2,304.20 15 692.70 14 863.68 10 747.82 
  11 CHODOROWSKI & ZDEB      207   2  39 2,272.27 14 628.47 15 906.59 10 737.21 
  12 JASIŃSKI ZBIGNIEW       127   1  39 2,257.02 14 633.27 15 886.13 10 737.62 
  13 TOCZEK ROMAN            227   2  39 2,249.00 15 680.09 15 911.72  9 657.19 
  14 BERYZEWSKI K & S        203   2  37 2,245.24 12 564.42 15 919.46 10 761.36 
  15 DZIARSKI PIOTR          144   1  38 2,219.57 15 706.20 14 853.13  9 660.24 
  16 SMOLIŃSKI A & Z         132   1  38 2,182.76 15 677.70 13 781.17 10 723.89 
  17 JUREK STANISŁAW         111   1  37 2,165.29 15 713.06 12 711.12 10 741.11 
  18 WOLARZ JANUSZ           306   3  36 2,106.09 15 731.20 14 851.68  7 523.21 
  19 MIL ZBIGNIEW            147   1  36 2,076.99 15 679.08 11 642.74 10 755.17 
  20 BENEDYKT JAN  & DOROTA  411   4  35 2,076.51 12 561.29 13 766.57 10 748.65 
  21 BIAŁOWĄS DANIEL         310   3  36 2,058.45 14 674.93 15 882.31  7 501.21 
  22 SADOWSKI ROBERT         128   1  35 1,972.85 15 702.80 13 766.34  7 503.71 
  23 MAZUR MACIEJ            109   1  33 1,970.12 11 515.49 13 789.13  9 665.50 
  24 MAZUR STANISŁAW         314   3  34 1,923.20 13 591.52 14 829.45  7 502.23 
  25 WASYLKIEWICZ MICHAŁ     137   1  33 1,790.30 14 621.09 13 747.75  6 421.46 
  26 HAŁASIEWICZ DANIEL      108   1  30 1,682.83 12 543.87 11 647.29  7 491.67 
  27 NALEWAJEK DAMIAN        123   1  28 1,496.48 14 637.19 10 581.00  4 278.29 
  28 DOMAGALSKI JAN          303   3  27 1,453.57 13 584.81  9 511.24  5 357.52 
  29 DOMARADZKI ADAM         407   4  26 1,426.93 14 656.04  8 474.66  4 296.23 
  30 KOZAL  GRZEGORZ & PRZE  417   4  25 1,358.30 12 561.49 11 653.73  2 143.08 
  31 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW      317   3  23 1,308.97 10 459.69  7 419.24  6 430.04 
  32 ŁUCKI JANUSZ            313   3  24 1,298.57 13 599.94  8 474.45  3 224.18 
  33 KLUKA PIOTR             115   1  24 1,278.28 11 485.20 10 588.34  3 204.74 
  34 HALCZUK BOGDAN          140   1  23 1,260.98  9 412.13 11 635.70  3 213.15 
  35 KRZEMIŃSKI MAREK        312   3  18   971.13  9 409.31  5 284.63  4 277.19 
  36 KOCIOŁEK ZDZISŁAW       213   2  14   897.60  5 234.71  1  60.55  8 602.34 
  37 DATA ZBIGNIEW           106   1  17   815.96 11 476.39  6 339.57  0   0.00 
  38 GUZIK TADEUSZ           307   3  13   728.59  4 178.59  5 283.60  4 266.40 
  39 KLOC RYSZARD            114   1  12   648.77  4 182.05  8 466.72  0   0.00 
  40 PRZYŁUCKI JULIAN        319   3  12   560.51  9 396.17  3 164.34  0   0.00 
  41 SMOLAK KRZYSZTOF        232   2   9   506.34  4 181.25  3 181.81  2 143.28 
  42 BARNA          & LACH   220   2   9   488.98  3 131.27  6 357.71  0   0.00 
  43 PIASKOWSKI DARIUSZ      222   2   7   480.74  1  48.34  0   0.00  6 432.40 
  44 PYTLIK TOMASZ           126   1  10   471.19  7 301.18  3 170.01  0   0.00 
  45 WENDERSKI EUGENIUSZ     322   3   7   355.90  3 135.27  4 220.63  0   0.00 
  46 GAŁDA MARIAN            107   1   7   324.07  7 324.07  0   0.00  0   0.00 
  47 BACZYŃSKI ADAM          201   2   5   255.90  2  97.97  3 157.93  0   0.00 
  48 MATWIEJKO ANDRZEJ       124   1   5   227.07  5 227.07  0   0.00  0   0.00 
  49 KONOFACKI JÓZEF         408   4   5   222.16  5 222.16  0   0.00  0   0.00 
  50 JURCZAK      & MACIEJE  309   3   4   209.67  2  94.34  2 115.33  0   0.00 
  51 MAZUR & WRÓBLEWSKI      218   2   3   168.13  2  91.53  0   0.00  1  76.60 
  52 CIEŚLIK ANTONI          212   2   3   151.74  2  82.99  0   0.00  1  68.75 
  53 SZPURA STEFAN           403   4   2    90.66  2  90.66  0   0.00  0   0.00 
  54 POGWIZD MICHAŁ          229   2   2    87.74  2  87.74  0   0.00  0   0.00 
  55 CHODORSKI MIECZYSŁAW    104   1   1    58.66  0   0.00  1  58.66  0   0.00 
  56 DZIEPAK STANISŁAW ALEK  305   3   1    49.21  1  49.21  0   0.00  0   0.00 
  57 SMUGOWSKI PIOTR         226   2   1    45.88  1  45.88  0   0.00  0   0.00 
  58 MOSIŃSKI ADAM           221   2   1    40.97  1  40.97  0   0.00  0   0.00 

 
                                                           
                PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2015.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 26.07.15 HOLTEN-3                                 
            Punktacja Całość [ 1]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 URBANOWICZ      DOROTA          1    26    5     8   340.06     
              2 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    37    5    16   339.33     
              3 MIL             ZBIGNIEW        1    28    5     7   339.16     
              4 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    37    5    15   338.59     
              5 SZUMILAS ZDZISŁ & HENRYK        1    38    5    11   338.27     
              6 MAZUR           MACIEJ          1    38    5     8   337.09     
              7 PISKULAK        ANDRZEJ         4    32    5    12   336.57     
              8 BERYZEWSKI      K & S           2    30    5     7   334.00     
              9 JUREK           STANISŁAW       1    18    5     7   333.87     
             10 SZPURA          STEFAN          4    22    5     6   331.07     
             11 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    45    5     9   330.73     
             12 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    43    5     5   330.12     
             13 WOLARZ          JANUSZ          3    22    5     8   324.16     
             14 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    17    5     6   323.65     
             15 DZIARSKI        PIOTR           1    39    5     5   319.10     
             16 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    14    4     4   266.35     
             17 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    15    4     4   262.59     
             18 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    26    4     4   261.80     
             19 BOGONOS         M+P             2    10    4     4   261.12     
             20 DOMAGALSKI      JAN             3    21    4     4   258.42     
             21 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    22    4     4   253.82     
             22 MUSIAŁ          LUCJAN          4    12    3     3   204.65     
             23 SADOWSKI        ROBERT          1    17    3     3   200.79     
             24 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    25    3     3   197.53     
             25 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3     9    2     2   134.83     
             26 SMOLIŃSKI       A & Z           1    31    2     2   130.33     
             27 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4    13    2     2   129.16     
             28 ŁUCKI           JANUSZ          3    22    2     2   122.98     
             29 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    20    2     2   122.81     
             30 SIKORA          JÓZEF           1    13    1     1    68.48     
             31 MAZUR           STANISŁAW       3    11    1     1    64.55     
             32 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    14    1     1    62.53     
             33 GUZIK           TADEUSZ         3     6    1     1    62.47     
             34 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    13    1     1    61.91     
             35 KRZEMIŃSKI      MAREK           3     9    1     1    60.06     
             

 
            - strona 1 -                                                        
                PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2015.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 26.07.15 HOLTEN-3                                 
            Punktacja 50-tka [ 8]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 URBANOWICZ      DOROTA          1    26    5     8   340.00     
              2 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    37    5    15   337.92     
              3 MAZUR           MACIEJ          1    38    5     8   337.09     
              4 PISKULAK        ANDRZEJ         4    32    5    12   336.57     
              5 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    37    5    16   333.98     
              6 MIL             ZBIGNIEW        1    28    5     7   333.93     
              7 JUREK           STANISŁAW       1    18    5     7   333.87     
              8 SZUMILAS ZDZISŁ & HENRYK        1    38    5    11   333.83     
              9 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    43    5     5   330.12     
             10 BERYZEWSKI      K & S           2    30    5     7   326.53     
             11 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    45    5     9   325.06     
             12 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    17    5     6   323.65     
             13 SZPURA          STEFAN          4    22    5     6   323.48     
             14 WOLARZ          JANUSZ          3    22    5     8   317.14     
             15 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    26    4     4   261.80     
             16 BOGONOS         M+P             2    10    4     4   261.12     
             17 DOMAGALSKI      JAN             3    21    4     4   258.42     
             18 DZIARSKI        PIOTR           1    39    4     5   257.36     
             19 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    22    4     4   253.82     
             20 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    14    3     4   205.73     
             21 MUSIAŁ          LUCJAN          4    12    3     3   204.65     
             22 SADOWSKI        ROBERT          1    17    3     3   200.79     
             23 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    15    3     4   197.70     
             24 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    25    3     3   197.53     
             25 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3     9    2     2   134.83     
             26 SMOLIŃSKI       A & Z           1    31    2     2   130.33     
             27 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4    13    2     2   129.16     
             28 SIKORA          JÓZEF           1    13    1     1    68.48     
             29 MAZUR           STANISŁAW       3    11    1     1    64.55     
             30 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    14    1     1    62.53     
             31 GUZIK           TADEUSZ         3     6    1     1    62.47     
             32 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    13    1     1    61.91     
             33 ŁUCKI           JANUSZ          3    22    1     2    60.79     
             34 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    20    1     2    60.11     
             35 KRZEMIŃSKI      MAREK           3     9    1     1    60.06     
                

 
                                                            
                PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2015.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 26.07.15 HOLTEN-3                                 
            Punktacja GMP (TYPOWANE 10/5)                                           
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 URBANOWICZ      DOROTA          1    26    5    10   384.43     
              2 MIL             ZBIGNIEW        1    28    5    11   379.49     
              3 JUREK           STANISŁAW       1    18    5     8   372.88     
              4 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    37    5    18   368.00     
              5 SZUMILAS ZDZISŁ & HENRYK        1    38    5    15   366.85     
              6 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    17    5     6   362.11     
              7 BOGONOS         M+P             2    10    5     6   361.47     
              8 PISKULAK        ANDRZEJ         4    32    5    15   360.61     
              9 BERYZEWSKI      K & S           2    30    5     8   359.82     
             10 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    22    5     5   353.30     
             11 MAZUR           MACIEJ          1    38    4     8   300.48     
             12 DZIARSKI        PIOTR           1    39    4     7   288.36     
             13 SMOLIŃSKI       A & Z           1    31    4     5   278.38     
             14 SADOWSKI        ROBERT          1    17    3     3   228.24     
             15 MUSIAŁ          LUCJAN          4    12    3     4   223.93     
             16 DOMAGALSKI      JAN             3    21    3     5   222.14     
             17 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3     9    2     2   153.40     
             18 WOLARZ          JANUSZ          3    22    2     9   139.48     
             19 MAZUR           STANISŁAW       3    11    2     2   138.40     
             20 GUZIK           TADEUSZ         3     6    2     2   136.18     
             21 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    13    2     2   134.10     
             22 KRZEMIŃSKI      MAREK           3     9    2     2   131.87     
             23 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    26    1     4    79.28     
             24 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4    13    1     2    74.04     
             25 ŁUCKI           JANUSZ          3    22    1     3    68.23     
             26 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    37    0    16     0.00     
             27 SZPURA          STEFAN          4    22    0     7     0.00     
             28 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    45    0    12     0.00     
             29 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    25    0     4     0.00     
             30 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    15    0     5     0.00     
             31 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    43    0     7     0.00     
             32 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    14    0     5     0.00     
             33 BARNA           LACH            2    23    0     0     0.00     
             34 KONOFACKI       JÓZEF           4    15    0     1     0.00     
             35 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    14    0     1     0.00     
             36 DATA            ZBIGNIEW        1    13    0     0     0.00     
             37 SIKORA          JÓZEF           1    13    0     1     0.00     
             38 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    20    0     2     0.00     
             39 KAWKA           JAN             1    16    0     0     0.00     
             40 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    14    0     1     0.00     
             41 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    14    0     0     0.00     
             42 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3     4    0     0     0.00     

 
                                                                                                                                                                
                                     NAJLEPSZE LOTNIKI - SAMICE                                                                                                      
                                            Symbol płci 0.                                                                                                          
                      Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,                                                                                         
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+                                                                      
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI    |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                      
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ       |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                      
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+                                                                      
        1 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-10       G  0  13    654.770  5680.063                                                                       
        2 SMOLAK          KRZYSZTOF      2 PL-0346-12       G  0  12    803.410  5430.750                                                                       
        3 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ        4 PL-0346-12       G  0  11    531.760  4593.021                                                                       
        4 SZUMILAS ZDZISŁ & HENRYK       1 PL-0346-10       G  0  11    733.540  4573.951                                                                       
        5 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-12       G  0  11    769.250  4746.780                                                                       
        6 BOGONOS         M+P            2 PL-0346-10       G  0  11    778.410  4745.945                                                                       
        7 JASIŃSKI        ZBIGNIEW       1 PL0346-12        G  0  11    857.260  4411.005                                                                       
        8 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-13       G  0  11    955.690  4785.826                                                                       
        9 TOCZEK          ROMAN          2 PL-0346-11       G  0  11    959.370  4713.269                                                                       
       10 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-11            G  0  10    255.390  3845.588                                                                       
       11 URBANOWICZ      DOROTA         1 PL-0393-09       G  0  10    543.080  3784.431                                                                       
       12 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-13          0  10    571.370  4231.673                                                                       
       13 BOGONOS         M+P            2 PL-0356-13       G  0  10    594.410  3844.832                                                                       
       14 DZIARSKI        PIOTR          1 PL-11            G  0  10    679.740  4693.663                                                                       
       15 BERYZEWSKI      K & S          2 PL-11            G  0  10    704.470  4728.266                                                                       
       16 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-12       G  0  10    731.580  4586.532                                                                       
       17 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-11            G  0  10    744.460  4848.056                                                                       
       18 MAZUR           MACIEJ         1 PL0349-12        G  0  10    748.420  4724.789                                                                       
       19 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ        4 PL-0346-11       G  0  10    790.390  5030.456                                                                       
       20 MUSIAŁ          LUCJAN         4 PL-0346-14       G  0  10    801.860  4865.683                                                                       
       21 SZUMILAS ZDZISŁ & HENRYK       1 PL0346-12        G  0  10    811.730  4025.136                                                                       
       22 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0  10    836.580  4454.895                                                                       
       23 URBANOWICZ      DOROTA         1 PL-0393-10       G  0  10    879.920  4116.799                                                                       
       24 JUREK           STANISŁAW      1 PL0346-13        G  0  10    953.510  4087.954                                                                       
       25 BOGONOS         M+P            2 PL-0356-13       G  0  10   1017.440  3642.916                                                                       
       26 SZUMILAS ZDZISŁ & HENRYK       1 PL0346-12        G  0  10   1123.140  3699.260                                                                       
       27 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-13          0  10   1158.220  4029.764                                                                       
                                                                          

 
                                                                                                                                                                
                                                                                                                                 
                                  NAJLEPSZE LOTNIKI - SAMCE                                                                                  
                                        Symbol płci 1.                                                                                                          
                      Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,                                                                                         
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+                                                                      
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI    |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                      
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ       |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                      
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+                                                                      
        1 SMOLIŃSKI       A & Z          1 PL-0346-11       G  1  11   1142.290  4232.292                                                                       
        2 BOGONOS         M+P            2 PL-0356-13       G  1  10    664.370  4070.098                                                                       
        3 SZPURA          STEFAN         4 PL-0346-13       G  1  10    698.750  3451.540                                                                       
        4 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-12       G  1  10    705.180  4037.678                                                                       
        5 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ        4 PL-0346-12       G  1  10    716.850  4251.469                                                                       
        6 SZPURA          STEFAN         4 PL-0346-11       G  1  10    730.040  4244.632                                                                       
        7 WASIŃSKI        M & J          4 PL-0346-11       G  1  10    805.320  4103.881                                                                       
        8 URBANOWICZ      DOROTA         1 PL-11            G  1  10    956.560  3947.389                                                                       
        9 SZUMILAS ZDZISŁ & HENRYK       1 PL0346-12        G  1  10   1048.050  4471.160                                                                       
       10 SZPURA          STEFAN         4 PL-0346-13       G  1  10   1117.750  3816.210                                                                       
       11 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-13       G  1  10   1123.540  4423.564                                                                       
       12 URBANOWICZ      DOROTA         1 PL-0393-12       G  1   9    490.580  3622.847                                                                       
       13 MUSIAŁ          LUCJAN         4 PL-0346-14       G  1   9    545.270  4722.317                                                                       
       14 WOLARZ          JANUSZ         3 PL0346-13        G  1   9    556.900  3842.252                                                                       
       15 URBANOWICZ      DOROTA         1 PL-0393-12       G  1   9    579.610  3622.847                                                                       
       16 SZPURA          STEFAN         4 PL-0346-11       G  1   9    581.860  4105.121                                                                       
       17 DZIARSKI        PIOTR          1 PL-0346-13       G  1   9    675.090  3187.614                                                                       
       18 LISOWSKI        JANUSZ         1 PL-11            G  1   9    678.150  3981.201                                                                       
       19 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-13       G  1   9    686.700  4253.513                                                                       
       20 SZPURA          STEFAN         4 PL-0346-11       G  1   9    692.670  4430.947                                                                       
       21 DZIARSKI        PIOTR          1 PL-0346-13       G  1   9    720.530  2985.904                                                                       
       22 KONOFACKI       JÓZEF          4 PL-0346-11       G  1   9    760.730  4126.125                                                                       
       23 LISOWSKI        JANUSZ         1 PL-11            G  1   9    888.790  2804.689                                                                       
       24 WOLARZ          JANUSZ         3 PL-0393-11       G  1   9    891.640  3483.476                                                                       
       25 WASIŃSKI        M & J          4 PL-0346-11       G  1   9    903.620  3447.549                                                                       
                                                                          

 
                                                                                                                                                                
                                                                                                                       
                                 NAJLEPSZE LOTNIKI ROCZNE - SAMICE                                                                                                        
                                        Symbol płci 0.                                                                                                          
                      Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,                                                                                         
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+                                                                      
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI    |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                      
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ       |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                      
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+                                                                      
        1 MUSIAŁ          LUCJAN         4 PL-0346-14       G  0  10    801.860  4865.683                                                                       
        2 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0  10    836.580  4454.895                                                                       
        3 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-14       G  0   9    291.830  4122.964                                                                       
        4 WOLARZ          JANUSZ         3 PL-0346-14       G  0   9    422.100  3477.860                                                                       
        5 LISOWSKI        JANUSZ         1 PL-0346-14          0   9    654.780  3749.064                                                                       
        6 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-14          0   9    714.030  3941.718                                                                       
        7 BOGONOS         M+P            2 PL0346-14        G  0   9    857.940  4274.734                                                                       
        8 MAZUR           MACIEJ         1 PL-0393-14       G  0   9    909.030  4209.629                                                                       
        9 DZIARSKI        PIOTR          1 PL-0346-14          0   9    922.610  3817.771                                                                       
       10 MUSIAŁ          LUCJAN         4 PL-0346-14       G  0   8    297.560  4373.074                                                                       
       11 BOGONOS         M+P            2 PL-0356-14          0   8    409.190  3355.877                                                                       
       12 MUSIAŁ          LUCJAN         4 PL-0346-14       G  0   8    511.080  3991.278                                                                       
       13 MIL             ZBIGNIEW       1 PL-0346-14       G  0   8    537.680  3210.235                                                                       
       14 GRUDZIEŃ        MATEUSZ        4 PL-0346-14       G  0   8    546.340  3395.350                                                                       
       15 WOLARZ          JANUSZ         3 PL-0346-14       G  0   8    644.560  3535.914                                                                       
       16 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-14       G  0   8    673.970  3009.323                                                                       
       17 MIL             ZBIGNIEW       1 PL-0346-14       G  0   8    783.750  3379.454                                                                       
       18 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0   7    225.880  3297.756                                                                       
       19 WOLARZ          JANUSZ         3 PL-0346-14       G  0   7    287.050  2625.472                                                                       
       20 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0   7    329.120  3074.534                                                                       
       21 SZUMILAS ZDZISŁ & HENRYK       1 PL-0346-14          0   7    337.710  3115.213                                                                       
       22 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14          0   7    379.910  3854.522                                                                       
       23 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-14          0   7    438.020  3167.065                                                                       
       24 MIL             ZBIGNIEW       1 PL-0346-14       G  0   7    443.480  3246.495                                                                       
       25 GRUDZIEŃ        MATEUSZ        4 PL-0346-14       G  0   7    487.280  3050.819                                                                       
       26 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0   7    512.180  2870.528                                                                       
       27 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-14          0   7    548.150  2650.630                                                                       
       28 JUREK           STANISŁAW      1 PL-0346-14       G  0   7    555.620  2105.093                                                                       
       29 MATWIEJKO       ANDRZEJ        1 PL-0346-14       G  0   7    557.130  3456.818                                                                       
       30 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14          0   7    571.940  3072.437                                                                       

 
                                                                                                                                                                
                                                                                                                                     
                             NAJLEPSZE LOTNIKI ROCZNE - SAMCE                                                                                     
                                     Symbol płci 1.                                                                                                          
                      Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,                                                                                         
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+                                                                      
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI    |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                      
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ       |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                      
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+                                                                      
        1 MUSIAŁ          LUCJAN         4 PL-0346-14       G  1   9    545.270  4722.317                                                                       
        2 BARNA           LACH           2 PL0346-14        G  1   7    194.720  3402.659                                                                       
        3 GRUDZIEŃ        MATEUSZ        4 PL-0346-14       G  1   7    437.320  3425.995                                                                       
        4 DZIARSKI        PIOTR          1 PL-0346-14          1   7    717.750  3496.713                                                                       
        5 MAZUR           MACIEJ         1 PL-0393-14          1   7    718.820  3151.066                                                                       
        6 WOLARZ          JANUSZ         3 PL-0346-14          1   6    400.010  2514.886                                                                       
        7 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-14       G  1   6    411.890  1659.126                                                                       
        8 URBANOWICZ      DOROTA         1 PL-0393-14          1   6    448.970  1994.822                                                                       
        9 DZIARSKI        PIOTR          1 PL-0346-14       G  1   6    460.380  2029.443                                                                       
       10 URBANOWICZ      DOROTA         1 PL-0393-14          1   6    499.710  2380.727                                                                       
       11 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-14          1   6    503.340  1691.545                                                                       
       12 MUSIAŁ          LUCJAN         4 PL-0346-14       G  1   6    506.740  2889.420                                                                       
       13 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-14       G  1   6    513.800  1961.411                                                                       
       14 KONOFACKI       JÓZEF          4 PL-0346-14          1   6    542.450  2114.495                                                                       
       15 KONOFACKI       JÓZEF          4 PL-0346-14       G  1   6    620.860  1923.686                                                                       
       16 LISOWSKI        JANUSZ         1 PL-0346-14       G  1   6    724.980  2211.863                                                                       
       17 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ        4 PL-0346-14       G  1   6    767.470  2120.386                                                                       
       18 BARANOWSKI      EUGENIUSZ      1 PL-0346-14          1   6    832.860  2004.750                                                                       
       19 MAZUR           MACIEJ         1 PL-0393-14          1   5    279.020  1691.151                                                                       
       20 MIL             ZBIGNIEW       1 PL-0346-14       G  1   5    317.710  1400.346                                                                       
       21 MIL             ZBIGNIEW       1 PL-0346-14       G  1   5    353.720  2041.221                                                                       
       22 MAZUR           MACIEJ         1 PL-0393-14          1   5    357.250  1691.151                                                                       
       23 GRUDZIEŃ        MATEUSZ        4 PL0417-14        G  1   5    368.790  1921.995                                                                       
       24 HALCZUK         BOGDAN         1 PL-0346-14       G  1   5    397.480  1661.584                                                                       
       25 MADERA          EUGENIUSZ      3 PL-0346-14       G  1   5    407.060  1650.922                                                                       
       26 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-14          1   5    411.460  1510.419                                                                       
       27 SZPURA          STEFAN         4 PL-0346-14          1   5    412.820  1532.759                                                                       
       28 JUREK           STANISŁAW      1 PL-0346-14       G  1   5    413.560  1647.288                                                                       
       29 MAZUR           MACIEJ         1 PL-0393-14          1   5    421.510  2669.072                                                                       
       30 SMOLAK          KRZYSZTOF      2 PL0346-14        G  1   5    429.720  1002.674                                                                       

 
                                                                                
  KATEGORIA: A  (100-400km)                        
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BOGONOS              M+P            |   02    |     641.52    |  20 |  
 |   2  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     719.49    |  20 |  
 |   3  |LECH ROBERT  &       JOANNA         |   04    |     791.97    |  20 |  
 |   4  |WAWRZYKOWSKI         ANDRZEJ        |   04    |     872.68    |  20 |  
 |   5  |DZIARSKI             PIOTR          |   01    |     881.09    |  20 |  
 |   6  |SZUMILAS ZDZISŁAW    & HENRYK       |   01    |     946.46    |  20 |  
 |   7  |SZPURA               STEFAN         |   04    |    1112.01    |  20 |  
 |   8  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |    1120.56    |  20 |  
 |   9  |URBANOWICZ           DOROTA         |   01    |    1135.43    |  20 |  
 |  10  |WASIŃSKI             M & J          |   04    |    1304.22    |  20 |  
 |  11  |MADERA               EUGENIUSZ      |   03    |    1320.41    |  20 |  
 |  12  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |    1420.31    |  20 |  
 |  13  |MAZUR                MACIEJ         |   01    |    1432.07    |  20 |  
 |  14  |KONOFACKI            JÓZEF          |   04    |    1701.67    |  20 |  
 |  15  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |    1704.60    |  20 |  
 |  16  |SMOLIŃSKI            A & Z          |   01    |    1977.83    |  20 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

 
                                                                                
  KATEGORIA:  B  (300-600km)                           
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |LECH ROBERT  &       JOANNA         |   04    |     268.81    |  16 |  
 |   2  |BOGONOS              M+P            |   02    |     329.99    |  16 |  
 |   3  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     432.86    |  16 |  
 |   4  |SZPURA               STEFAN         |   04    |     458.57    |  16 |  
 |   5  |URBANOWICZ           DOROTA         |   01    |     474.90    |  16 |  
 |   6  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |     509.87    |  16 |  
 |   7  |MUSIAŁ               LUCJAN         |   04    |     552.77    |  16 |  
 |   8  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |     653.27    |  16 |  
 |   9  |GRUDZIEŃ             MATEUSZ        |   04    |     753.32    |  16 |  
 |  10  |DZIARSKI             PIOTR          |   01    |     770.91    |  16 |  
 |  11  |MAZUR                MACIEJ         |   01    |     775.11    |  16 |  
 |  12  |BIAŁOWĄS             DANIEL         |   03    |     776.13    |  16 |  
 |  13  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |     795.78    |  16 |  
 |  14  |SADOWSKI             ROBERT         |   01    |     832.83    |  16 |  
 |  15  |MADERA               EUGENIUSZ      |   03    |     879.77    |  16 |  
 |  16  |SZUMILAS ZDZISŁAW    & HENRYK       |   01    |     883.77    |  16 |  
 |  17  |MIL                  ZBIGNIEW       |   01    |     915.37    |  16 |  
 |  18  |WASIŃSKI             M & J          |   04    |     973.06    |  16 |  
 |  19  |WAWRZYKOWSKI         ANDRZEJ        |   04    |     986.52    |  16 |  
 |  20  |BERYZEWSKI           K & S          |   02    |    1009.86    |  16 |  
 |  21  |CHODOROWSKI &        ZDEB           |   02    |    1022.11    |  16 |  
 |  22  |SMOLAK               KRZYSZTOF      |   02    |    1024.89    |  16 |  
 |  23  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |    1028.68    |  16 |  
 |  24  |BARNA          &     LACH           |   02    |    1255.47    |  16 |  
 |  25  |KOCIOŁEK             ZDZISŁAW       |   02    |    1348.96    |  16 |  
 |  26  |DOMARADZKI           ADAM           |   04    |    1352.98    |  16 |  
 |  27  |HURKASIEWICZ         MIECZYSŁAW     |   04    |    1430.04    |  16 |  
 |  28  |KONOFACKI            JÓZEF          |   04    |    1475.03    |  16 |  
 |  29  |SMOLIŃSKI            A & Z          |   01    |    1524.00    |  16 |  
 |  30  |DATA                 ZBIGNIEW       |   01    |    1832.26    |  16 |  
 |  31  |BARANOWSKI           EUGENIUSZ      |   01    |    1837.84    |  16 |  
 |  32  |MAZUR                STANISŁAW      |   03    |    2046.61    |  16 |  
 |  33  |HAŁASIEWICZ          DANIEL         |   01    |    2291.11    |  16 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

 
                                                                                
  KATEGORIA:  C  (pow. 500 km)                                 
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |      58.01    |   9 |  
 |   2  |LECH ROBERT  &       JOANNA         |   04    |      88.81    |   9 |  
 |   3  |URBANOWICZ           DOROTA         |   01    |     118.62    |   9 |  
 |   4  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |     150.68    |   9 |  
 |   5  |MUSIAŁ               LUCJAN         |   04    |     153.41    |   9 |  
 |   6  |BOGONOS              M+P            |   02    |     154.12    |   9 |  
 |   7  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |     210.95    |   9 |  
 |   8  |SZUMILAS ZDZISŁAW    & HENRYK       |   01    |     215.47    |   9 |  
 |   9  |SZPURA               STEFAN         |   04    |     228.23    |   9 |  
 |  10  |SMOLAK               KRZYSZTOF      |   02    |     234.22    |   9 |  
 |  11  |GRUDZIEŃ             MATEUSZ        |   04    |     263.63    |   9 |  
 |  12  |DZIARSKI             PIOTR          |   01    |     280.27    |   9 |  
 |  13  |BERYZEWSKI           K & S          |   02    |     282.93    |   9 |  
 |  14  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |     296.29    |   9 |  
 |  15  |WASIŃSKI             M & J          |   04    |     296.77    |   9 |  
 |  16  |MAZUR                MACIEJ         |   01    |     316.32    |   9 |  
 |  17  |MIL                  ZBIGNIEW       |   01    |     326.82    |   9 |  
 |  18  |WAWRZYKOWSKI         ANDRZEJ        |   04    |     332.73    |   9 |  
 |  19  |CHODOROWSKI &        ZDEB           |   02    |     344.57    |   9 |  
 |  20  |BARNA          &     LACH           |   02    |     344.76    |   9 |  
 |  21  |KONOFACKI            JÓZEF          |   04    |     348.40    |   9 |  
 |  22  |TOCZEK               ROMAN          |   02    |     350.52    |   9 |  
 |  23  |MAZUR &              WRÓBLEWSKI     |   02    |     378.83    |   9 |  
 |  24  |SMOLIŃSKI            A & Z          |   01    |     414.62    |   9 |  
 |  25  |SADOWSKI             ROBERT         |   01    |     422.84    |   9 |  
 |  26  |JASIŃSKI             ZBIGNIEW       |   01    |     494.32    |   9 |  
 |  27  |KOCIOŁEK             ZDZISŁAW       |   02    |     497.62    |   9 |  
 |  28  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |     509.34    |   9 |  
 |  29  |MATWIEJKO            ANDRZEJ        |   01    |     578.09    |   9 |  
 |  30  |MAZUR                STANISŁAW      |   03    |     611.43    |   9 |  
 |  31  |WASYLKIEWICZ         MICHAŁ         |   01    |     672.58    |   9 |  
 |  32  |BIAŁOWĄS             DANIEL         |   03    |     680.36    |   9 |  
 |  33  |HURKASIEWICZ         MIECZYSŁAW     |   04    |     740.53    |   9 |  
 |  34  |PIASKOWSKI           DARIUSZ        |   02    |     755.46    |   9 |  
 |  35  |BARANOWSKI           EUGENIUSZ      |   01    |     811.14    |   9 |  
 |  36  |DOMARADZKI           ADAM           |   04    |     823.54    |   9 |  
 |  37  |HAŁASIEWICZ          DANIEL         |   01    |     877.58    |   9 |  
 |  38  |DOMAGALSKI           JAN            |   03    |     935.38    |   9 |  
 |  39  |BANASIK              JERZY          |   04    |     940.28    |   9 |  
 |  40  |MADERA               EUGENIUSZ      |   03    |     946.70    |   9 |  
 |  41  |HALCZUK              BOGDAN         |   01    |     980.08    |   9 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

 
                                                                                
  KATEGORIA:  M  (pow. 700km)                                 
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |      18.85    |   6 |  
 |   2  |LECH ROBERT  &       JOANNA         |   04    |      31.97    |   6 |  
 |   3  |SZUMILAS ZDZISŁAW    & HENRYK       |   01    |      92.26    |   6 |  
 |   4  |GRUDZIEŃ             MATEUSZ        |   04    |     154.03    |   6 |  
 |   5  |MUSIAŁ               LUCJAN         |   04    |     166.23    |   6 |  
 |   6  |BERYZEWSKI           K & S          |   02    |     192.22    |   6 |  
 |   7  |URBANOWICZ           DOROTA         |   01    |     225.40    |   6 |  
 |   8  |DZIARSKI             PIOTR          |   01    |     234.77    |   6 |  
 |   9  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |     235.68    |   6 |  
 |  10  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |     236.93    |   6 |  
 |  11  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |     246.96    |   6 |  
 |  12  |SZPURA               STEFAN         |   04    |     259.05    |   6 |  
 |  13  |MATWIEJKO            ANDRZEJ        |   01    |     267.89    |   6 |  
 |  14  |MAZUR                MACIEJ         |   01    |     304.61    |   6 |  
 |  15  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |     317.61    |   6 |  
 |  16  |KONOFACKI            JÓZEF          |   04    |     331.04    |   6 |  
 |  17  |MIL                  ZBIGNIEW       |   01    |     331.12    |   6 |  
 |  18  |BOGONOS              M+P            |   02    |     355.85    |   6 |  
 |  19  |BARNA          &     LACH           |   02    |     372.39    |   6 |  
 |  20  |SMOLAK               KRZYSZTOF      |   02    |     375.57    |   6 |  
 |  21  |WAWRZYKOWSKI         ANDRZEJ        |   04    |     377.52    |   6 |  
 |  22  |KOCIOŁEK             ZDZISŁAW       |   02    |     384.23    |   6 |  
 |  23  |SMOLIŃSKI            A & Z          |   01    |     390.48    |   6 |  
 |  24  |CHODOROWSKI &        ZDEB           |   02    |     422.67    |   6 |  
 |  25  |MAZUR &              WRÓBLEWSKI     |   02    |     468.78    |   6 |  
 |  26  |PIASKOWSKI           DARIUSZ        |   02    |     471.15    |   6 |  
 |  27  |TOCZEK               ROMAN          |   02    |     484.39    |   6 |  
 |  28  |BARANOWSKI           EUGENIUSZ      |   01    |     588.82    |   6 |  
 |  29  |WASIŃSKI             M & J          |   04    |     603.19    |   6 |  
 |  30  |HAŁASIEWICZ          DANIEL         |   01    |     654.64    |   6 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

 
                                                                                
  KATEGORIA: ROCZNE                           
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |     745.21    |  20 |  
 |   2  |LECH ROBERT  &       JOANNA         |   04    |     807.42    |  20 |  
 |   3  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     819.13    |  20 |  
 |   4  |MUSIAŁ               LUCJAN         |   04    |    1020.24    |  20 |  
 |   5  |DZIARSKI             PIOTR          |   01    |    1048.43    |  20 |  
 |   6  |BOGONOS              M+P            |   02    |    1086.44    |  20 |  
 |   7  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |    1127.35    |  20 |  
 |   8  |MIL                  ZBIGNIEW       |   01    |    1166.93    |  20 |  
 |   9  |SZUMILAS ZDZISŁAW    & HENRYK       |   01    |    1326.79    |  20 |  
 |  10  |GRUDZIEŃ             MATEUSZ        |   04    |    1399.38    |  20 |  
 |  11  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |    1401.40    |  20 |  
 |  12  |MAZUR                MACIEJ         |   01    |    1458.54    |  20 |  
 |  13  |SZPURA               STEFAN         |   04    |    1592.02    |  20 |  
 |  14  |URBANOWICZ           DOROTA         |   01    |    1615.20    |  20 |  
 |  15  |BARANOWSKI           EUGENIUSZ      |   01    |    2404.65    |  20 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+