* HOME *
e-mail: sklep@lech-loft.com
tel. 697-69-06-06
  
PZHGP Brzeg Dolny

*** Zagłosuj ***
TopLista - Golebie
Pocztowe

  SHOPS
    BRICON
    BEYERS
    BIFS
    TRAVIPHARMA
    HERBOTS
    E-SKLEP
   
Oferta 2017

  Inne
    Wyniki 2014
    Linki
    Galeria
    Napisali o Nas * new
    Hodowcy

  Miedzy nami:
 
Przedstawiciel firm:
BEYERS, BRICON, BIFS
HERBOTS, TRAVIPHARMA


LECH-LOFT Robert Lech
ul. Osiedlowa 8/10
56-120 Brzeg Dolny
Telefony kontaktowe:
kom.: 697 69 06 06
kom.: 697 71 06 06
Promocja ESK BRICON:
*** 1450 zl ***



@S-Soft Ruda Slaska
Systemy Informatyczne
http://www.as-soft.com.pl
   •  Program dla kantoru
   •  Program "Gołębie"
   •  Strony WWW
   •  Oprogramowanie








 

PZHGP (0346) - Brzeg Dolny okr. Wrocław
     Strona Informacycjna | KLASYFIKACJA DOROSLE | KLASYFIKACJA MLODE | Loty
Golebie 2016 - AS-Soft -
                         PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                          
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 03.07.16                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  718.380 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   64                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1571                           
      5.Ilość konkursów.......................:  315                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1511.79                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1407.39                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,40,13                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,19,28                         
     10.Czas trwania konkursu.................:39 min. 15 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       Punktacja Całośc [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Oddzial         │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 01 │ Brzeg Dolny             │   24   │  690   │  117  │16.96│      
          │ 02 │ Wolow                   │   16   │  305   │   43  │14.10│      
          │ 03 │ Lubiaz                  │   13   │  186   │   40  │21.51│      
          │ 04 │ Roscislawice            │   11   │  390   │  115  │29.49│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   64   │ 1571   │  315  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                           PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                                                                                        
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 11. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 03.07.16                                                                                       
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                          
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Od│    NUMER OBRĄCZKI  │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                          
  │   │                              │  │       RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                          
  └───┴──────────────────────────────┴──┴────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                          
     1 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G  13:40:13     1511.79   0.64  44-  8-  5  710.870  70.000                                          
     2 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-12        G  13:56:34     1509.06   1.27  42- 16-  5  734.260  69.970                                          
     3 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         G  13:44:12     1501.92   1.91  16-  2-  2  712.210  69.940                                          
     4 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-11         G  13:49:40     1498.33   2.55  31-  7-  5  718.700  69.900                                          
     5 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-15        GT 13:49:18     1495.97   3.18  52- 26-  5  717.020  69.870   3.183  79.84T                          
     6 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         G  13:47:29     1491.59   3.82   2          712.210  69.840                                          
     7 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-10        GT 14:04:41     1488.16   4.46  52- 16-  5  736.170  69.810   4.456  79.76T                          
     8 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G  14:03:44     1487.16   5.09   2  <  32>  734.260  69.780                                          
     9 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        GT 14:05:31     1485.66   5.73   2  <  26>  736.170  69.750   5.729  79.67T                          
    10 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G  13:49:37     1485.33   6.37  20-  5-  5  712.390  69.710                                          
    11 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-12        GT 13:47:34     1484.76   7.00  32- 11-  5  709.070  69.680          79.59T                          
    12 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         GT 13:50:25     1481.40   7.64  21-  6-  5  711.690  69.650          79.55T                          
    13 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-11             GT 13:54:02     1481.30   8.27  37- 13-  5  717.000  69.620          79.51T                          
    14 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL-0346-14        G  13:55:54     1479.93   8.91  35-  3-  3  719.100  69.590                                          
    15 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        G  13:55:10     1479.80   9.55  17-  7-  5  717.950  69.550                                          
    16 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL-0346-13        G  13:55:53     1479.00  10.18  49- 11-  5  718.620  69.520                                          
    17 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-15        GT 13:56:04     1475.15  10.82   2  <  36>  717.020  69.490          79.35T                          
    18 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL-0346-14        G  13:57:26     1474.29  11.46   2  <  64>  718.620  69.460                                          
    19 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-12         G  13:57:30     1474.28  12.09  31- 10-  5  718.710  69.430                                          
    20 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         GT 13:53:51     1470.89  12.73   2  <  29>  711.690  69.390          79.22T                          
    21 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G  13:52:13     1470.44  13.37   2  < 108>  709.070  69.360                                          
    22 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-14        GT 14:01:03     1469.57  14.00  26-  3-  3  721.630  69.330          79.14T                          
    23 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        G  14:05:34     1468.40  14.64  35- 11-  5  727.690  69.300                                          
    24 DATA ZBIGNIEW                   1 PL-0346-14        G  13:59:38     1468.34  15.28  23-  2-  2  718.950  69.270                                          
    25 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-14        GT 13:58:40     1467.26  15.91   2  <  52>  717.000  69.240  15.913  79.02T                          
    26 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        GT 14:11:44     1467.25  16.55   3  <  45>  736.170  69.200          78.98T                          
    27 NALEWAJEK DAMIAN                1 PL-0395-14           14:02:11     1467.16  17.19  34-  3-  3  722.110  69.170                                          
    28 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        G  14:15:49     1466.60  17.82  32-  9-  5  741.830  69.140                                          
    29 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0365-14        GT 13:55:18     1466.50  18.46   3  < 133>  711.690  69.110          78.86T                          
    30 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-12         G  14:00:05     1466.49  19.10   2  <  71>  718.700  69.080                                          
    31 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL-0346-13        G  14:00:46     1465.26  19.73   2  < 213>  719.100  69.040                                          
    32 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G  14:11:15     1464.86  20.37   3  <  43>  734.260  69.010                                          
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         
    33 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        GT 14:16:44     1463.95  21.01   2  <  51>  741.830  68.980          78.69T                          
    34 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-13        GT 14:00:48     1462.82  21.64   2  <  35>  717.950  68.950          78.65T                          
    35 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G  14:00:49     1462.77  22.28   3  < 190>  717.950  68.920                                          
    36 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  14:00:12     1462.71  22.92   3  <  40>  717.020  68.890                                          
    37 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14        G  14:01:46     1462.58  23.55  28-  5-  5  719.250  68.850                                          
    38 HALCZUK BOGDAN                  1 PL0346-13         GT 14:03:39     1461.83  24.19   2  < 104>  721.630  68.820          78.49T                          
    39 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15           14:17:10     1461.69  24.82  28-  6-  5  741.320  68.790                                          
    40 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-12        G  14:00:42     1461.22  25.46   4  <  47>  717.020  68.760                                          
    41 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-12           13:58:40     1461.16  26.10   6-  1-  1  714.020  68.730                                          
    42 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        GT 14:09:01     1460.83  26.73  22-  8-  5  728.980  68.690          78.33T                          
    43 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G  14:12:48     1460.34  27.37   4  < 106>  734.260  68.660                                          
    44 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        G  13:53:14     1460.14  28.01  19-  3-  3  705.590  68.630                                          
    45 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G  14:14:17     1459.83  28.64   4  <  56>  736.170  68.600                                          
    46 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14        G  14:02:46     1459.62  29.28   2  < 153>  719.250  68.570                                          
    47 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-15        G  14:01:41     1458.30  29.92   5  <  48>  717.020  68.540                                          
    48 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        GT 14:01:45     1458.10  30.55   6  <  48>  717.020   0.000  30.554  78.08T                          
    48 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        GT 14:01:45     1458.10  30.55   7  <  50>  717.020   0.000  30.554  78.08T                          
    50 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        GT 14:01:47     1458.00  31.83   8  <  58>  717.020   0.000          78.00T                          
    51 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        G  14:19:12     1456.85  32.46   3  <  61>  741.830  68.410                                          
    52 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-14        GT 14:02:10     1456.82  33.10   3  <  68>  717.000  68.380  33.100  77.92T                          
    53 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15           13:59:10     1456.33  33.74   2  <  98>  712.390  68.340                                          
    54 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL0346-11         G  14:03:03     1456.12  34.37  35-  2-  2  717.940  68.310                                          
    55 BARNA   JANUSZ WŁADYSŁAW        2 PL0346-14         GT 13:53:59     1455.73  35.01  22-  3-  3  704.550  68.280          77.80T                          
    56 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        GT 14:15:52     1455.27  35.65   5  <  83>  736.170  68.250  35.646  77.76T                          
    57 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-12         G  14:03:57     1455.03  36.28   2  <  76>  718.710  68.220                                          
    58 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL0346-11            14:02:48     1454.99  36.92   9  <  59>  717.020   0.000                                          
    59 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-15           14:02:57     1454.55  37.56  10  <  70>  717.020   0.000                                          
    60 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        GT 14:00:57     1454.38  38.19  34- 13-  5  714.030  68.120          77.59T                          
    61 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        GT 14:20:05     1454.33  38.83   4  < 132>  741.830  68.090          77.55T                          
    62 MAZUR MACIEJ                    1 PL0395-14            14:10:36     1453.64  39.47   2  < 125>  727.690  68.060                                          
    63 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         GT 13:55:31     1453.63  40.10  26-  8-  5  705.760  68.030          77.47T                          
    64 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL-0346-09        GT 14:04:52     1452.15  40.74   3  <  72>  718.620  67.990  40.738  77.43T                          
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         
    65 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        GT 13:59:35     1451.99  41.37   2  <  93>  710.870  67.960          77.39T                          
    66 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15           14:18:11     1451.76  42.01  27-  8-  5  737.760  67.930                                          
    67 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        G  14:08:28     1451.51  42.65  39-  9-  5  723.530  67.900                                          
    68 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-14           14:03:59     1451.47  43.28   4  <  69>  717.000  67.870                                          
    69 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-14        G  14:04:00     1451.42  43.92   5  <  88>  717.000  67.830                                          
    70 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  14:04:24     1450.28  44.56  11  <  74>  717.020   0.000                                          
    71 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-12         G  14:05:36     1450.16  45.19   3  <  91>  718.700  67.770                                          
    72 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL0346-12         GT 14:05:43     1449.66  45.83   4  <  75>  718.620  67.740  45.831  77.10T                          
    73 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14            14:02:38     1449.31  46.47  19-  4-  4  713.980  67.710                                          
    74 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  14:05:04     1448.33  47.10  12  < 107>  717.020   0.000                                          
    75 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL0346-12         G  14:06:17     1448.00  47.74   5  < 105>  718.620  67.640                                          
    76 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G  14:06:22     1447.94  48.38   3  < 126>  718.710  67.610                                          
    77 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G  13:57:26     1447.91  49.01   2  <  78>  705.760  67.580                                          
    78 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        GT 13:57:34     1447.52  49.65   3  <  92>  705.760  67.550          76.86T                          
    79 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL-0346-14        G  14:07:22     1447.36  50.29  12-  2-  2  719.870  67.520                                          
    80 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15           14:15:15     1447.19  50.92  35-  9-  5  731.190  67.480                                          
    81 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0330-12        G  14:10:00     1447.06  51.56   2  <  84>  723.530  67.450                                          
    82 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-13        GT 14:03:25     1447.01  52.20   2  < 232>  713.980  67.420  52.196  76.69T                          
    83 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G  14:19:01     1446.26  52.83   6  <  94>  736.170   0.000                                          
    84 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-11                14:10:17     1446.24  53.47   3  < 111>  723.530  67.360                                          
    85 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        GT 14:20:10     1446.12  54.11   2  < 130>  737.760  67.320          76.57T                          
    86 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        GT 14:07:14     1445.76  54.74  40-  9-  5  718.880  67.290          76.53T                          
    87 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-11             GT 14:13:30     1445.44  55.38  24- 10-  5  727.780  67.260          76.49T                          
    88 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-14        GT 14:06:03     1445.42  56.02   6  < 100>  717.000   0.000  56.015  76.45T                          
    89 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-15        G  14:04:05     1445.16  56.65   2  <  90>  714.030  67.200                                          
    90 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G  14:04:07     1445.06  57.29   3  < 148>  714.030  67.170                                          
    91 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-12         G  14:07:23     1444.96  57.92   4  < 208>  718.700  67.130                                          
    92 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         GT 13:58:27     1444.90  58.56   4  < 134>  705.760  67.100          76.29T                          
    93 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G  14:02:01     1444.81  59.20   3  < 158>  710.870  67.070                                          
    94 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        GT 14:19:44     1444.23  59.83   7  <  97>  736.170   0.000          76.20T                          
    95 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GT 14:13:56     1444.20  60.47   2  < 102>  727.780  67.010  60.471  76.16T                          
    96 BARNA   JANUSZ WŁADYSŁAW        2 PL-0346-13        GT 13:57:53     1444.10  61.11   2  < 151>  704.550  66.970  61.108  76.12T                          
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         
    97 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G  14:19:48     1444.04  61.74   8  < 121>  736.170   0.000                                          
    98 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-12        G  14:03:26     1443.74  62.38   3  < 210>  712.390  66.910                                          
    99 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-08        G  14:16:29     1443.66  63.02   2  < 145>  731.190  66.880                                          
   100 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-14        G  14:06:40     1443.62  63.65   7  < 115>  717.000   0.000                                          
   101 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GT 13:58:48     1443.52  64.29   2  < 178>  705.590  66.820          75.92T                          
   102 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G  14:14:11     1443.48  64.93   3  < 136>  727.780  66.780                                          
   103 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15           14:08:13     1442.91  65.56   2  < 150>  718.880  66.750                                          
   104 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-14        GT 14:10:12     1442.68  66.20   3          721.630  66.720          75.80T                          
   105 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL-0346-14           14:08:10     1442.53  66.84   6  < 161>  718.620   0.000                                          
   106 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-12        G  14:19:10     1442.08  67.47   5  < 110>  734.260  66.660                                          
   107 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  14:07:14     1442.02  68.11  13  < 111>  717.020   0.000                                          
   108 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G  14:01:49     1441.74  68.75   3  < 117>  709.070  66.590                                          
   109 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G  14:15:44     1441.43  69.38   2  < 127>  728.980  66.560                                          
   110 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-14           14:19:26     1441.33  70.02   6  < 113>  734.260   0.000                                          
   111 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15            14:12:00     1441.30  70.66   4  < 131>  723.530  66.500                                          
   111 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14           14:07:29     1441.30  70.66  14  < 116>  717.020   0.000                                          
   113 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G  14:19:29     1441.19  71.93   7  < 123>  734.260   0.000                                          
   114 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0393-10         GT 14:11:46     1440.71  72.57   8-  1-  1  722.900  66.400          75.39T                          
   115 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-12        GT 14:07:48     1440.34  73.20   8  < 161>  717.000   0.000          75.35T                          
   116 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  14:07:56     1439.99  73.84  15  < 118>  717.020   0.000                                          
   117 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GT 14:02:28     1439.83  74.47   4  < 124>  709.070  66.310          75.27T                          
   118 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-13           14:08:02     1439.70  75.11  16  < 174>  717.020   0.000                                          
   119 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL0346-13         GT 14:06:19     1439.52  75.75   6-  2-  2  714.460  66.240          75.18T                          
   120 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-14        GT 14:11:30     1439.10  76.38  34-  2-  2  721.710  66.210          75.14T                          
   121 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15           14:21:34     1439.05  77.02   9  < 122>  736.170   0.000                                          
   122 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G  14:21:40     1438.77  77.66  10  < 128>  736.170   0.000                                          
   123 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G  14:20:21     1438.74  78.29   8  < 139>  734.260   0.000                                          
   124 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G  14:02:51     1438.71  78.93   5  < 144>  709.070  66.080                                          
   125 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-13        GT 14:15:56     1438.31  79.57   3  < 157>  727.690  66.050  79.567  74.94T                          
   126 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G  14:09:51     1437.85  80.20   4  < 141>  718.710  66.020                                          
   127 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-11        GT 14:17:00     1437.83  80.84   3  < 230>  728.980  65.990          74.86T                          
   128 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G  14:22:10     1437.36  81.48  11  < 193>  736.170   0.000                                          
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         
   129 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15            14:12:07     1437.14  82.11  37-  5-  5  721.610  65.920                                          
   130 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        G  14:23:24     1437.01  82.75   3  < 155>  737.760  65.890                                          
   131 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-13        GT 14:13:31     1436.95  83.39   5  < 173>  723.530  65.860          74.69T                          
   132 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        G  14:26:21     1436.68  84.02   5  < 201>  741.830  65.830                                          
   133 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-11        G  14:05:23     1436.65  84.66   4  < 189>  711.690  65.800                                          
   134 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        GT 14:01:19     1436.47  85.30   5  < 165>  705.760  65.760          74.57T                          
   135 CIEŚLIK ANTONI                  2 PL0346-14         GT 14:06:14     1435.86  85.93  10-  2-  2  712.520  65.730          74.53T                          
   136 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-11        G  14:16:52     1435.84  86.57   4  < 169>  727.780  65.700                                          
   137 PAWLIK     & KACHRO             1 PL-0346-14           14:10:57     1435.83  87.21  27-  2-  2  719.280  65.670                                          
   138 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         G  14:07:12     1435.38  87.84  26-  6-  5  713.670  65.640                                          
   139 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G  14:21:34     1435.32  88.48   9  < 177>  734.260   0.000                                          
   140 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-14        G  14:23:05     1435.28  89.12  40-  3-  3  736.420  65.570                                          
   141 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-13        G  14:10:52     1434.93  89.75   5  < 252>  718.710  65.540                                          
   142 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GT 14:12:55     1434.87  90.39  27-  6-  5  721.620  65.510          74.24T                          
   143 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        GT 14:07:26     1434.71  91.02   2  < 202>  713.670  65.480  91.025  74.20T                          
   144 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GT 14:04:14     1434.69  91.66   6  < 168>  709.070   0.000          74.16T                          
   145 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G  14:19:47     1434.32  92.30   3  < 156>  731.190  65.410                                          
   146 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        GT 14:26:51     1434.30  92.93   2  < 152>  741.320  65.380          74.08T                          
   147 DATA ZBIGNIEW                   1 PL-0346-13        G  14:11:28     1433.69  93.57   2          718.950  65.350                                          
   148 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G  14:08:04     1433.60  94.21   4  < 159>  714.030  65.320                                          
   149 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-11        GT 14:11:40     1433.44  94.84  10-  2-  2  719.110  65.290          73.96T                          
   150 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G  14:11:35     1433.22  95.48   3  < 160>  718.880  65.250                                          
   151 BARNA   JANUSZ WŁADYSŁAW        2 PL-0346-13        G  14:01:40     1432.98  96.12   3          704.550  65.220                                          
   152 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        GT 14:27:23     1432.83  96.75   3  < 154>  741.320  65.190          73.84T                          
   153 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14        GT 14:12:04     1432.58  97.39   3  < 171>  719.250  65.160          73.80T                          
   154 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15           14:27:31     1432.46  98.03   4  < 188>  741.320  65.130                                          
   155 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-13        GT 14:25:03     1432.41  98.66   4  < 194>  737.760  65.100          73.71T                          
   156 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0353-13        G  14:20:29     1432.35  99.30   4  < 195>  731.190  65.060                                          
   157 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14           14:18:06     1432.18  99.94   4  < 170>  727.690  65.030                                          
   158 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G  14:06:24     1432.05 100.57   4  < 198>  710.870  65.000                                          
   159 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        GT 14:08:39     1431.93 101.21   5  < 180>  714.030  64.970          73.55T                          
   160 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G  14:12:12     1431.46 101.85   4  < 217>  718.880  64.940                                          
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         
   161 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-11             G  14:10:54     1431.42 102.48   9  < 175>  717.000   0.000                                          
   161 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL-0346-10        G  14:12:02     1431.42 102.48   7  < 166>  718.620   0.000                                          
   163 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-14        G  14:24:35     1431.10 103.76   2  < 277>  736.420  64.840                                          
   164 PAWLIK     & KACHRO             1 PL0354-12            14:12:38     1431.02 104.39   2          719.280  64.810                                          
   165 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G  14:03:18     1430.69 105.03   6  < 191>  705.760   0.000                                          
   166 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL-0346-11        GT 14:12:26     1430.28 105.67   8  < 184>  718.620   0.000 105.665  73.27T                          
   167 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12         G  14:14:38     1429.99 106.30   2  < 192>  721.620  64.710                                          
   168 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G  14:05:54     1429.87 106.94   7  < 211>  709.070   0.000                                          
   169 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G  14:19:06     1429.54 107.57   5  < 227>  727.780  64.650                                          
   170 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-15        GT 14:19:10     1429.18 108.21   5  < 172>  727.690  64.620          73.10T                          
   171 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14        GT 14:13:20     1428.97 108.85   4  < 270>  719.250  64.590          73.06T                          
   172 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14           14:19:16     1428.90 109.48   6  < 176>  727.690   0.000                                          
   173 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-13        GT 14:16:22     1428.87 110.12   6  < 254>  723.530   0.000          72.98T                          
   174 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-15        G  14:11:51     1428.75 110.76  17  < 181>  717.020   0.000                                          
   175 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-15           14:11:52     1428.67 111.39  10  < 233>  717.000   0.000                                          
   176 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0354-15        G  14:19:25     1428.48 112.03   7  < 236>  727.690   0.000                                          
   177 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-14           14:24:03     1428.38 112.67  10  < 196>  734.260   0.000                                          
   178 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0464-12        G  14:03:59     1428.37 113.30   3          705.590  64.360                                          
   179 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GT 14:15:14     1428.27 113.94   2  < 274>  721.610  64.330          72.73T                          
   180 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        GT 14:09:56     1428.25 114.58   6  < 199>  714.030   0.000          72.69T                          
   181 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-13           14:12:03     1428.18 115.21  18  < 204>  717.020   0.000                                          
   182 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-13        GT 14:06:23     1428.13 115.85  27-  2-  2  708.900  64.240          72.61T                          
   183 NALEWAJEK DAMIAN                1 PL-0346-14           14:15:43     1427.89 116.49   2  < 226>  722.110  64.200                                          
   184 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL-0346-13        G  14:13:17     1427.86 117.12   9  < 256>  718.620   0.000                                          
   185 BARCZYK JERZY                   3 PL-092-11         GT 14:08:31     1427.80 117.76  12-  2-  2  711.780  64.140          72.49T                          
   186 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL-0346-13        G  14:12:51     1427.74 118.40   2          717.940  64.110                                          
   187 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL0346-13         GT 14:10:27     1427.64 119.03   2          714.460  64.080          72.41T                          
   188 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GT 14:29:16     1427.63 119.67   5  < 250>  741.320  64.040          72.37T                          
   189 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-11        GT 14:08:33     1427.52 120.31   5  < 203>  711.690  64.010          72.33T                          
   190 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G  14:13:02     1427.24 120.94   4  < 205>  717.950  63.980                                          
   191 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        GT 14:04:35     1426.98 121.58   7  < 257>  705.760   0.000          72.24T                          
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         
   192 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-14        G  14:15:48     1426.69 122.22   3  < 268>  721.620  63.920                                          
   193 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G  14:26:01     1426.64 122.85  12  < 223>  736.170   0.000                                          
   194 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-11        GT 14:27:10     1426.54 123.49   5  < 207>  737.760  63.850          72.12T                          
   195 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G  14:22:34     1426.53 124.12   5  < 263>  731.190  63.820                                          
   196 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-14        G  14:24:44     1426.49 124.76  11  < 197>  734.260   0.000                                          
   197 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-12        G  14:24:48     1426.30 125.40  12  < 244>  734.260   0.000                                          
   198 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G  14:08:27     1426.16 126.03   5  < 216>  710.870  63.730                                          
   199 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        GT 14:10:50     1425.68 126.67   7  < 219>  714.030   0.000          71.92T                          
   200 PYTLIK TOMASZ                   1 PL-0346-13        G  14:13:22     1425.24 127.31  14-  1-  1  717.420  63.660                                          
   201 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        G  14:30:33     1425.09 127.94   6  < 214>  741.830   0.000                                          
   202 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        GT 14:10:56     1424.68 128.58   3  < 294>  713.670  63.600          71.80T                          
   203 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14            14:09:33     1424.66 129.22   6          711.690   0.000                                          
   204 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  14:13:22     1424.45 129.85  19  < 206>  717.020   0.000                                          
   205 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        GT 14:14:08     1424.13 130.49   5  < 245>  717.950  63.500          71.67T                          
   206 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-15           14:13:30     1424.07 131.13  20  < 215>  717.020   0.000                                          
   207 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        GT 14:28:10     1423.79 131.76   6  < 222>  737.760   0.000          71.59T                          
   208 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-13        G  14:14:52     1423.54 132.40   5  < 283>  718.700  63.410                                          
   209 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        G  14:10:23     1423.41 133.04  27-  4-  4  712.250  63.380                                          
   210 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-12        GT 14:10:29     1423.40 133.67   4  < 306>  712.390  63.340 133.673  71.47T                          
   211 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G  14:08:10     1423.36 134.31   8  < 221>  709.070   0.000                                          
   212 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL0346-13         GT 14:15:52     1423.04 134.95   2          719.870  63.280          71.39T                          
   213 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL-0346-13        G  14:15:29     1422.60 135.58   3          719.100  63.250                                          
   214 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-12        GT 14:31:30     1422.49 136.22   7  < 281>  741.830   0.000          71.31T                          
   215 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  14:14:16     1421.91 136.86  21  < 220>  717.020   0.000                                          
   216 BERYZEWSKI K & S                2 PL-11             GT 14:09:58     1421.84 137.49   6  < 234>  710.870   0.000          71.22T                          
   217 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G  14:15:39     1421.70 138.13   5  < 231>  718.880  63.120                                          
   218 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-14        GT 14:15:50     1421.63 138.77   2          719.110  63.090          71.14T                          
   219 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0393-15           14:12:20     1421.43 139.40   8  < 249>  714.030   0.000                                          
   220 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-11             G  14:14:27     1421.39 140.04  22  < 300>  717.020   0.000                                          
   221 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G  14:08:53     1421.31 140.67   9  < 267>  709.070   0.000                                          
   222 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-13        G  14:29:10     1421.05 141.31   7  < 224>  737.760   0.000                                          
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         
   223 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G  14:28:05     1420.95 141.95  13  < 225>  736.170   0.000                                          
   224 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-11        G  14:29:14     1420.86 142.58   8          737.760   0.000                                          
   225 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15           14:28:10     1420.72 143.22  14  < 242>  736.170   0.000                                          
   226 NALEWAJEK DAMIAN                1 PL-0348-13        GT 14:18:19     1420.59 143.86   3          722.110  62.830          70.82T                          
   227 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-10        GT 14:22:21     1420.47 144.49   6  < 228>  727.780   0.000          70.78T                          
   228 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GT 14:22:26     1420.24 145.13   7  < 237>  727.780   0.000          70.73T                          
   229 KLOC RYSZARD                    1 PL-0346-14        GT 14:07:37     1420.01 145.77  12-  3-  3  706.620  62.740 145.767  70.69T                          
   230 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-11             GT 14:23:40     1419.17 146.40   4  < 238>  728.980  62.710          70.65T                          
   231 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15           14:16:34     1419.12 147.04   6  < 240>  718.880   0.000                                          
   232 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-12        GT 14:13:15     1418.74 147.68   3  < 310>  713.980  62.640          70.57T                          
   233 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-13        G  14:15:24     1418.68 148.31  11  < 246>  717.000   0.000                                          
   234 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        GT 14:11:16     1418.15 148.95   7  < 280>  710.870   0.000          70.49T                          
   235 KLUKA PIOTR                     1 PL-11             G  14:18:56     1418.08 149.59   2          721.710  62.550                                          
   236 MAZUR MACIEJ                    1 DV-0555-14        GT 14:23:14     1417.85 150.22   8  < 261>  727.690   0.000 150.223  70.41T                          
   237 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G  14:23:31     1417.25 150.86   8  < 241>  727.780   0.000                                          
   238 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G  14:24:23     1417.19 151.50   5  < 281>  728.980  62.450                                          
   239 BARCZYK JERZY                   3 PL-0346-14        GT 14:12:15     1417.18 152.13   2          711.780  62.420          70.29T                          
   240 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15           14:17:18     1417.07 152.77   7  < 275>  718.880   0.000                                          
   241 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-12        GT 14:23:35     1417.06 153.41   9  < 243>  727.780   0.000 153.405  70.20T                          
   242 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G  14:29:32     1416.98 154.04  15  < 292>  736.170   0.000                                          
   243 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GT 14:23:39     1416.88 154.68  10          727.780   0.000 154.679                                  
   244 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G  14:28:15     1416.81 155.32  13  < 246>  734.260   0.000                                          
   245 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-12        GT 14:16:49     1416.59 155.95   6  < 286>  717.950   0.000          70.04T                          
   246 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-15           14:16:09     1416.58 156.59  12  < 277>  717.000   0.000                                          
   246 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-12        G  14:28:20     1416.58 156.59  14  < 248>  734.260   0.000                                          
   248 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G  14:28:24     1416.40 157.86  15  < 272>  734.260   0.000                                          
   249 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         GT 14:14:08     1416.35 158.50   9  < 251>  714.030   0.000          69.88T                          
   250 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-13        GT 14:33:25     1416.31 159.13   6          741.320   0.000          69.84T                          
   251 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-15        G  14:14:11     1416.21 159.77  10  < 253>  714.030   0.000                                          
   252 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G  14:17:31     1416.13 160.41   6  < 258>  718.710   0.000                                          
   253 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G  14:14:13     1416.12 161.04  11  < 264>  714.030   0.000                                          
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         
   254 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        G  14:20:56     1416.10 161.68   7  < 291>  723.530   0.000                                          
   255 CIEŚLIK ANTONI                  2 PL0417-15            14:13:18     1415.70 162.32   2          712.520  61.910                                          
   256 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL0346-12         GT 14:17:39     1415.58 162.95  10  < 311>  718.620   0.000          69.59T                          
   257 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        G  14:08:36     1415.48 163.59   8          705.760   0.000                                          
   258 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G  14:17:50     1415.25 164.23   7  < 279>  718.710   0.000                                          
   259 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL0346-14         GT 14:13:17     1415.21 164.86   2  < 260>  712.250  61.780          69.47T                          
   260 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        G  14:13:19     1415.11 165.50   3  < 276>  712.250  61.750                                          
   261 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14           14:24:17     1414.96 166.14   9  < 262>  727.690   0.000                                          
   262 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0346-15        G  14:24:22     1414.73 166.77  10  < 313>  727.690   0.000                                          
   263 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G  14:26:57     1414.43 167.41   6  < 268>  731.190   0.000                                          
   264 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G  14:14:54     1414.20 168.05  12  < 265>  714.030   0.000                                          
   265 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15            14:14:55     1414.15 168.68  13          714.030   0.000                                          
   266 KLOC RYSZARD                    1 PL-0346-14        GT 14:09:42     1414.09 169.32   2  < 307>  706.620  61.560          69.18T                          
   267 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G  14:11:29     1413.95 169.96  10  < 303>  709.070   0.000                                          
   268 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-12        G  14:27:09     1413.88 170.59   7  < 271>  731.190   0.000                                          
   268 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12         G  14:20:23     1413.88 170.59   4  < 298>  721.620  61.500                                          
   270 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-11        GT 14:18:46     1413.71 171.87   5          719.250  61.430          69.02T                          
   271 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-10        G  14:27:19     1413.43 172.50   8  < 312>  731.190   0.000                                          
   272 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-14           14:29:32     1413.31 173.14  16          734.260   0.000                                          
   273 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0393-09        GT 14:19:50     1413.13 173.77  10-  1-  1  720.460  61.340          68.90T                          
   274 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G  14:20:39     1413.12 174.41   3  < 287>  721.610  61.310                                          
   275 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15           14:18:44     1413.08 175.05   8  < 287>  718.880   0.000                                          
   276 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL0346-10         GT 14:14:09     1412.77 175.68   4          712.250  61.240          68.78T                          
   277 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-14        G  14:31:24     1412.39 176.32   3          736.420  61.210                                          
   277 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-14        G  14:17:39     1412.39 176.32  13          717.000   0.000                                          
   279 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G  14:18:52     1412.37 177.59   8  < 290>  718.710   0.000                                          
   280 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        G  14:13:24     1412.14 178.23   8          710.870   0.000                                          
   281 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        GT 14:26:14     1412.11 178.87   6  < 293>  728.980   0.000          68.57T                          
   281 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        G  14:35:20     1412.11 178.87   8  < 284>  741.830   0.000                                          
   283 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-13        G  14:18:59     1412.03 180.14   6  < 285>  718.700   0.000                                          
   284 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        GT 14:35:23     1411.98 180.78   9          741.830   0.000          68.45T                          
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         
   285 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-15         G  14:19:12     1411.43 181.41   7          718.700   0.000                                          
   286 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G  14:18:42     1411.34 182.05   7          717.950   0.000                                          
   287 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        GT 14:19:23     1411.28 182.69   9          718.880   0.000          68.33T                          
   287 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G  14:21:19     1411.28 182.69   4  < 309>  721.610  60.890                                          
   289 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-14        G  14:12:26     1410.93 183.96   2          708.900  60.830                                          
   290 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-13        G  14:19:25     1410.85 184.60   9  < 295>  718.710   0.000                                          
   291 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        G  14:22:53     1410.71 185.23   8  < 297>  723.530   0.000                                          
   292 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15           14:31:52     1410.65 185.87  16          736.170   0.000                                          
   293 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-12        GT 14:26:47     1410.61 186.51   7  < 308>  728.980   0.000          68.08T                          
   294 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G  14:15:58     1410.51 187.14   4  < 296>  713.670  60.670                                          
   295 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G  14:19:36     1410.34 187.78  10          718.710   0.000                                          
   296 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G  14:16:02     1410.32 188.42   5  < 299>  713.670  60.610                                          
   297 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        GT 14:23:02     1410.30 189.05   9          723.530   0.000          67.92T                          
   298 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        G  14:21:44     1410.15 189.69   5  < 314>  721.620  60.540                                          
   299 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-13        GT 14:16:08     1410.04 190.32   6          713.670   0.000 190.325  67.84T                          
   300 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14           14:18:34     1409.88 190.96  23  < 300>  717.020   0.000                                          
   300 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  14:18:34     1409.88 190.96  24  < 305>  717.020   0.000                                          
   302 MOSIŃSKI ADAM                   2 PL0346-14         GT 14:15:50     1409.87 192.23  18-  1-  1  713.160  60.410 192.234  67.71T                          
   303 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-11           14:12:57     1409.82 192.87  11          709.070   0.000                                          
   304 BARAŃSKI ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G  14:29:04     1409.68 193.51  23-  1-  1  731.720  60.350                                          
   305 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-15        G  14:18:39     1409.65 194.14  25  < 315>  717.020   0.000                                          
   306 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-13        GT 14:15:35     1409.05 194.78   5          712.390  60.290          67.55T                          
   307 KLOC RYSZARD                    1 PL-0346-14        GT 14:11:32     1408.92 195.42   3          706.620  60.250          67.51T                          
   308 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G  14:27:25     1408.88 196.05   8          728.980   0.000                                          
   309 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12            14:22:21     1408.43 196.69   5          721.610  60.190                                          
   310 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-12        GT 14:16:58     1408.34 197.33   4          713.980  60.160 197.327  67.39T                          
   311 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL0346-12         GT 14:20:20     1408.14 197.96  11          718.620   0.000          67.35T                          
   312 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15           14:29:18     1408.03 198.60   9          731.190   0.000                                          
   313 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-15           14:26:56     1407.71 199.24  11          727.690   0.000                                          
   314 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12         GT 14:22:41     1407.54 199.87   6          721.620   0.000          67.22T                          
   315 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  14:19:28     1407.39 200.51  26          717.020   0.000                                          
   -------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                      
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         
   ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                        
   316 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-10        G  14:22:46     1407.29   0.00   6          721.610   0.000                                          
   317 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G  14:33:11     1407.10   0.00  17          736.170   0.000                                          
   318 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-13        G  14:27:16     1406.97   0.00  11          727.780   0.000                                          
   319 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-15            14:21:09     1406.53   0.00   3          718.950   0.000                                          
   320 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-15        G  14:19:50     1406.38   0.00  27          717.020   0.000                                          
   321 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-13        G  14:33:39     1406.32   0.00   4          736.420   0.000                                          
   322 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G  14:19:53     1406.24   0.00  28          717.020   0.000                                          
   323 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GT 14:08:06     1406.08   0.00  12-  0-  0  700.370   0.000          66.86T                          
   324 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-13        G  14:19:56     1406.07   0.00  14          717.000   0.000                                          
   325 BANASIK JERZY                   4 PL-0259-15        G  14:33:47     1405.96   0.00   5          736.420   0.000                                          
   326 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G  14:21:22     1405.80   0.00  10          718.880   0.000                                          
   327 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-13        GT 14:24:46     1405.55   0.00  10          723.530   0.000 208.148  66.69T                          
   328 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G  14:27:51     1405.39   0.00  12          727.780   0.000                                          
   329 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-10         G  14:21:35     1405.34   0.00   4          718.950   0.000                                          
   330 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G  14:27:53     1405.30   0.00  13          727.780   0.000                                          
   331 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-13        G  14:20:14     1405.28   0.00  29          717.020   0.000                                          
   332 BARAŃSKI ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G  14:30:43     1405.22   0.00   2          731.720   0.000                                          
   333 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-10        G  14:30:22     1405.14   0.00  10          731.190   0.000                                          
   334 PAWLIK     & KACHRO             1 PL0354-12            14:21:58     1404.94   0.00   3          719.280   0.000                                          
   335 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-14        G  14:23:44     1404.83   0.00   3          721.710   0.000                                          
   336 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-10        G  14:30:33     1404.65   0.00  11          731.190   0.000                                          
   337 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-14        GT 14:21:59     1404.56   0.00   3          719.110   0.000          66.29T                          
   338 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-12        GT 14:22:07     1404.47   0.00   6          719.250   0.000          66.24T                          
   339 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G  14:12:32     1404.40   0.00   9          705.760   0.000                                          
   340 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0393-11        GT 14:17:54     1404.39   0.00  20-  0-  0  713.290   0.000          66.16T                          
   341 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GT 14:12:26     1404.35   0.00   4          705.590   0.000          66.12T                          
   342 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G  14:34:15     1404.24   0.00  18          736.170   0.000                                          
   343 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0234-13        GT 14:12:31     1404.11   0.00   5          705.590   0.000          66.04T                          
   344 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-11        GT 14:12:38     1403.79   0.00   6          705.590   0.000          66.00T                          
   345 MOSIŃSKI ADAM                   2 PL0346-14         GT 14:18:04     1403.67   0.00   2          713.160   0.000 219.605  65.96T                          
   346 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        G  14:38:31     1403.61   0.00  10          741.830   0.000                                          
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         
   347 KLOC RYSZARD                    1 PL-0346-14        G  14:13:39     1403.00   0.00   4          706.620   0.000                                          
   348 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14           14:22:42     1402.87   0.00   7          719.250   0.000                                          
   349 BARNA   JANUSZ WŁADYSŁAW        2 PL-0395-09           14:12:17     1402.69   0.00   4          704.550   0.000                                          
   350 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-14           14:33:32     1402.51   0.00  17          734.260   0.000                                          
   351 NALEWAJEK DAMIAN                1 PL-0346-11        GT 14:24:57     1402.29   0.00   4          722.110   0.000          65.71T                          
   352 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        G  14:38:41     1402.20   0.00   7          741.320   0.000                                          
   353 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15           14:22:46     1401.96   0.00  11          718.880   0.000                                          
   354 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G  14:29:07     1401.96   0.00  14          727.780   0.000                                          
   355 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL-0346-14        G  14:22:06     1401.95   0.00   3          717.940   0.000                                          
   356 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         G  14:13:28     1401.80   0.00  10          705.760   0.000                                          
   357 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G  14:15:52     1401.69   0.00  12          709.070   0.000                                          
   358 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15           14:15:54     1401.60   0.00  13          709.070   0.000                                          
   359 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        G  14:18:13     1401.47   0.00   5          712.250   0.000                                          
   360 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-14           14:24:55     1401.45   0.00   4          721.630   0.000                                          
   361 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         GT 14:18:24     1401.24   0.00   6          712.390   0.000          65.31T                          
   362 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14            14:19:24     1401.00   0.00   7          713.670   0.000                                          
   363 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-12        G  14:31:59     1400.79   0.00  12          731.190   0.000                                          
   364 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-09        G  14:35:33     1400.76   0.00  19          736.170   0.000                                          
   365 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-14        G  14:23:05     1400.75   0.00   8          718.700   0.000                                          
   366 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-14        G  14:23:09     1400.57   0.00   9          718.700   0.000                                          
   367 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15            14:25:17     1400.41   0.00   7          721.610   0.000                                          
   368 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0393-09         GT 14:19:27     1400.12   0.00   2          713.290   0.000          65.02T                          
   369 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-15           14:22:16     1399.70   0.00  30          717.020   0.000                                          
   370 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-10        G  14:34:48     1399.12   0.00  18          734.260   0.000                                          
   371 BARAŃSKI ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G  14:33:00     1399.08   0.00   3          731.720   0.000                                          
   372 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G  14:32:41     1398.92   0.00  13          731.190   0.000                                          
   373 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15            14:27:13     1398.89   0.00  11          723.530   0.000                                          
   374 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        G  14:39:57     1398.85   0.00   8          741.320   0.000                                          
   375 SMOLIŃSKI A & Z                 1 PL0186-14            14:24:51     1398.64   0.00  18-  0-  0  720.090   0.000                                          
   376 BARAŃSKI ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G  14:33:14     1398.46   0.00   4          731.720   0.000                                          
   377 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-13        G  14:17:03     1398.09   0.00   3          708.900   0.000                                          
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         
   378 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        GT 14:19:27     1398.08   0.00   6          712.250   0.000          64.61T                          
   379 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-13        G  14:24:16     1397.87   0.00  12          718.880   0.000                                          
   380 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G  14:24:19     1397.74   0.00  13          718.880   0.000                                          
   381 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G  14:20:51     1397.73   0.00  14          714.030   0.000                                          
   382 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        GT 14:23:42     1397.61   0.00   8          717.950   0.000          64.45T                          
   383 BARNA   JANUSZ WŁADYSŁAW        2 PL0346-14         GT 14:14:07     1397.59   0.00   5          704.550   0.000 243.794  64.41T                          
   384 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        G  14:40:49     1397.53   0.00  11          741.830   0.000                                          
   385 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL-0346-14        G  14:24:15     1397.41   0.00  12          718.620   0.000                                          
   386 JUREK STANISŁAW                 1 PL0346-12         G  14:24:32     1397.15   0.00  14          718.880   0.000                                          
   387 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-12        G  14:23:19     1396.80   0.00  15          717.000   0.000                                          
   388 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15           14:40:47     1396.65   0.00   9          741.320   0.000                                          
   389 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-10        G  14:24:36     1396.64   0.00  11          718.710   0.000                                          
   390 BARAŃSKI ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G  14:33:57     1396.55   0.00   5          731.720   0.000                                          
   391 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G  14:21:17     1396.55   0.00  15          714.030   0.000                                          
   392 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        GT 14:32:14     1395.89   0.00   9          728.980   0.000                                          
   393 SMOLIŃSKI A & Z                 1 PL0346-12         G  14:25:56     1395.70   0.00   2          720.090   0.000                                          
   ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                         
   394 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-14        GT 14:27:06     1395.51   0.00   7          721.620   0.000                                          
   395 NALEWAJEK DAMIAN                1 PL-0346-10        GT 14:27:29     1395.43   0.00   5          722.110   0.000                                          
   396 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-11        G  14:32:26     1395.36   0.00  10          728.980   0.000                                          
   397 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15           14:34:11     1394.91   0.00  14          731.190   0.000                                          
   398 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-12        G  14:34:15     1394.74   0.00  15          731.190   0.000                                          
   399 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        G  14:27:24     1394.72   0.00   5          721.630   0.000                                          
   400 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GT 14:18:28     1394.53   0.00  14          709.070   0.000                                          
   401 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         GT 14:21:46     1394.52   0.00   8          713.670   0.000                                          
   402 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13         G  14:18:30     1394.44   0.00  15          709.070   0.000                                          
   403 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-11        GT 14:27:33     1394.30   0.00   8          721.620   0.000                                          
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                        PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Całośc [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Odd│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5   72   2205.47  41.1                                                              
    2    2 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5   72   2189.53  37.8                                                              
    3    3 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5   72   2185.21  44.3                                                              
    4    4 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5   72   2163.04  42.2                                                              
    5    5 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5   72   2113.85  30.4                                                              
    6    6 URBANOWICZ      DOROTA          1  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5   72   2108.91  37.1                                                              
    7    7 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5   72   2101.72  30.7                                                              
    8    8 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  7  6  6  6  6  7  5   71   2078.08  34.2                                                              
    9    9 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1  7  7  0  7  7  6  7  6  6  7  5   65   2065.04  25.3                                                              
   10   11 MAZUR           MACIEJ          1  7  7  7  7  7  5  7  6  6  7  5   71   2041.27  25.2                                                              
   11   10 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  7  7  7  7  6  5  6  6  7  5   70   2027.30  36.9                                                              
   12   13 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  7  7  7  7  6  7  6  6  5  5   70   2011.59  44.2                                                              
   13   14 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7  7  6  5  6  6  7  5   70   1998.60  26.4                                                              
   14   16 SZPURA          STEFAN          4  7  7  7  7  7  6  7  5  6  7  5   71   1977.44  23.3                                                              
   15   17 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  7  7  7  4  7  6  6  7  5   70   1968.09  31.2                                                              
   16   12 TOCZEK          ROMAN           2  7  7  7  7  7  5  7  6  6  6  4   69   1947.25  29.9                                                              
   17   21 MUSIAŁ          LUCJAN          4  7  7  7  7  7  5  6  6  6  7  5   70   1934.82  30.5                                                              
   18   18 BERYZEWSKI      K & S           2  7  7  7  7  7  4  7  6  6  7  5   70   1933.30  16.5                                                              
   19   20 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  5  5   70   1924.55  24.3                                                              
   20   19 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  7  6  5  6  6  7  5   70   1915.71  26.0                                                              
   21   22 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  7  7  7  7  7  6  7  6  5  4  5   68   1891.87  26.3                                                              
   22   23 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  7  7  4  6  7  6  5  5  5   66   1866.16  19.8                                                              
   23   25 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  7  5  7  6  6  2  5   66   1851.66  29.2                                                              
   24   15 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  3   70   1844.09  22.2                                                              
   25   24 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  7  7  7  5  6  6  6  6  7  5   69   1840.62  20.0                                                              
   26   28 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  7  7  6  7  6  4  6  6  3  5   64   1833.40  25.0                                                              
   27   27 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  6  7  7  7  7  6  2  6  6  5  5   64   1831.52  23.4                                                              
   28   26 NALEWAJEK       DAMIAN          1  7  7  7  7  7  6  7  3  6  7  3   67   1701.55  15.6                                                              
   29   35 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  7  7  7  6  4  3  5  6  5  4  5   59   1595.71  23.0                                                              
   30   29 MAZUR           STANISŁAW       3  7  7  7  7  7  5  7  6  3  3  3   62   1545.56  20.0                                                              
   31   30 BANASIK         JERZY           4  4  7  7  7  7  3  7  5  5  7  3   62   1536.48  16.2                                                              
   32   36 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  5  7  7  7  7  4  7  4  4  6  4   62   1493.25  14.5                                                              
   33   31 HALCZUK         BOGDAN          1 --  3  7  7  7  3  7  4  6  7  3   54   1493.03  15.7                                                              
   34   38 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  3  5  4  7  7  6  3  2  5  7  5   54   1492.86  10.5                                                              
   35   34 KLUKA           PIOTR           1  7  6  7  7  7  6  7  3  4  4  2   60   1401.96  13.4                                                              
   36   37 KLOC            RYSZARD         1  7  7  7  6  7  6  6  1  3  3  3   56   1351.59  19.6                                                              
   37   32 MOSIŃSKI        ADAM            2  7  7  7  4  7  6  5  6  2  6  1   58   1346.13  19.5                                                              
   38   33 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  7  7  7  6  7  4  2  1  0   55   1280.60  22.6                                                              
   39   39 DOMAGALSKI      JAN             3  6  6  7  7  7  4  4  3  4  3  1   52   1100.87  15.4                                                              
   40   41 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  7  7  7  5  4  3  0  5  3  2   50   1042.50  15.8                                                              
   41   42 MYRDZIO         JOLANTA         2  3  1  1  7  7  1  7  3  1  5  2   38    988.57  10.4                                                              
   42   40 LACH            STANISŁAW       2  5  6  7  6  5  3  3  1  4  6  0   46    911.52  24.7                                                              
   43   44 BARCZYK         JERZY           3  2  4  5  7  6  1  7  2  1  5  2   42    880.45  11.5                                                              
   44   43 SOBOŃ           AGNIESZKA       3  7  7  7  7  7 --  7 -- --  4 --   46    800.79  32.0                                                              
   45   47 DATA            ZBIGNIEW        1  7  4  5  7  7  5  3  0  0  2  2   42    798.93  10.5                                                              
   46   48 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  5  6  2 --  0  5 --  2   41    782.88   8.6                                                              
   47   49 CIEŚLIK         ANTONI          2  3  3  2  3  6  2  3  3  1  3  2   31    768.03   8.9                                                              
   48   50 PAWLIK     &    KACHRO          1  5  5  3  6  2  3  2  0  2  5  2   35    742.53   7.4                                                              
   49   45 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  6  7  6  4  5  1 -- -- --   43    725.47  16.6                                                              
   50   46 SAPIJASZKO      MARIAN          4  6  7  6  7  7  5  1  1  0  1 --   41    694.83  13.0                                                              
   51   52 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  5  7  5  5  5  3  3  1  0 --  2   36    692.89  17.1                                                              
   52   51 GUZIK           TADEUSZ         3  6  3  1  7  7  4  3  0  0  1  1   33    655.95  13.7                                                              
   53   58 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  5  3  5  4  1  2  0  1  2  2   32    565.39  16.8                                                              
   54   53 MADERA          WIESŁAW         3  3  4  7  4  7  4 --  0  0  2  0   31    562.57  17.8                                                              
   55   54 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  4  4  7  7  7  0  4  0  0  2  0   35    517.85  11.9                                                              
   56   56 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  4  2  1  6  3  2  3  0  1  2  1   25    508.41   7.0                                                              
   57   55 BOCHEŃSKI       MAREK           2  4  1  2  2  7  1  3  2  0  1  0   23    482.69   9.3                                                              
   58   57 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  3  5  2  2 --  2  0 --  0   28    447.50  10.2                                                              
   59   59 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  7  6 --  3  2  3  2  1  0 -- --   24    405.64   8.9                                                              
   60   61 SEWIELSKI       BOGDAN          3  3  7  1  2 --  4  2  0 --  0  1   20    395.54   6.1                                                              
   61   63 PYTLIK          TOMASZ          1  7  6  6  3  7 -- --  0 -- --  1   30    376.88  11.3                                                              
   62   60 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  7  4  4  3  4 --  1 --  1  2  0   26    352.56   8.0                                                              
   63   73 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  2  2  1  3  5  0  0 --  0  1  2   16    337.24   5.9                                                              
   64   76 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  5  3    8    333.74  10.7                                                              
   65   62 SMUGOWSKI       PIOTR           2  4  7  7  4  3  0  3 -- -- -- --   28    315.60  12.9                                                              
   66   64 ŁUCKI           JANUSZ          3 --  2  1  1  5 --  5 -- --  2 --   16    311.84   6.2                                                              
   67   65 KAWKA           JAN             1  5  3  4  2  2  2  0  1 -- -- --   19    294.16   5.5                                                              
   68   66 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  1  1  0  3  7  1 -- --  0 --  0   13    274.84   4.9                                                              
   69   67 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  7  7  5  7  2 -- -- -- -- -- --   28    269.69  15.6                                                              
   70   68 TWARDY          DAWID           1  7  7  7  4 -- -- -- -- -- -- --   25    260.21  35.8                                                              
   71   69 ADAMIAK         TEODOR          3  2  1  2  5  7  0 -- -- -- -- --   17    253.67  11.0                                                              
   72   70 POGWIZD         MICHAŁ          2  1  5  1  2  2  2  1 --  1 --  0   15    252.37   8.2                                                              
   73   71 GĘBIK           RYSZARD         2  3  5  3  1  5 --  0 -- -- -- --   17    222.16   9.0                                                              
   74   72 SIKORA          JÓZEF           1  0  3  2  3  4  1 -- -- -- -- --   13    209.94   7.3                                                              
   75   74 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0 --  0  2  5  1 -- -- -- -- --    8    179.82   4.6                                                              
   76   75 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  3  1  1  3  2  0  1  0 -- -- --   11    141.46   3.4                                                              
   77   77 MUŚ             JACEK           4  5  3  2 --  1 --  1 -- -- -- --   12     98.61   5.5                                                              
   78   78 DUNAL           SEBASTIAN       2  0  0  0  4  0 --  0  0 --  1  0    5     86.18   2.5                                                              
   79   79 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  1  1  0  0  3 --  0  0  0 -- --    5     73.10   4.1                                                              
   80   80 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  3  0    3     70.71   3.1                                                              
   81   81 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2 --  0  0  1  1 --  1 -- -- -- --    3     64.42   5.5                                                              
   82   82 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  2  1 -- -- -- -- -- --    3     51.60   1.1                                                              
   83   83 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 --  0  0  0  1 --  0  0 -- -- --    1     26.38   0.4                                                              
   84   84 NANASIK         KRZYSZTOF       1  0 --  0  1  0 -- -- -- -- -- --    1     15.02   1.5                                                              
   85   85 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3  0 -- --  0 -- --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                         PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                          
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 03.07.16 HOLTEN-1                                 
            Punktacja Całośc [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Odd│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 PISKULAK        ANDRZEJ         4    52    5    16   345.61     
              2 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    52    5    26   345.55     
              3 SZPURA          STEFAN          4    42    5    16   344.08     
              4 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    37    5    13   342.94     
              5 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1    49    5    11   342.35     
              6 MUSIAŁ          LUCJAN          4    32    5     9   340.45     
              7 WOLARZ          JANUSZ          3    32    5    11   338.02     
              8 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    21    5     6   337.96     
              9 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    31    5     7   337.29     
             10 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    31    5    10   336.82     
             11 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    26    5     8   336.02     
             12 DZIARSKI        PIOTR           1    39    5     9   335.07     
             13 MADERA          EUGENIUSZ       3    17    5     7   334.90     
             14 BERYZEWSKI      K & S           2    44    5     8   333.76     
             15 MAZUR           MACIEJ          1    35    5    11   333.06     
             16 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    34    5    13   332.78     
             17 URBANOWICZ      DOROTA          1    24    5    10   331.40     
             18 KONOFACKI       JÓZEF           4    27    5     8   330.09     
             19 DOMARADZKI      ADAM            4    35    5     9   328.65     
             20 SADOWSKI        ROBERT          1    28    5     5   328.60     
             21 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    20    5     5   328.59     
             22 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    28    5     6   328.53     
             23 JUREK           STANISŁAW       1    40    5     9   327.35     
             24 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    22    5     8   326.40     
             25 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    27    5     6   316.18     
             26 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    26    5     6   316.00     
             27 LISOWSKI        JANUSZ          1    37    5     5   312.64     
             28 TOCZEK          ROMAN           2    19    4     4   257.93     
             29 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    27    4     4   248.15     
             30 HALCZUK         BOGDAN          1    26    3     3   204.87     
             31 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    35    3     3   201.88     
             32 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2    22    3     3   200.47     
             33 MAZUR           STANISŁAW       3    19    3     3   199.81     
             34 NALEWAJEK       DAMIAN          1    34    3     3   196.20     
             35 BANASIK         JERZY           4    40    3     3   191.62     
             36 KLOC            RYSZARD         1    12    3     3   184.55     
             37 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    16    2     2   139.78     
             38 DATA            ZBIGNIEW        1    23    2     2   134.62     
             39 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    35    2     2   132.42     
             40 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    12    2     2   130.80     
             41 PAWLIK     &    KACHRO          1    27    2     2   130.48     
             42 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3     6    2     2   130.32     
             43 KLUKA           PIOTR           1    34    2     2   128.76     
             44 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    10    2     2   128.38     
             45 CIEŚLIK         ANTONI          2    10    2     2   127.64     
             46 BARCZYK         JERZY           3    12    2     2   126.56     
             47 MYRDZIO         JOLANTA         2    27    2     2   125.07     
             48 SEWIELSKI       BOGDAN          3     6    1     1    68.73     
             49 GUZIK           TADEUSZ         3     8    1     1    66.40     
             50 PYTLIK          TOMASZ          1    14    1     1    63.66     
             51 DOMAGALSKI      JAN             3    10    1     1    61.34     
             52 MOSIŃSKI        ADAM            2    18    1     1    60.41     
             53 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    23    1     1    60.35     
             54 SMOLIŃSKI       A & Z           1    18    0     0     0.00     
             55 LACH            STANISŁAW       2     9    0     0     0.00     
             56 MADERA          WIESŁAW         3     8    0     0     0.00     
             57 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    20    0     0     0.00     
             58 BOCHEŃSKI       MAREK           2    18    0     0     0.00     
             59 GAŁDA           MARIAN          1    15    0     0     0.00     
             60 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    12    0     0     0.00     
             61 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    11    0     0     0.00     
             62 POGWIZD         MICHAŁ          2     8    0     0     0.00     
             63 DUNAL           SEBASTIAN       2     8    0     0     0.00     
             64 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    31    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                        PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 50-tka [ 8]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Odd│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5   72   2173.93  37.8                                                              
    2    2 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5   72   2172.98  41.1                                                              
    3    3 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5   72   2165.53  44.3                                                              
    4    4 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5   72   2158.31  42.2                                                              
    5    5 URBANOWICZ      DOROTA          1  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5   72   2083.53  37.1                                                              
    6    6 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5   72   2059.44  30.4                                                              
    7    7 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5   72   2040.76  30.7                                                              
    8    8 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1  7  7  0  7  7  6  7  6  6  7  5   65   2022.95  25.3                                                              
    9    9 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  7  7  7  7  6  7  6  6  5  5   70   2011.59  44.2                                                              
   10   10 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  7  6  5  6  6  5  5   68   1961.43  34.2                                                              
   11   11 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  7  7  7  4  7  6  6  7  5   70   1957.04  31.2                                                              
   12   15 SZPURA          STEFAN          4  7  7  7  7  7  6  7  5  6  7  5   71   1930.40  23.3                                                              
   13   13 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  5  5   70   1915.60  24.3                                                              
   14   17 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  7  6  5  6  6  7  5   70   1881.86  26.0                                                              
   15   18 MUSIAŁ          LUCJAN          4  7  7  7  7  7  4  6  6  6  7  5   69   1874.31  30.5                                                              
   16   19 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  7  5  7  6  6  2  5   66   1836.08  29.2                                                              
   17   21 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  7  7  6  7  6  4  6  6  3  5   64   1833.40  25.0                                                              
   18   20 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  6  7  7  7  7  6  2  6  6  5  5   64   1831.52  23.4                                                              
   19   16 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7  7  6  5  6  5  6  4   67   1828.08  26.4                                                              
   20   22 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  7  7  7  7  7  6  7  6  4  3  5   66   1811.00  26.3                                                              
   21   23 BERYZEWSKI      K & S           2  7  7  7  7  7  2  7  6  6  6  5   67   1785.19  16.5                                                              
   22   12 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  7  7  7  7  6  2  6  6  7  3   65   1784.09  36.9                                                              
   23   14 TOCZEK          ROMAN           2  7  7  7  7  6  4  7  6  6  5  3   65   1778.60  29.9                                                              
   24   25 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  7  7  7  3  4  6  6  6  7  5   65   1677.08  20.0                                                              
   25   26 MAZUR           MACIEJ          1  7  7  7  7  7  2  7  6  3  5  5   63   1671.83  25.2                                                              
   26   24 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2  7  7  7  7  7  6  7  4  4  6  3   65   1608.89  22.2                                                              
   27   28 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  7  6  4  6  6  4  3  2  5   57   1548.47  19.8                                                              
   28   27 MAZUR           STANISŁAW       3  7  5  6  7  7  5  7  6  3  3  3   59   1511.63  20.0                                                              
   29   31 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  3  5  4  7  7  6  3  2  5  7  5   54   1492.86  10.5                                                              
   30   34 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  4  7  6  7  6  3  7  3  4  6  4   57   1355.00  14.5                                                              
   31   30 KLOC            RYSZARD         1  7  7  7  6  7  6  6  1  3  3  3   56   1351.59  19.6                                                              
   32   33 BANASIK         JERZY           4  4  6  7  7  4  3  7  4  5  4  3   54   1334.20  16.2                                                              
   33   38 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  7  7  7  6  3  3  3  4  4  4  4   52   1310.60  23.0                                                              
   34   37 HALCZUK         BOGDAN          1 --  3  6  6  4  2  7  3  6  7  3   47   1294.62  15.7                                                              
   35   29 MOSIŃSKI        ADAM            2  6  7  7  4  6  5  5  6  2  5  1   54   1231.48  19.5                                                              
   36   35 KLUKA           PIOTR           1  7  6  6  7  7  6  7  3  1  4  2   56   1231.13  13.4                                                              
   37   32 NALEWAJEK       DAMIAN          1  6  6  7  7  7  4  7  3  4  3  1   55   1213.23  15.6                                                              
   38   39 DOMAGALSKI      JAN             3  6  6  7  7  7  4  4  3  4  3  1   52   1100.87  15.4                                                              
   39   36 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  7  7  7  6  5  3  1  0  0   50   1097.01  22.6                                                              
   40   41 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  6  7  7  5  3  3  0  5  3  2   48    993.22  15.8                                                              
   41   40 LACH            STANISŁAW       2  5  6  7  6  5  3  3  1  4  6  0   46    911.52  24.7                                                              
   42   43 BARCZYK         JERZY           3  2  4  5  7  6  1  7  2  1  5  2   42    873.07  11.5                                                              
   43   44 MYRDZIO         JOLANTA         2  3  1  1  7  6  1  6  3  1  1  2   32    825.79  10.4                                                              
   44   42 SOBOŃ           AGNIESZKA       3  7  7  7  7  7 --  7 -- --  3 --   45    775.95  32.0                                                              
   45   45 DATA            ZBIGNIEW        1  7  4  3  6  5  5  2  0  0  2  2   36    707.96  10.5                                                              
   46   47 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  5  7  5  5  5  3  3  1  0 --  2   36    692.89  17.1                                                              
   47   46 CIEŚLIK         ANTONI          2  2  3  1  1  5  2  3  3  1  3  1   25    632.23   8.9                                                              
   48   49 GUZIK           TADEUSZ         3  6  3  1  7  6  4  3  0  0  1  1   32    625.89  13.7                                                              
   49   54 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  5  3  5  4  1  2  0  1  2  2   32    565.39  16.8                                                              
   50   48 MADERA          WIESŁAW         3  3  4  7  4  7  4 --  0  0  2  0   31    562.57  17.8                                                              
   51   50 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  5  7  3  3  3  1 -- -- --   36    544.39  16.6                                                              
   52   51 SAPIJASZKO      MARIAN          4  6  7  6  7  5  4  0  0  0  0 --   35    512.31  13.0                                                              
   53   57 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  5  5  6  1  2  2 --  0  3 --  2   26    497.89   8.6                                                              
   54   55 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  4  2  1  6  2  2  3  0  1  2  1   24    488.26   7.0                                                              
   55   52 BOCHEŃSKI       MAREK           2  3  1  2  2  7  1  3  2  0  1  0   22    477.67   9.3                                                              
   56   53 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  4  4  7  7  7  0  3  0  0  1  0   33    454.59  11.9                                                              
   57   56 GAŁDA           MARIAN          1  7  5  2  3  1  2 --  2  0 --  0   22    381.69  10.2                                                              
   58   61 PYTLIK          TOMASZ          1  5  6  6  1  7 -- --  0 -- --  1   26    345.67  11.3                                                              
   59   71 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  2  2  1  3  5  0  0 --  0  1  2   16    337.24   5.9                                                              
   60   75 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  5  3    8    333.74  10.7                                                              
   61   58 SMUGOWSKI       PIOTR           2  4  7  7  4  3  0  3 -- -- -- --   28    315.60  12.9                                                              
   62   59 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  7  5 --  3  2  2  2  0  0 -- --   21    309.86   8.9                                                              
   63   60 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  7  2  3  3  4 --  0 --  1  2  0   22    304.40   8.0                                                              
   64   62 ŁUCKI           JANUSZ          3 --  2  1  1  4 --  4 -- --  2 --   14    270.32   6.2                                                              
   65   63 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  7  7  5  7  2 -- -- -- -- -- --   28    269.69  15.6                                                              
   66   64 PAWLIK     &    KACHRO          1  1  4  2  5  2  1  1  0  0  2  0   18    268.55   7.4                                                              
   67   65 TWARDY          DAWID           1  7  7  7  4 -- -- -- -- -- -- --   25    260.21  35.8                                                              
   68   66 ADAMIAK         TEODOR          3  2  1  2  5  7  0 -- -- -- -- --   17    253.67  11.0                                                              
   69   67 POGWIZD         MICHAŁ          2  1  5  1  2  2  2  1 --  1 --  0   15    252.37   8.2                                                              
   70   68 SEWIELSKI       BOGDAN          3  2  5  0  2 --  3  1  0 --  0  0   13    235.15   6.1                                                              
   71   69 GĘBIK           RYSZARD         2  3  5  3  1  5 --  0 -- -- -- --   17    222.16   9.0                                                              
   72   70 SIKORA          JÓZEF           1  0  3  2  3  4  1 -- -- -- -- --   13    209.94   7.3                                                              
   73   72 KAWKA           JAN             1  5  2  4  2  0  2  0  0 -- -- --   15    187.36   5.5                                                              
   74   73 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0 --  0  2  4  1 -- -- -- -- --    7    159.81   4.6                                                              
   75   74 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  1  0  0  2  5  0 -- --  0 --  0    8    146.12   4.9                                                              
   76   76 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  3  1  1  2  1  0  1  0 -- -- --    9    100.80   3.4                                                              
   77   77 MUŚ             JACEK           4  5  3  2 --  1 --  1 -- -- -- --   12     98.61   5.5                                                              
   78   78 DUNAL           SEBASTIAN       2  0  0  0  4  0 --  0  0 --  1  0    5     86.18   2.5                                                              
   79   79 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  1  1  0  0  3 --  0  0  0 -- --    5     73.10   4.1                                                              
   80   80 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  3  0    3     70.71   3.1                                                              
   81   81 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2 --  0  0  1  1 --  1 -- -- -- --    3     64.42   5.5                                                              
   82   82 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 --  0  0  0  1 --  0  0 -- -- --    1     26.38   0.4                                                              
   83   83 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  2  0 -- -- -- -- -- --    2     26.34   1.1                                                              
   84   84 NANASIK         KRZYSZTOF       1  0 --  0  1  0 -- -- -- -- -- --    1     15.02   1.5                                                              
   85   85 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3  0 -- --  0 -- --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                         PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                          
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 03.07.16 HOLTEN-1                                 
            Punktacja 50-tka [ 8]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Odd│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 PISKULAK        ANDRZEJ         4    52    5    16   345.61     
              2 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    52    5    26   345.55     
              3 SZPURA          STEFAN          4    42    5    16   344.08     
              4 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1    49    5    11   342.35     
              5 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    37    5    13   342.30     
              6 MUSIAŁ          LUCJAN          4    32    5     9   340.45     
              7 WOLARZ          JANUSZ          3    32    5    11   338.02     
              8 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    21    5     6   337.96     
              9 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    31    5     7   337.29     
             10 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    31    5    10   336.82     
             11 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    26    5     8   336.02     
             12 MADERA          EUGENIUSZ       3    17    5     7   334.90     
             13 BERYZEWSKI      K & S           2    44    5     8   333.76     
             14 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    34    5    13   332.78     
             15 URBANOWICZ      DOROTA          1    24    5    10   331.40     
             16 SADOWSKI        ROBERT          1    28    5     5   328.60     
             17 DZIARSKI        PIOTR           1    39    5     9   327.67     
             18 MAZUR           MACIEJ          1    35    5    11   326.92     
             19 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    22    5     8   326.40     
             20 KONOFACKI       JÓZEF           4    27    5     8   325.60     
             21 DOMARADZKI      ADAM            4    35    5     9   322.83     
             22 JUREK           STANISŁAW       1    40    5     9   321.49     
             23 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    27    5     6   316.18     
             24 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    26    5     6   316.00     
             25 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    20    4     5   260.25     
             26 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    28    4     6   256.68     
             27 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    27    4     4   248.15     
             28 HALCZUK         BOGDAN          1    26    3     3   204.87     
             29 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    35    3     3   201.88     
             30 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2    22    3     3   200.47     
             31 MAZUR           STANISŁAW       3    19    3     3   199.81     
             32 BANASIK         JERZY           4    40    3     3   191.62     
             33 TOCZEK          ROMAN           2    19    3     4   190.22     
             34 LISOWSKI        JANUSZ          1    37    3     5   186.53     
             35 KLOC            RYSZARD         1    12    3     3   184.55     
             36 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    16    2     2   139.78     
             37 DATA            ZBIGNIEW        1    23    2     2   134.62     
             38 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    35    2     2   132.42     
             39 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    12    2     2   130.80     
             40 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3     6    2     2   130.32     
             41 KLUKA           PIOTR           1    34    2     2   128.76     
             42 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    10    2     2   128.38     
             43 BARCZYK         JERZY           3    12    2     2   126.56     
             44 MYRDZIO         JOLANTA         2    27    2     2   125.07     
             45 GUZIK           TADEUSZ         3     8    1     1    66.40     
             46 CIEŚLIK         ANTONI          2    10    1     2    65.73     
             47 PYTLIK          TOMASZ          1    14    1     1    63.66     
             48 NALEWAJEK       DAMIAN          1    34    1     3    62.83     
             49 DOMAGALSKI      JAN             3    10    1     1    61.34     
             50 MOSIŃSKI        ADAM            2    18    1     1    60.41     
             51 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    23    1     1    60.35     
             52 SMOLIŃSKI       A & Z           1    18    0     0     0.00     
             53 LACH            STANISŁAW       2     9    0     0     0.00     
             54 PAWLIK     &    KACHRO          1    27    0     2     0.00     
             55 MADERA          WIESŁAW         3     8    0     0     0.00     
             56 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    20    0     0     0.00     
             57 BOCHEŃSKI       MAREK           2    18    0     0     0.00     
             58 GAŁDA           MARIAN          1    15    0     0     0.00     
             59 SEWIELSKI       BOGDAN          3     6    0     1     0.00     
             60 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    12    0     0     0.00     
             61 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    11    0     0     0.00     
             62 POGWIZD         MICHAŁ          2     8    0     0     0.00     
             63 DUNAL           SEBASTIAN       2     8    0     0     0.00     
             64 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    31    0     0     0.00     

 
                                                                                                                                                                
                                     LOTNIKI PO 11 LOTACH                                                                                                       
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                           Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,                                                                                             
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Odd│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-10       G  0  10    292.830  3660.630                                                                       
        2 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-14       G  0  10    590.640  3268.870                                                                       
        3 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-12       G  1  10    669.400  3457.590                                                                       
        4 SADOWSKI        ROBERT         1 PL-0346-11       G  0  10   1272.800  3505.410                                                                       
        5 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-14       G  0   9    487.610  3139.870                                                                       
        6 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-11            G  0   9    530.650  3076.150                                                                       
        7 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL0346-11           0   9    595.670  2955.120                                                                       
        8 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14          0   9    676.480  3156.200                                                                       
        9 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK         1 PL-0346-09       G  0   9    692.910  3165.860                                                                       
       10 LACH            STANISŁAW      2 PL-0346-13       G  1   9    731.250  2845.780                                                                       
       11 KONOFACKI       JÓZEF          4 PL-0346-13       G  0   9    798.390  3316.400                                                                       
       12 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-11            G  0   9    861.250  2923.000                                                                       
       13 KLOC            RYSZARD        1 PL-0346-14       G  1   9    887.730  2695.770                                                                       
       14 MADERA          EUGENIUSZ      3 PL-0393-12       G  1   9    951.250  3388.040                                                                       
       15 WOLARZ          JANUSZ         3 PL-0346-11          0   9   1149.840  3426.870                                                                       
       16 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-14       G  0   8    218.870  3160.170                                                                       
       17 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0   8    389.240  2963.440                                                                       
       18 BIAŁOWĄS        DANIEL         3 PL-0346-14       G  0   8    401.290  2708.670                                                                       
       19 DZIARSKI        PIOTR          1 PL-0330-13       G  1   8    445.060  2494.420                                                                       
       20 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-12       G  0   8    449.450  2711.540                                                                       
       21 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-14       G  0   8    458.210  3211.970                                                                       
       22 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0   8    481.410  3148.450                                                                       
       23 MUSIAŁ          LUCJAN         4 PL-0346-14       G  0   8    519.090  3012.480                                                                       
       24 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-13          0   8    562.960  2762.360                                                                       
       25 WOLARZ          JANUSZ         3 PL-0346-14       G  1   8    567.660  2796.510                                                                       
       26 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0   8    588.310  2826.100                                                                       
       27 MAZUR           MACIEJ         1 DV-0555-14       G  0   8    603.370  2650.760                                                                       
       28 TOCZEK          ROMAN          2 PL-0346-12       G  0   8    609.690  2536.430                                                                       
       29 WOLARZ          JANUSZ         3 PL-0346-14       G  0   8    627.580  2601.920                                                                       
       30 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-13       G  0   8    634.170  2560.450                                                                       
       31 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ         1 PL-0346-14       G  0   8    695.520  2235.940                                                                       
       32 SMOLAK          KRZYSZTOF      2 PL0346-14        G  0   8    700.600  2518.810                                                                       
       33 DZIARSKI        PIOTR          1 PL-0346-13       G  0   8    719.970  3203.110                                                                       
       34 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-13       G  0   8    768.720  2422.870                                                                       
       35 DOMARADZKI      ADAM           4 PL-0346-12       G  0   8    806.930  3051.520                                                                       
       36 BIAŁOWĄS        DANIEL         3 PL-0346-12       G  0   8    828.060  2783.730                                                                       
       37 BARANOWSKI      EUGENIUSZ      1 PL-0346-14       G  0   8    832.220  2663.130                                                                       
       38 JASIŃSKI        ZBIGNIEW       1 PL0346-12        G  0   8    841.470  3057.350                                                                       
       39 MAZUR           STANISŁAW      3 PL-0346-12       G  0   8    864.590  2907.360                                                                       
       40 GRUDZIEŃ        MATEUSZ        4 PL-0346-13       G  0   8    897.890  2417.120                                                                       
       41 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ         1 PL-0346-14       G  0   8   1015.610  2235.940                                                                       
       42 WOLARZ          JANUSZ         3 PL0346-13        G  1   7    258.590  2210.090                                                                       
       43 JUREK           STANISŁAW      1 PL-0346-15          0   7    328.500  2067.490                                                                       
       44 TOCZEK          ROMAN          2 PL0346-14        G  0   7    330.540  2409.610                                                                       
       45 WOLARZ          JANUSZ         3 PL-11            G  0   7    360.910  2015.500                                                                       
       46 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-11            G  0   7    369.280  2247.070                                                                       
       47 WOLARZ          JANUSZ         3 PL-0346-15       G  1   7    381.730  2411.450                                                                       
       48 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0   7    415.540  2310.160                                                                       
       49 SMOLIŃSKI       A & Z          1 PL-0346-14       G  0   7    421.780  2138.050                                                                       
       50 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0   7    426.240  2633.340                                                                       

 
                                                                                                                                                  
                        PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja GMP [ 2]                                                                                                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Odd│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  0  0  0  0  5  5  5  5  5  5  5   35   1817.66  24.5                                                              
    2    2 PISKULAK        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  5  5  5  5  4  5  5   34   1786.76  22.0                                                              
    3    3 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  0  0  0  0  5  5  5  5  5  1  5   31   1682.79  26.6                                                              
    4    8 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  0  0  0  0  4  5  3  5  5  4  5   31   1576.50  18.0                                                              
    5    5 MUSIAŁ          LUCJAN          4  0  0  0  0  5  4  5  5  5  3  4   31   1535.28  21.5                                                              
    6    6 KONOFACKI       JÓZEF           4  0  0  0  0  5  4  3  5  5  5  4   31   1530.46  16.9                                                              
    7    7 DZIARSKI        PIOTR           1  0  0  0  0  3  5  4  4  5  5  4   30   1498.38  17.8                                                              
    8   12 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1  0  0  0  0  4  5  3  3  4  5  5   29   1496.90  13.9                                                              
    9    4 TOCZEK          ROMAN           2  0  0  0  0  4  4  5  5  5  4  3   30   1487.77  13.4                                                              
   10   14 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  0  0  0  0  4  3  5  5  4  3  5   29   1487.02  16.3                                                              
   11    9 WOLARZ          JANUSZ          3  0  0  0  0  3  5  5  5  2  5  3   28   1419.27  28.5                                                              
   12   11 SADOWSKI        ROBERT          1  0  0  0  0  4  4  4  5  5  2  4   28   1414.47  15.2                                                              
   13   16 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  0  0  0  0  4  5  4  5  2  4  4   28   1389.25  17.4                                                              
   14   20 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  0  0  0  0  4  4  5  5  1  3  5   27   1360.67  15.2                                                              
   15   13 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2  0  0  0  0  3  5  5  5  2  5  3   28   1341.91  14.7                                                              
   16   10 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  4  4  5  5  5  3  2   28   1300.78  15.7                                                              
   17   19 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  0  0  0  0  4  3  5  5  4  3  3   27   1252.61   9.8                                                              
   18   18 JUREK           STANISŁAW       1  0  0  0  0  2  2  5  4  5  5  2   25   1196.85  18.9                                                              
   19   21 MAZUR           STANISŁAW       3  0  0  0  0  3  4  5  5  2  1  4   24   1196.30  13.5                                                              
   20   23 MADERA          EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  2  3  2  3  5  4  4   23   1181.47  16.8                                                              
   21   15 LISOWSKI        JANUSZ          1  0  0  0  0  2  4  2  5  5  5  1   24   1176.58  19.2                                                              
   22   22 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  0  0  0  0  2  3  3  4  3  5  3   23   1114.21  11.6                                                              
   23   29 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  0  0  0  0  2  5  3  2  3  1  4   20   1079.99   8.5                                                              
   24   17 LACH            STANISŁAW       2  0  0  0  0  5  3  5  3  4  5  0   25   1071.87  16.7                                                              
   25   34 URBANOWICZ      DOROTA          1  0  0  0  0  3  3  1  4  1  3  5   20   1063.36  16.4                                                              
   26   28 BERYZEWSKI      K & S           2  0  0  0  0  3  3  5  4  2  1  3   21   1014.67  11.8                                                              
   27   31 MAZUR           MACIEJ          1  0  0  0  0  0  2  5  5  2  2  3   19    975.37  11.0                                                              
   28   24 DOMAGALSKI      JAN             3  0  0  0  0  3  4  3  4  4  1  1   20    958.55  11.0                                                              
   29   26 MOSIŃSKI        ADAM            2  0  0  0  0  2  2  4  3  3  5  2   21    954.57  13.1                                                              
   30   33 HALCZUK         BOGDAN          1 --  0  0  0  4  2  5  0  3  3  3   20    937.75  14.9                                                              
   31   32 KLOC            RYSZARD         1  0  0  0  0  3  4  4  2  2  1  3   19    929.22   8.6                                                              
   32   35 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  0  0  0  0  4  5  3  1  1  2  3   19    886.66  11.0                                                              
   33   27 KLUKA           PIOTR           1  0  0  0  0  2  3  5  4  1  4  1   20    884.99  10.7                                                              
   34   25 SMOLIŃSKI       A & Z           1  0  0  0  0  2  5  4  5  2  0  0   18    883.41  10.6                                                              
   35   36 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  0  0  0  0  0  2  2  3  4  2  3   16    857.26   9.9                                                              
   36   30 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  0  0  0  0  2  3  2  2  4  4  0   17    765.43   8.0                                                              
   37   37 BARCZYK         JERZY           3  0  0  0  0  3  1  5  2  1  1  2   15    669.98   8.9                                                              
   38   39 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  2  2  4  2  1 --  2   13    626.01   8.1                                                              
   39   38 NALEWAJEK       DAMIAN          1  0  0  0  0  2  3  4  1  1  0  2   13    623.67   9.7                                                              
   40   40 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  0  0  0  1  1  2  3  1  2  1   11    515.90   6.3                                                              
   41   42 GUZIK           TADEUSZ         3  0  0  0  0  3  3  2  0  1  1  1   11    503.30   7.6                                                              
   42   45 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  0  0  0  0  2  1  5  0  0  1  2   11    465.36   6.1                                                              
   43   41 MADERA          WIESŁAW         3  0  0  0  0  4  4 --  0  0  2  0   10    439.46   8.3                                                              
   44   43 SOBOŃ           AGNIESZKA       3  0  0  0  0  5 --  4 -- --  2 --   11    410.01  16.6                                                              
   45   44 BOCHEŃSKI       MAREK           2  0  0  0  0  2  2  1  2  1  1  0    9    402.22   7.9                                                              
   46   46 MYRDZIO         JOLANTA         2  0  0  0  0  1  1  1  2  1  1  1    8    383.64   8.4                                                              
   47   47 POGWIZD         MICHAŁ          2  0  0  0  0  2  2  1 --  1 --  0    6    261.72   4.4                                                              
   48   48 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  0  0  0  0  3 --  0 --  0  2  1    6    242.04   2.8                                                              
   49   49 GAŁDA           MARIAN          1  0  0  0  0  2  2 --  0  0 --  0    4    172.31   2.6                                                              
   50   50 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  0  0  0  0  0  3 --  0  0 --  0    3    153.48   3.7                                                              
   51   51 DOMARADZKI      ADAM            4  0  0  0  0  4  0  0  0  0  0  0    4    146.49  16.3                                                              
   52   52 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0 --  0  0  2  1 -- -- -- -- --    3    121.55   4.6                                                              
   53   53 SMUGOWSKI       PIOTR           2  0  0  0  0  0  1  2 -- -- -- --    3    120.82   3.7                                                              
   54   54 ADAMIAK         TEODOR          3  0  0  0  0  3  0 -- -- -- -- --    3    108.70   5.5                                                              
   55   60 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  0  0  0  0  1  0  0 --  0  0  1    2    107.16   4.1                                                              
   56   55 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2 --  0  0  0  1 --  1 -- -- -- --    2     72.64   3.6                                                              
   57   56 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  0  0  0  0  2 --  0  0  0 -- --    2     70.60   2.5                                                              
   58   57 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  0  0  0  0  2  0  0  0  0  0  0    2     70.00   8.7                                                              
   59   58 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 --  0  0  0  2 --  0  0 -- -- --    2     65.98   1.5                                                              
   60   59 SEWIELSKI       BOGDAN          3  0  0  0  0 --  0  1  0 --  0  0    1     37.42   2.3                                                              
                                                            

 
            - strona 1 -                                                        
                         PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                          
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 03.07.16 HOLTEN-1                                 
            Punktacja GMP [ 2]                                                  
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Odd│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    52    5    30   393.35     
              2 PISKULAK        ANDRZEJ         4    52    5    19   392.37     
              3 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    37    5    15   388.25     
              4 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    26    5    10   377.43     
              5 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    34    5    15   365.63     
              6 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1    49    5    12   364.74     
              7 URBANOWICZ      DOROTA          1    24    5    14   364.36     
              8 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    22    5     9   360.49     
              9 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    21    4     6   309.96     
             10 MUSIAŁ          LUCJAN          4    32    4    11   296.00     
             11 KONOFACKI       JÓZEF           4    27    4     8   293.99     
             12 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    28    4     9   290.13     
             13 MADERA          EUGENIUSZ       3    17    4     8   284.81     
             14 DZIARSKI        PIOTR           1    39    4    11   282.28     
             15 SADOWSKI        ROBERT          1    28    4     7   282.12     
             16 MAZUR           STANISŁAW       3    19    4     6   274.08     
             17 HALCZUK         BOGDAN          1    26    3     4   233.43     
             18 WOLARZ          JANUSZ          3    32    3    13   229.02     
             19 BERYZEWSKI      K & S           2    44    3     8   219.10     
             20 MAZUR           MACIEJ          1    35    3    11   218.45     
             21 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2    22    3     5   218.33     
             22 TOCZEK          ROMAN           2    19    3     4   214.65     
             23 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    26    3     7   213.84     
             24 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    10    3     3   211.39     
             25 KLOC            RYSZARD         1    12    3     4   207.38     
             26 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    20    3     6   204.33     
             27 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    27    3     6   202.86     
             28 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3     6    2     2   147.59     
             29 JUREK           STANISŁAW       1    40    2    14   144.86     
             30 BARCZYK         JERZY           3    12    2     2   142.78     
             31 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    27    2     6   141.46     
             32 NALEWAJEK       DAMIAN          1    34    2     4   136.53     
             33 MOSIŃSKI        ADAM            2    18    2     2   133.67     
             34 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    20    2     2   131.18     
             35 GUZIK           TADEUSZ         3     8    1     1    75.39     
             36 KLUKA           PIOTR           1    34    1     3    75.14     
             37 CIEŚLIK         ANTONI          2    10    1     2    74.53     
             38 LISOWSKI        JANUSZ          1    37    1     7    72.73     
             39 MYRDZIO         JOLANTA         2    27    1     3    72.61     
             40 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    12    1     2    71.39     
             41 DOMAGALSKI      JAN             3    10    1     1    68.90     
             42 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    12    1     1    66.86     
                 

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                        PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja InterMistrzostwo [ 3]                                                                                                                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Odd│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  0  0  0  0  2  3  3  3  3  3  3   20   743.919  23.2                                                              
    2    2 PISKULAK        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  3  3  3  2  2  3  3   19   580.882  20.8                                                              
    3    3 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1  0  0  0  0  3  3  2  2  2  3  3   18  1514.667  11.9                                                              
    4    4 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  0  0  0  0  3  1  3  3  3  1  3   17   802.742  25.5                                                              
    5    5 DZIARSKI        PIOTR           1  0  0  0  0  2  3  2  2  3  1  1   14  1211.133  16.6                                                              
    6    6 MAZUR           MACIEJ          1  0  0  0  0  0  1  3  2  1  2  2   11   809.670  10.0                                                              
    7    8 URBANOWICZ      DOROTA          1  0  0  0  0  1  2  1  2  0  2  3   11   911.104  15.5                                                              
    8   12 MOSIŃSKI        ADAM            2  0  0  0  0  0  0  0  3  2  3  2   10  1480.622  11.5                                                              
    9   13 TOCZEK          ROMAN           2  0  0  0  0  0  0  0  3  2  2  2    9   584.600  12.4                                                              
   10    9 KLOC            RYSZARD         1  0  0  0  0  2  2  2  1  1  0  1    9   733.588   7.2                                                              
   11   10 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  0  0  0  0  0  0  0  3  3  2  1    9   756.516   9.4                                                              
   12    7 SMOLIŃSKI       A & Z           1  0  0  0  0  0  2  2  3  2  0  0    9   915.423   8.6                                                              
   13   15 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  0  0  0  0  0  0  0  2  2  3  2    9  1218.171  11.2                                                              
   14   16 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2  0  0  0  0  0  0  0  1  2  3  2    8   779.793  13.6                                                              
   15   11 JUREK           STANISŁAW       1  0  0  0  0  0  0  2  1  3  2  0    8   806.540  16.9                                                              
   16   14 LACH            STANISŁAW       2  0  0  0  0  0  0  1  1  2  3  0    7   813.038  13.4                                                              
   17   17 HALCZUK         BOGDAN          1 --  0  0  0  0  0  2  0  0  0  0    2   126.915  13.2                                                              
   18   18 GAŁDA           MARIAN          1  0  0  0  0  0  1 --  0  0 --  0    1    49.618   1.7                                                              
   19   19 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  0  0  0  0  0  1 --  0  0 --  0    1   109.256   3.0                                                              
   20   20 BOCHEŃSKI       MAREK           2  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0    1   197.773   7.1                                                              
                                                              

 
                                                              
                         PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                          
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 03.07.16 HOLTEN-1                                 
            Punktacja InterMistrzostwo [ 3]                                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Odd│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 PISKULAK        ANDRZEJ         4    52    3    19   45.831     
              2 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    52    3    30   64.291     
              3 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    37    3    15  105.028     
              4 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1    49    3    12  192.234     
              5 URBANOWICZ      DOROTA          1    24    3    14  368.555     
              6 MAZUR           MACIEJ          1    35    2    11  229.790     
              7 TOCZEK          ROMAN           2    19    2     4  249.523     
              8 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    26    2     7  281.350     
              9 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2    22    2     5  304.902     
             10 MOSIŃSKI        ADAM            2    18    2     2  411.839     
             11 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    20    1     6  133.673     
             12 KLOC            RYSZARD         1    12    1     4  145.767     
             13 DZIARSKI        PIOTR           1    39    1    11  208.148     
             

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                        PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Loty krotkie (100-500km) [ 9]                                                                                                                                 
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Odd│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0   49    969.92  28.6                                                              
    2    2 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0   49    966.44  33.9                                                              
    3    3 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0   49    965.50  26.0                                                              
    4    4 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0   49    943.41  27.3                                                              
    5    5 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0   49    936.43  24.1                                                              
    6    6 URBANOWICZ      DOROTA          1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0   49    930.43  30.1                                                              
    7    7 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0   49    927.52  23.1                                                              
    8    8 MAZUR           MACIEJ          1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0   49    918.50  20.3                                                              
    9    9 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0   49    908.00  24.7                                                              
   10   10 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  7  0  6  0  0  7  0   48    889.92  26.8                                                              
   11   11 TOCZEK          ROMAN           2  7  7  7  7  7  0  7  0  0  6  0   48    888.13  23.1                                                              
   12   12 BERYZEWSKI      K & S           2  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0   49    874.18  12.9                                                              
   13   13 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1  7  7  0  7  7  0  7  0  0  7  0   42    866.18  19.2                                                              
   14   14 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  7  7  7  7  0  7  0  0  5  0   47    864.03  36.0                                                              
   15   15 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  7  7  7  7  0  5  0  0  7  0   47    860.77  27.9                                                              
   16   16 NALEWAJEK       DAMIAN          1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0   49    851.75  13.3                                                              
   17   17 SZPURA          STEFAN          4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0   49    849.97  16.4                                                              
   18   18 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0   49    843.52  17.3                                                              
   19   19 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7  7  0  5  0  0  7  0   47    826.81  18.5                                                              
   20   20 MUSIAŁ          LUCJAN          4  7  7  7  7  7  0  6  0  0  7  0   48    822.21  23.7                                                              
   21   21 SOBOŃ           AGNIESZKA       3  7  7  7  7  7 --  7 -- --  4 --   46    800.79  32.0                                                              
   22   22 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  4  0   46    780.30  20.1                                                              
   23   23 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  5  0   47    777.94  16.5                                                              
   24   24 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  7  0  5  0  0  7  0   47    774.33  19.3                                                              
   25   25 BANASIK         JERZY           4  4  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0   46    768.82  12.6                                                              
   26   26 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  7  7  4  0  7  0  0  5  0   44    761.41  15.5                                                              
   27   27 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  2  0   44    757.09  23.8                                                              
   28   28 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  5  7  7  7  7  0  7  0  0  6  0   46    727.60  11.6                                                              
   29   29 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  7  7  7  5  0  6  0  0  7  0   46    723.35  14.3                                                              
   30   30 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  1  0   43    716.89  19.0                                                              
   31   31 HALCZUK         BOGDAN          1 --  3  7  7  7  0  7  0  0  7  0   38    714.07  11.5                                                              
   32   32 MAZUR           STANISŁAW       3  7  7  7  7  7  0  7  0  0  3  0   45    709.31  15.8                                                              
   33   33 KLOC            RYSZARD         1  7  7  7  6  7  0  6  0  0  3  0   43    708.01  16.3                                                              
   34   34 KLUKA           PIOTR           1  7  6  7  7  7  0  7  0  0  4  0   45    690.34  10.4                                                              
   35   35 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  6  7  7  7  7  0  2  0  0  5  0   41    672.59  14.4                                                              
   36   36 MOSIŃSKI        ADAM            2  7  7  7  4  7  0  5  0  0  6  0   43    663.11  14.9                                                              
   37   37 MYRDZIO         JOLANTA         2  3  1  1  7  7  0  7  0  0  5  0   31    651.33   9.0                                                              
   38   38 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  7  7  6  7  0  4  0  0  3  0   41    645.14  14.4                                                              
   39   39 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  7  7  7  6  4  0  5  0  0  4  0   40    633.79  18.1                                                              
   40   40 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  3  5  4  7  7  0  3  0  0  7  0   36    584.29   7.2                                                              
   41   41 BARCZYK         JERZY           3  2  4  5  7  6  0  7  0  0  5  0   36    579.44   9.9                                                              
   42   42 LACH            STANISŁAW       2  5  6  7  6  5  0  3  0  0  6  0   38    549.36  20.4                                                              
   43   43 DOMAGALSKI      JAN             3  6  6  7  7  7  0  4  0  0  3  0   40    546.39  11.9                                                              
   44   44 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  4  4  7  7  7  0  4  0  0  2  0   35    517.85  11.9                                                              
   45   45 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  6  7  6  0  5  0 -- -- --   38    506.12  14.9                                                              
   46   46 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  7  7  7  5  0  3  0  0  3  0   39    498.21  12.7                                                              
   47   47 DATA            ZBIGNIEW        1  7  4  5  7  7  0  3  0  0  2  0   35    453.29   8.9                                                              
   48   48 SAPIJASZKO      MARIAN          4  6  7  6  7  7  0  1  0  0  1 --   35    440.97  11.4                                                              
   49   49 GUZIK           TADEUSZ         3  6  3  1  7  7  0  3  0  0  1  0   28    419.65  11.8                                                              
   50   50 CIEŚLIK         ANTONI          2  3  3  2  3  6  0  3  0  0  3  0   23    387.36   6.6                                                              
   51   51 MADERA          WIESŁAW         3  3  4  7  4  7  0 --  0  0  2  0   27    387.03  15.6                                                              
   52   52 PAWLIK     &    KACHRO          1  5  5  3  6  2  0  2  0  0  5  0   28    383.02   5.9                                                              
   53   53 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  5  7  5  5  5  0  3  0  0 --  0   30    380.91  14.3                                                              
   54   54 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  5  3  5  4  0  2  0  0  2  0   28    354.68  14.7                                                              
   55   55 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  5  6  0 --  0  0 --  0   32    351.96   7.0                                                              
   56   56 BOCHEŃSKI       MAREK           2  4  1  2  2  7  0  3  0  0  1  0   20    351.16   8.4                                                              
   57   57 SMUGOWSKI       PIOTR           2  4  7  7  4  3  0  3 -- -- -- --   28    315.60  12.9                                                              
   58   58 PYTLIK          TOMASZ          1  7  6  6  3  7 -- --  0 -- --  0   29    313.22  10.9                                                              
   59   59 ŁUCKI           JANUSZ          3 --  2  1  1  5 --  5 -- --  2 --   16    311.84   6.2                                                              
   60   60 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  7  4  4  3  4 --  1 --  0  2  0   25    309.78   7.7                                                              
   61   61 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  4  2  1  6  3  0  3  0  0  2  0   21    309.51   5.9                                                              
   62   62 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  7  7  5  7  2 -- -- -- -- -- --   28    269.69  15.6                                                              
   63   63 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  3  5  2  0 --  0  0 --  0   24    265.40   9.0                                                              
   64   64 TWARDY          DAWID           1  7  7  7  4 -- -- -- -- -- -- --   25    260.21  35.8                                                              
   65   65 ADAMIAK         TEODOR          3  2  1  2  5  7  0 -- -- -- -- --   17    253.67  11.0                                                              
   66   66 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  1  1  0  3  7  0 -- --  0 --  0   12    227.47   4.5                                                              
   67   67 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  7  6 --  3  2  0  2  0  0 -- --   20    227.02   7.4                                                              
   68   68 GĘBIK           RYSZARD         2  3  5  3  1  5 --  0 -- -- -- --   17    222.16   9.0                                                              
   69   69 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  2  2  1  3  5  0  0 --  0  1  0   14    206.44   5.2                                                              
   70   70 SIKORA          JÓZEF           1  0  3  2  3  4  0 -- -- -- -- --   12    163.69   6.7                                                              
   71   71 KAWKA           JAN             1  5  3  4  2  2  0  0  0 -- -- --   16    162.53   4.6                                                              
   72   72 SEWIELSKI       BOGDAN          3  3  7  1  2 --  0  2  0 --  0  0   15    145.93   4.7                                                              
   73   73 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  3  1  1  3  2  0  1  0 -- -- --   11    141.46   3.4                                                              
   74   74 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0 --  0  2  5  0 -- -- -- -- --    7    136.62   4.0                                                              
   75   75 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  5  0    5    131.86   6.7                                                              
   76   76 POGWIZD         MICHAŁ          2  1  5  1  2  2  0  1 --  0 --  0   12    128.60   6.6                                                              
   77   77 MUŚ             JACEK           4  5  3  2 --  1 --  1 -- -- -- --   12     98.61   5.5                                                              
   78   78 DUNAL           SEBASTIAN       2  0  0  0  4  0 --  0  0 --  1  0    5     86.18   2.5                                                              
   79   79 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  1  1  0  0  3 --  0  0  0 -- --    5     73.10   4.1                                                              
   80   80 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  3  0    3     70.71   3.1                                                              
   81   81 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2 --  0  0  1  1 --  1 -- -- -- --    3     64.42   5.5                                                              
   82   82 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  2  1 -- -- -- -- -- --    3     51.60   1.1                                                              
   83   83 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 --  0  0  0  1 --  0  0 -- -- --    1     26.38   0.4                                                              
   84   84 NANASIK         KRZYSZTOF       1  0 --  0  1  0 -- -- -- -- -- --    1     15.02   1.5                                                              
   85   85 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3  0 -- --  0 -- --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                        PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Loty dlugie (pow. 500km) [10]                                                                                                                                 
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Odd│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1092.78  15.8                                                              
    2    4 PISKULAK        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1078.56   9.6                                                              
    3    2 WOLARZ          JANUSZ          3  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1078.12  15.4                                                              
    4    3 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1076.65  10.8                                                              
    5    5 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1062.17   6.3                                                              
    6    6 DZIARSKI        PIOTR           1  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1054.98   7.8                                                              
    7    8 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1054.33  10.8                                                              
    8    9 DOMARADZKI      ADAM            4  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1047.13   6.9                                                              
    9   12 URBANOWICZ      DOROTA          1  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1046.05   7.8                                                              
   10   11 JUREK           STANISŁAW       1  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1042.89   8.5                                                              
   11   13 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1041.44   8.5                                                              
   12   17 SZPURA          STEFAN          4  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1038.89   7.2                                                              
   13   14 MAZUR           MACIEJ          1  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1038.54   4.8                                                              
   14    7 LISOWSKI        JANUSZ          1  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1036.17   9.4                                                              
   15   15 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1031.57   9.2                                                              
   16   19 MUSIAŁ          LUCJAN          4  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1030.50   7.3                                                              
   17   18 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1029.78   6.6                                                              
   18   21 MADERA          EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1024.70   8.6                                                              
   19   22 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1023.92   4.2                                                              
   20   20 KONOFACKI       JÓZEF           4  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1021.87   7.8                                                              
   21   16 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1017.90   6.7                                                              
   22   23 SADOWSKI        ROBERT          1  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1013.65   5.8                                                              
   23   25 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1000.37   5.2                                                              
   24   24 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  5   20   1000.35   5.9                                                              
   25   27 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  0  0  0  0  0  4  0  5  5  0  5   19    977.05   7.0                                                              
   26   26 BERYZEWSKI      K & S           2  0  0  0  0  0  4  0  5  5  0  5   19    975.93   3.6                                                              
   27   10 TOCZEK          ROMAN           2  0  0  0  0  0  5  0  5  5  0  4   19    974.42   6.7                                                              
   28   29 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  0  0  0  0  0  3  0  5  5  0  5   18    923.24   5.1                                                              
   29   28 MAZUR           STANISŁAW       3  0  0  0  0  0  5  0  5  3  0  5   18    917.39   5.0                                                              
   30   30 BANASIK         JERZY           4  0  0  0  0  0  3  0  5  5  0  5   18    894.89   4.1                                                              
   31   34 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  0  0  0  0  0  5  0  2  5  0  5   17    870.37   3.6                                                              
   32   37 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  0  0  0  0  0  4  0  4  4  0  5   17    832.85   3.3                                                              
   33   31 NALEWAJEK       DAMIAN          1  0  0  0  0  0  5  0  3  5  0  4   17    831.65   2.4                                                              
   34   35 HALCZUK         BOGDAN          1 --  0  0  0  0  3  0  4  5  0  4   16    797.20   4.4                                                              
   35   32 KLUKA           PIOTR           1  0  0  0  0  0  5  0  3  4  0  3   15    731.85   3.1                                                              
   36   39 KLOC            RYSZARD         1  0  0  0  0  0  5  0  1  3  0  4   13    665.87   3.5                                                              
   37   33 MOSIŃSKI        ADAM            2  0  0  0  0  0  5  0  5  2  0  2   14    662.63   4.8                                                              
   38   36 SMOLIŃSKI       A & Z           1  0  0  0  0  0  5  0  4  2  0  2   13    638.23   4.1                                                              
   39   38 DOMAGALSKI      JAN             3  0  0  0  0  0  4  0  3  4  0  1   12    556.20   3.6                                                              
   40   40 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  0  0  0  0  0  4  0  0  5  0  2   11    544.33   3.0                                                              
   41   42 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  0  0  0  0  0  2 --  0  5 --  3   10    493.40   1.7                                                              
   42   48 DATA            ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  0  5  0  0  0  0  4    9    470.23   2.0                                                              
   43   56 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  0  2  0  0  1  0  5    8    443.45   2.2                                                              
   44   45 PAWLIK     &    KACHRO          1  0  0  0  0  0  3  0  0  2  0  3    8    422.91   1.7                                                              
   45   47 MYRDZIO         JOLANTA         2  0  0  0  0  0  1  0  3  1  0  3    8    400.61   1.6                                                              
   46   44 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  0  0  0  0  2  0  3  1  0  2    8    383.13   2.3                                                              
   47   41 LACH            STANISŁAW       2  0  0  0  0  0  3  0  1  4  0  0    8    362.16   4.3                                                              
   48   50 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  0  3  0  1  0 --  2    6    313.91   2.9                                                              
   49   54 BARCZYK         JERZY           3  0  0  0  0  0  1  0  2  1  0  2    6    303.69   1.5                                                              
   50   60 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  0  0  0  0  0  1  0  0  1  0  3    5    274.44   2.6                                                              
   51   43 SAPIJASZKO      MARIAN          4  0  0  0  0  0  5  0  1  0  0 --    6    253.86   1.6                                                              
   52   51 SEWIELSKI       BOGDAN          3  0  0  0  0 --  4  0  0 --  0  1    5    249.86   1.5                                                              
   53   55 GUZIK           TADEUSZ         3  0  0  0  0  0  4  0  0  0  0  1    5    237.02   1.9                                                              
   54   46 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  0  0  0  0  0  4  0  1 -- -- --    5    219.35   1.7                                                              
   55   67 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  0  3    3    203.49   4.0                                                              
   56   49 GAŁDA           MARIAN          1  0  0  0  0  0  2 --  2  0 --  0    4    182.10   1.2                                                              
   57   52 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  0  0 --  0  0  3  0  1  0 -- --    4    178.62   1.4                                                              
   58   53 MADERA          WIESŁAW         3  0  0  0  0  0  4 --  0  0  0  0    4    175.54   2.2                                                              
   59   78 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  0  0  0  0  0  0  0 --  0  0  2    2    132.63   0.7                                                              
   60   57 KAWKA           JAN             1  0  0  0  0  0  2  0  1 -- -- --    3    131.63   0.9                                                              
   61   58 BOCHEŃSKI       MAREK           2  0  0  0  0  0  1  0  2  0  0  0    3    131.53   0.8                                                              
   62   59 POGWIZD         MICHAŁ          2  0  0  0  0  0  2  0 --  1 --  0    3    123.77   1.6                                                              
   63   79 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  2    2    121.99   0.5                                                              
   64   64 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  0  0  0  0  0 --  0 --  1  0  1    2    104.57   0.5                                                              
   65   68 PYTLIK          TOMASZ          1  0  0  0  0  0 -- --  0 -- --  1    1     64.92   0.4                                                              
   66   61 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  0  0  0  0  0  1 -- --  0 --  0    1     47.37   0.3                                                              
   67   62 SIKORA          JÓZEF           1  0  0  0  0  0  1 -- -- -- -- --    1     46.25   0.6                                                              
   68   63 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0 --  0  0  0  1 -- -- -- -- --    1     43.20   0.6