* HOME *
e-mail: sklep@lech-loft.com
tel. 697-69-06-06
  
PZHGP Brzeg Dolny

*** Zagłosuj ***
TopLista - Golebie
Pocztowe

  SHOPS
    BRICON
    BEYERS
    BIFS
    TRAVIPHARMA
    HERBOTS
    E-SKLEP
   
Oferta 2017

  Inne
    Wyniki 2014
    Linki
    Galeria
    Napisali o Nas * new
    Hodowcy

  Miedzy nami:
 
Przedstawiciel firm:
BEYERS, BRICON, BIFS
HERBOTS, TRAVIPHARMA


LECH-LOFT Robert Lech
ul. Osiedlowa 8/10
56-120 Brzeg Dolny
Telefony kontaktowe:
kom.: 697 69 06 06
kom.: 697 71 06 06
Promocja ESK BRICON:
*** 1450 zl ***



@S-Soft Ruda Slaska
Systemy Informatyczne
http://www.as-soft.com.pl
   •  Program dla kantoru
   •  Program "Gołębie"
   •  Strony WWW
   •  Oprogramowanie








 

PZHGP (0346) - Brzeg Dolny okr. Wrocław
     Strona Informacycjna | KLASYFIKACJA DOROSLE | KLASYFIKACJA MLODE | Loty
Golebie 2016 - AS-Soft -
                         PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                          
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 16                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-3 z dnia 01.08.16                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  719.058 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   49                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   607                           
      5.Ilość konkursów.......................:  122                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1605.84                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1500.62                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,54,55                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,28,56                         
     10.Czas trwania konkursu.................:34 min.  1 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       Punktacja Całośc [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 01 │ Brzeg Dolny             │   17   │  247   │   39  │15.79│      
          │ 02 │ Wolow                   │   10   │  113   │   21  │18.58│      
          │ 03 │ Lubiaz                  │   12   │  122   │   27  │22.13│      
          │ 04 │ Roscislawice            │   10   │  125   │   35  │28.00│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   49   │  607   │  122  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                           PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                                                                                        
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 16. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                
                                         z lotu HOLTEN-3, w dniu 01.08.16                                                                                       
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                         
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI  │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                         
  │   │                              │  │       RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                         
  └───┴──────────────────────────────┴──┴────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                         
     1 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL0346-13         G   13:54:55     1605.84   1.65   6-  3-  3  714.463  70.000                                         
     2 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   14:09:04     1585.35   3.29  13-  8-  5  727.780  69.920                                         
     3 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0365-14        G M 14:00:00     1581.53   4.94  15-  5-  5  711.688  69.830                                         
     4 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         G M 14:04:11     1572.00   6.59   9-  2-  2  713.978  69.750                                         
     5 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G   14:06:40     1570.11   8.24  15- 12-  5  717.016  69.670                                         
     6 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL0346-15         G   14:08:04     1569.85   9.88  15-  3-  3  719.098  69.590                                         
     7 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-10        G   14:21:12     1562.32  11.53  18-  6-  5  736.166  69.500                                         
     8 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   14:16:26     1560.31  13.18   2  <  33>  727.780  69.420                                         
     9 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-11         G   14:19:39     1556.89  14.83  15-  3-  3  731.192  69.340                                         
    10 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-13        G M 14:08:01     1554.98  16.47  10-  1-  1  712.206  69.260                                         
    11 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G   14:11:46     1554.78  18.12   7-  3-  3  717.946  69.170                                         
    12 BARNA   JANUSZ WŁADYSŁAW        2 PL0346-14         G M 14:03:21     1554.11  19.77  17-  2-  2  704.554  69.090                                         
    13 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G   14:07:40     1553.25  21.42  12-  6-  5  710.870  69.010                                         
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                        
    14 NALEWAJEK DAMIAN                1 PL-0346-14            14:15:15     1552.08  23.06  20-  4-  4  722.107  68.930                                         
    15 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-15            14:11:59     1552.04  24.71   2  <  23>  717.016  68.840                                         
    16 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        G M 14:08:46     1549.52  26.36   2  <  18>  710.870  68.760                                         
    17 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-11        G   14:20:34     1549.15  28.01  13-  3-  3  728.980  68.680                                         
    18 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G M 14:08:55     1549.02  29.65   3  <  60>  710.870  68.600                                         
    19 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   14:05:45     1548.57  31.30  15-  4-  4  705.759  68.510                                         
    20 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-14        G   14:11:57     1546.62  32.95   2  <  24>  714.463  68.430                                         
    21 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G   14:11:42     1546.52  34.60  10-  4-  4  714.030  68.350                                         
    22 DOMAGALSKI JAN                  3 PL0346-13         G   14:15:53     1546.44  36.24  12-  3-  3  720.461  68.260                                         
    23 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-12        G   14:13:43     1546.24  37.89   3  <  34>  717.016  68.180                                         
    24 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-14        G   14:12:05     1546.18  39.54   3          714.463  68.100                                         
    25 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   14:15:33     1544.14  41.19  14-  4-  4  718.875  68.020                                         
    26 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         G M 14:11:07     1543.40  42.83   2  <  28>  711.688  67.930                                         
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                        
    27 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-11             G   14:14:39     1543.10  44.48  14-  3-  3  716.999  67.850                                         
    28 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-11        G M 14:11:22     1542.57  46.13   3  <  80>  711.688  67.770                                         
    29 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        G   14:07:40     1542.08  47.78   2  <  82>  705.759  67.690                                         
    30 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   14:27:35     1541.44  49.42   2  <  31>  736.166  67.600                                         
    31 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G   14:27:39     1541.23  51.07   3  <  49>  736.166  67.520                                         
    32 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14            14:31:24     1540.98  52.72  12-  3-  3  741.827  67.440                                         
    33 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-11        G   14:22:19     1540.87  54.37   3  <  63>  727.780  67.360                                         
    34 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G   14:15:54     1538.99  56.01   4  <  37>  717.016  67.270                                         
    35 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G   14:11:18     1537.12  57.66  19-  9-  5  709.073  67.190                                         
    36 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-12        G   14:32:37     1536.04  59.31  11-  2-  2  741.317  67.110                                         
    37 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G   14:17:05     1535.09  60.96   5  <  45>  717.016  67.020                                         
    38 BARAŃSKI ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   14:26:47     1534.70  62.60  16-  3-  3  731.718  66.940                                         
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                        
    39 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0330-12        G   14:21:30     1534.54  64.25  15-  2-  2  723.534  66.860                                         
    40 BARAŃSKI ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   14:26:52     1534.43  65.90   2  <  88>  731.718  66.780                                         
    41 NALEWAJEK DAMIAN                1 PL-0346-14        G   14:20:41     1534.17  67.55   2  <  67>  722.107  66.690                                         
    42 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-08        G   14:26:41     1533.92  69.19   2  < 100>  731.192  66.610                                         
    43 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G   14:33:22     1533.65  70.84   2          741.317  66.530                                         
    44 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         G M 14:15:23     1533.52  72.49  14-  4-  4  713.674  66.450                                         
    45 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G   14:17:54     1532.41  74.14   6  <  50>  717.016   0.000                                         
    46 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL0346-12             14:19:24     1530.93  75.78  18-  4-  4  718.620  66.280                                         
    47 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G   14:16:32     1530.50  77.43   2  <  66>  714.030  66.200                                         
    48 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-11             G   14:13:24     1530.15  79.08   2  <  57>  709.073  66.120                                         
    49 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0354-13        G   14:31:12     1529.86  80.72   4  <  76>  736.166  66.030                                         
    50 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G   14:18:53     1529.20  82.37   7  <  52>  717.016   0.000                                         
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                        
    51 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        G   14:19:35     1528.90  84.02   2  <  69>  717.946  65.870                                         
    52 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14            14:19:01     1528.76  85.67   8  <  59>  717.016   0.000                                         
    53 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-13        G   14:19:05     1528.51  87.31   2  < 109>  716.999  65.700                                         
    54 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         G M 14:17:10     1527.67  88.96   2  <  55>  713.674  65.620                                         
    55 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-13        G M 14:17:15     1527.39  90.61   3  <  89>  713.674  65.540                                         
    56 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   14:20:45     1527.08  92.26   2  <  61>  718.875  65.450                                         
    57 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G   14:14:22     1526.97  93.90   3  <  64>  709.073  65.370                                         
    58 SOBOŃ AGNIESZKA                 3 PL-0393-12        G   14:18:09     1524.84  95.55  10-  1-  1  713.853  65.290                                         
    59 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-15            14:20:21     1524.43  97.20   9  <  79>  717.016   0.000                                         
    60 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G M 14:16:22     1524.27  98.85   4  <  75>  710.870  65.120                                         
    61 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-13        G   14:22:37     1521.05 100.49   3  < 112>  718.875  65.040                                         
    62 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL-0346-14        G   14:22:51     1520.77 102.14   2  <  81>  719.098  64.960                                         
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                        
    63 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   14:28:48     1520.01 103.79   4  <  71>  727.780  64.880                                         
    64 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   14:16:31     1519.93 105.44   4  <  72>  709.073  64.790                                         
    65 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL-0346-11        G   14:22:51     1519.76 107.08   2  <  68>  718.620  64.710                                         
    66 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         G   14:19:52     1519.64 108.73   3  <  74>  714.030  64.630                                         
    67 NALEWAJEK DAMIAN                1 PL-0346-14            14:25:13     1519.53 110.38   3  <  98>  722.107  64.550                                         
    68 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL0346-12         G   14:23:12     1518.64 112.03   3  < 101>  718.620  64.460                                         
    69 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G   14:22:47     1518.55 113.67   3          717.946  64.380                                         
    70 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-14        G   14:20:16     1518.33 115.32  11-  2-  2  714.019  64.300                                         
    71 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   14:29:22     1518.21 116.97   5  <  73>  727.780  64.210                                         
    72 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G   14:17:03     1518.20 118.62   5  <  91>  709.073  64.130                                         
    73 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   14:29:40     1517.26 120.26   6  <  93>  727.780   0.000                                         
    74 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G   14:20:38     1517.17 121.91   4          714.030  63.970                                         
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                        
    75 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        G M 14:18:45     1516.52 123.56   5  < 116>  710.870  63.880                                         
    76 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   14:35:29     1516.36 125.21   5  <  92>  736.166  63.800                                         
    77 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-12        G   14:24:17     1516.20 126.85   8-  1-  1  719.106  63.720                                         
    78 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-11        G   14:25:59     1516.07 128.50  19-  2-  2  721.624  63.640                                         
    79 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G   14:23:00     1515.89 130.15  10  <  99>  717.016   0.000                                         
    80 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         G M 14:19:30     1515.84 131.80   4  < 104>  711.688  63.470                                         
    81 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL0346-15         G   14:24:24     1515.81 133.44   3          719.098  63.390                                         
    82 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         G   14:15:50     1515.05 135.09   3  <  96>  705.759  63.310                                         
    83 BARNA   JANUSZ WŁADYSŁAW        2 PL-0346-15        G M 14:15:25     1513.81 136.74   2          704.554  63.220                                         
    84 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        G   14:40:29     1512.44 138.39   2  < 108>  741.827  63.140                                         
    85 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        G   14:27:11     1512.26 140.03   2          721.624  63.060                                         
    86 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G   14:32:23     1511.21 141.68   2  < 114>  728.980  62.980                                         
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                        
    87 MOSIŃSKI ADAM                   2 PL0346-14         G M 14:22:03     1510.77 143.33   9-  1-  1  713.159  62.890                                         
    88 BARAŃSKI ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   14:34:25     1510.51 144.98   3          731.718  62.810                                         
    89 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G M 14:22:37     1510.05 146.62   4          713.674  62.730                                         
    90 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0393-11        G   14:27:07     1510.03 148.27   2  < 106>  720.461  62.640                                         
    91 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   14:19:49     1509.26 149.92   6  < 103>  709.073   0.000                                         
    92 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   14:37:53     1508.90 151.57   6          736.166   0.000                                         
    93 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-11             G   14:32:25     1508.61 153.21   7  < 118>  727.780   0.000                                         
    94 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-12         G   14:26:24     1508.60 154.86  23-  3-  3  718.697  62.310                                         
    95 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-10        G M 14:23:18     1508.51 156.51   2          713.978  62.230                                         
    96 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   14:17:55     1508.30 158.15   4          705.759  62.150                                         
    97 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-10        G   14:28:37     1507.69 159.80  18-  2-  2  721.607  62.070                                         
    98 NALEWAJEK DAMIAN                1 PL0346-08         G   14:29:05     1507.27 161.45   4          722.107  61.980                                         
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                        
    99 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-13        G   14:25:57     1506.49 163.10  11  < 113>  717.016   0.000                                         
   100 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   14:35:43     1505.39 164.74   3          731.192  61.820                                         
   101 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL-0346-13        G   14:27:26     1505.17 166.39   4          718.620  61.740                                         
   102 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0393-11        G   14:30:27     1504.63 168.04   4-  1-  1  722.900  61.650                                         
   103 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-12        G   14:21:19     1504.45 169.69   7  < 105>  709.073   0.000                                         
   104 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         G M 14:23:04     1504.41 171.33   5          711.688  61.490                                         
   105 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-11            14:21:21     1504.35 172.98   8  < 110>  709.073   0.000                                         
   106 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-12        G   14:28:56     1504.30 174.63   3          720.461  61.320                                         
   107 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-12         G   14:28:12     1504.07 176.28  11-  1-  1  719.247  61.240                                         
   108 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-12        G   14:43:17     1503.86 177.92   3          741.827  61.160                                         
   109 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-13        G   14:26:51     1503.62 179.57   3          716.999  61.070                                         
   110 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   14:21:43     1503.18 181.22   9          709.073   0.000                                         
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                        
   111 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   14:28:13     1502.90 182.87  11-  1-  1  718.712  60.910                                         
   112 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   14:28:26     1502.56 184.51   4          718.875  60.830                                         
   113 LECH ROBERT  & JOANNA           4 PL-0346-14        G   14:27:22     1502.02 186.16  12          717.016   0.000                                         
   114 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   14:35:21     1501.97 187.81   3          728.980  60.660                                         
   115 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-14        G   14:25:29     1501.67 189.46   2          714.019  60.580                                         
   116 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G M 14:23:26     1501.52 191.10   6          710.870   0.000                                         
   117 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL-0346-14        G   14:28:15     1501.18 192.75  13-  1-  1  717.937  60.410                                         
   118 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   14:34:49     1501.15 194.40   8          727.780   0.000                                         
   119 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        G   14:32:01     1501.06 196.05   2          723.534  60.250                                         
   120 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        G   14:30:50     1500.74 197.69   2          721.607  60.170                                         
   121 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-12         G   14:28:54     1500.73 199.34   2  < 122>  718.697  60.080                                         
   122 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-12         G   14:28:56     1500.62 200.99   3          718.697  60.000                                         
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                                     
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                        
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                       
   123 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-12        G   14:35:02     1500.47   0.00   9          727.780   0.000                                         
   124 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         G   14:24:34     1499.66   0.00   6          711.688   0.000                                         
   125 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4 PL-0346-14        G   14:28:19     1499.01   0.00   4          716.999   0.000                                         
   126 SZUMILAS ZDZISŁAW HENRYK        1 PL-11             G   14:29:31     1498.63   0.00   5          718.620   0.000                                         
   127 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   14:20:58     1498.53   0.00   5          705.759   0.000                                         
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
                                                                                                                                                  
                        PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Całośc [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                               
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                               
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│14│15│16│konk.│punkty │Wkł.%│                                               
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                               
    1    1 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  7  5  102   3602.52  43.5                                               
    2    3 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  7  5  102   3508.48  36.9                                               
    3    2 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  7  3  100   3406.39  43.4                                               
    4    5 URBANOWICZ      DOROTA          1  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  7  5  102   3406.08  34.9                                               
    5    7 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  5  5  6  4  5   97   3354.80  38.5                                               
    6    4 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1  7  7  0  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  7  4   94   3330.43  26.4                                               
    7    8 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  5  4   99   3284.41  30.2                                               
    8   10 BERYZEWSKI      K & S           2  7  7  7  7  7  4  7  6  6  7  5  7  5  6  7  5  100   3246.99  19.1                                               
    9    9 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  6  3   99   3211.78  27.9                                               
   10   11 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  7  7  7  4  7  6  6  7  5  7  5  6  5  4   97   3153.57  31.5                                               
   11    6 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  7  7  7  7  6  5  6  6  7  5  7  5  6  7  2   97   3149.77  35.1                                               
   12   12 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  7  6  6  6  6  7  5  4  5  6  4  2   92   2991.18  30.8                                               
   13   20 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  7  7  4  6  7  6  5  5  5  6  5  4  3  5   89   2946.78  19.8                                               
   14   18 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  7  7  7  5  6  6  6  6  7  5  4  5  6  5  4   93   2932.13  21.1                                               
   15   14 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7  7  6  5  6  6  7  5  7  4  6  3  2   92   2923.75  25.9                                               
   16   21 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  7  7  7  7  7  6  7  6  5  4  5  5  5  5  1  4   88   2872.66  26.1                                               
   17   13 MAZUR           MACIEJ          1  7  7  7  7  7  5  7  6  6  7  5  7  5  5  2  0   90   2838.13  24.2                                               
   18   16 TOCZEK          ROMAN           2  7  7  7  7  7  5  7  6  6  6  4  6  4  4  6  2   91   2826.46  28.7                                               
   19   22 MUSIAŁ          LUCJAN          4  7  7  7  7  7  5  6  6  6  7  5  7  5  3  0  3   88   2775.39  29.7                                               
   20   23 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  7  7  7  7  6  7  6  6  5  5  6  2  5  2  3   88   2765.13  41.5                                               
   21   15 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  7  5  7  6  6  2  5  7  5  6  3  1   88   2763.72  29.0                                               
   22   19 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  7  7  6  7  6  4  6  6  3  5  7  5  6  2  1   85   2713.90  25.4                                               
   23   24 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  7  6  5  6  6  7  5  7  3  6  0  2   88   2677.94  23.8                                               
   24   17 SZPURA          STEFAN          4  7  7  7  7  7  6  7  5  6  7  5  7  5  4 -- --   87   2672.26  23.2                                               
   25   26 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  6  7  7  7  7  6  2  6  6  5  5  7  3  3  3  3   83   2604.39  22.6                                               
   26   28 NALEWAJEK       DAMIAN          1  7  7  7  7  7  6  7  3  6  7  3  6  3  3  3  4   86   2515.46  15.1                                               
   27   25 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  5  5  5  5  1  3 --   84   2484.70  23.2                                               
   28   29 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  3  7  2  2 --  2   83   2374.95  21.0                                               
   29   30 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  3  5  4  7  7  6  3  2  5  7  5  7  5  4  0  3   73   2329.52  11.2                                               
   30   27 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  5  7  7  7  7  4  7  4  4  6  4  7  5  6  2  0   82   2314.12  15.1                                               
   31   31 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  7  7  7  6  4  3  5  6  5  4  5  7  3  2 -- --   71   2047.24  22.3                                               
   32   32 MAZUR           STANISŁAW       3  7  7  7  7  7  5  7  6  3  3  3  7  1  2  6 --   78   2022.55  20.1                                               
   33   34 MOSIŃSKI        ADAM            2  7  7  7  4  7  6  5  6  2  6  1  7  4  2  1  1   73   1973.17  19.7                                               
   34   33 BANASIK         JERZY           4  4  7  7  7  7  3  7  5  5  7  3  4  4  1 -- --   71   1935.66  15.1                                               
   35   35 KLUKA           PIOTR           1  7  6  7  7  7  6  7  3  4  4  2  6  5  0  0  0   71   1867.39  12.6                                               
   36   36 HALCZUK         BOGDAN          1 --  3  7  7  7  3  7  4  6  7  3 --  5  1 -- --   60   1862.21  14.6                                               
   37   37 KLOC            RYSZARD         1  7  7  7  6  7  6  6  1  3  3  3  7  2  4 --  0   69   1829.92  19.6                                               
   38   38 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  7  7  7  5  4  3  0  5  3  2  5  5  2 --  1   63   1642.18  16.4                                               
   39   39 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  7  7  7  6  7  4  2  1  0  2  2  1 -- --   60   1500.29  21.6                                               
   40   43 DOMAGALSKI      JAN             3  6  6  7  7  7  4  4  3  4  3  1  1  0  2  0  3   58   1404.16  14.4                                               
   41   41 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  5  6  2 --  0  5 --  2  1  5  1  2  1   51   1280.50   8.7                                               
   42   40 MYRDZIO         JOLANTA         2  3  1  1  7  7  1  7  3  1  5  2  7  0  2 -- --   47   1255.24  10.3                                               
   43   42 LACH            STANISŁAW       2  5  6  7  6  5  3  3  1  4  6  0  5  1  2  1 --   55   1213.80  24.2                                               
   44   47 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  5  7  5  5  5  3  3  1  0 --  2  5  1  2  0  3   47   1176.50  18.5                                               
   45   45 SOBOŃ           AGNIESZKA       3  7  7  7  7  7 --  7 -- --  4 --  7  1 -- --  1   55   1115.62  29.0                                               
   46   44 DATA            ZBIGNIEW        1  7  4  5  7  7  5  3  0  0  2  2  2  3  0  1  0   48   1053.76  10.2                                               
   47   46 BARCZYK         JERZY           3  2  4  5  7  6  1  7  2  1  5  2  1  1  0 -- --   44    971.80  10.5                                               
   48   54 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  4  2  1  6  3  2  3  0  1  2  1  0  2  1  0  3   31    878.54   7.2                                               
   49   51 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  5  3  5  4  1  2  0  1  2  2  3  2  0  1  1   39    860.51  16.5                                               
   50   48 CIEŚLIK         ANTONI          2  3  3  2  3  6  2  3  3  1  3  2  3  0  0 -- --   34    833.81   8.9                                               
   51   49 PAWLIK     &    KACHRO          1  5  5  3  6  2  3  2  0  2  5  2  3 -- -- -- --   38    815.89   7.6                                               
   52   50 SAPIJASZKO      MARIAN          4  6  7  6  7  7  5  1  1  0  1 --  4  0 --  0  0   45    797.45  12.6                                               
   53   57 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  5  3  1  2  2 --  3   16    781.54  10.1                                               
   54   53 GUZIK           TADEUSZ         3  6  3  1  7  7  4  3  0  0  1  1  0  0  1 --  1   35    761.25  13.0                                               
   55   52 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  6  7  6  4  5  1 -- -- -- -- -- -- -- --   43    725.47  16.6                                               
   56   55 BOCHEŃSKI       MAREK           2  4  1  2  2  7  1  3  2  0  1  0  2  2  0 -- --   27    650.47   9.1                                               
   57   56 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  4  4  7  7  7  0  4  0  0  2  0  1  1  0  0  0   37    607.97  10.3                                               
   58   60 SEWIELSKI       BOGDAN          3  3  7  1  2 --  4  2  0 --  0  1  1  1 -- --  2   24    605.59   6.5                                               
   59   58 MADERA          WIESŁAW         3  3  4  7  4  7  4 --  0  0  2  0 -- -- -- -- --   31    562.57  17.8                                               
   60   59 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  3  5  2  2 --  2  0 --  0 --  1 -- -- --   29    510.73  10.2                                               
   61   61 ŁUCKI           JANUSZ          3 --  2  1  1  5 --  5 -- --  2 --  3  0  0  2  0   21    432.01   6.0                                               
   62   62 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  7  6 --  3  2  3  2  1  0 -- -- -- -- -- -- --   24    405.64   8.9                                               
   63   63 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  7  4  4  3  4 --  1 --  1  2  0  0 --  1  0  0   27    397.62   7.0                                               
   64   64 PYTLIK          TOMASZ          1  7  6  6  3  7 -- --  0 -- --  1 -- -- -- -- --   30    376.88  11.3                                               
   65   65 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  2  2  1  3  5  0  0 --  0  1  2 --  0 -- --  0   16    337.24   5.5                                               
   66   66 SMUGOWSKI       PIOTR           2  4  7  7  4  3  0  3 -- -- -- -- -- -- -- -- --   28    315.60  12.9                                               
   67   67 KAWKA           JAN             1  5  3  4  2  2  2  0  1 -- -- -- -- -- -- -- --   19    294.16   5.5                                               
   68   68 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  1  1  0  3  7  1 -- --  0 --  0 -- -- -- -- --   13    274.84   4.9                                               
   69   69 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  7  7  5  7  2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   28    269.69  15.6                                               
   70   70 TWARDY          DAWID           1  7  7  7  4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   25    260.21  35.8                                               
   71   71 ADAMIAK         TEODOR          3  2  1  2  5  7  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   17    253.67  11.0                                               
   72   72 POGWIZD         MICHAŁ          2  1  5  1  2  2  2  1 --  1 --  0  0  0 --  0  0   15    252.37   6.9                                               
   73   73 GĘBIK           RYSZARD         2  3  5  3  1  5 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --   17    222.16   9.0                                               
   74   74 SIKORA          JÓZEF           1  0  3  2  3  4  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   13    209.94   7.3                                               
   75   75 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  3  0  5  0 -- -- --    8    202.37   4.9                                               
   76   76 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0 --  0  2  5  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    8    179.82   4.6                                               
   77   77 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  3  1  1  3  2  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- --   11    141.46   3.4                                               
   78   78 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  1  1  0  0  3 --  0  0  0 -- --  0  0  1 -- --    6    116.59   4.0                                               
   79   79 MUŚ             JACEK           4  5  3  2 --  1 --  1 -- -- -- -- -- -- -- --  0   12     98.61   5.3                                               
   80   80 DUNAL           SEBASTIAN       2  0  0  0  4  0 --  0  0 --  1  0  0 -- -- -- --    5     86.18   2.4                                               
   81   81 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2 --  0  0  1  1 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     64.42   5.5                                               
   82   82 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  2  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     51.60   1.1                                               
   83   83 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 --  0  0  0  1 --  0  0 -- -- --  0 -- -- -- --    1     26.38   0.3                                               
   84   84 NANASIK         KRZYSZTOF       1  0 --  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     15.02   1.5                                               
                                              

 
                                                                
                         PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                          
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 16, z dnia 01.08.16 HOLTEN-3                                 
            Punktacja Całośc [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    15    5    12   340.98     
              2 URBANOWICZ      DOROTA          1    13    5     8   335.79     
              3 BERYZEWSKI      K & S           2    12    5     6   335.37     
              4 PISKULAK        ANDRZEJ         4    18    5     6   334.45     
              5 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    15    5     5   330.49     
              6 WOLARZ          JANUSZ          3    19    5     9   327.60     
              7 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    10    4     4   263.15     
              8 NALEWAJEK       DAMIAN          1    20    4     4   262.15     
              9 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    15    4     4   261.66     
             10 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    14    4     4   260.34     
             11 JUREK           STANISŁAW       1    14    4     4   259.34     
             12 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1    18    4     4   257.19     
             13 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3     6    3     3   206.53     
             14 MADERA          EUGENIUSZ       3     7    3     3   199.42     
             15 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    15    3     3   197.94     
             16 DOMARADZKI      ADAM            4    15    3     3   197.77     
             17 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    16    3     3   196.53     
             18 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    14    3     3   194.62     
             19 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    13    3     3   192.32     
             20 DOMAGALSKI      JAN             3    12    3     3   192.22     
             21 MUSIAŁ          LUCJAN          4    12    3     3   191.74     
             22 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    23    3     3   182.39     
             23 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    11    2     2   133.64     
             24 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2    17    2     2   132.31     
             25 TOCZEK          ROMAN           2     9    2     2   131.98     
             26 DZIARSKI        PIOTR           1    15    2     2   127.11     
             27 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    19    2     2   126.70     
             28 SEWIELSKI       BOGDAN          3    11    2     2   124.88     
             29 LISOWSKI        JANUSZ          1    18    2     2   122.24     
             30 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    10    1     1    69.26     
             31 SOBOŃ           AGNIESZKA       3    10    1     1    65.29     
             32 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3     8    1     1    63.72     
             33 MOSIŃSKI        ADAM            2     9    1     1    62.89     
             34 GUZIK           TADEUSZ         3     4    1     1    61.65     
             35 SADOWSKI        ROBERT          1    11    1     1    61.24     
             36 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    11    1     1    60.91     
             37 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    13    1     1    60.41     
             38 MAZUR           MACIEJ          1    15    0     0     0.00     
             39 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    10    0     0     0.00     
             40 KLUKA           PIOTR           1    14    0     0     0.00     
             41 KLOC            RYSZARD         1     8    0     0     0.00     
             42 DATA            ZBIGNIEW        1    10    0     0     0.00     
             43 SAPIJASZKO      MARIAN          4     5    0     0     0.00     
             44 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    10    0     0     0.00     
             45 ŁUCKI           JANUSZ          3    10    0     0     0.00     
             46 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    11    0     0     0.00     
             47 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    10    0     0     0.00     
             48 POGWIZD         MICHAŁ          2     6    0     0     0.00     
             49 MUŚ             JACEK           4     6    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                        PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 50-tka [ 8]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                               
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                               
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│14│15│16│konk.│punkty │Wkł.%│                                               
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                               
    1    1 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  7  5  102   3560.86  43.5                                               
    2    3 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  6  5  101   3464.15  36.9                                               
    3    2 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  7  3  100   3373.46  43.4                                               
    4    4 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  5  5  6  4  5   97   3336.36  38.5                                               
    5    6 URBANOWICZ      DOROTA          1  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  6  5  6  3  5   97   3248.59  34.9                                               
    6    5 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1  7  7  0  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  6  6  3   92   3176.61  26.4                                               
    7    7 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  7  5  5  3  4   96   3113.34  30.2                                               
    8    8 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  7  7  7  4  7  6  6  7  5  7  5  6  2  4   94   3067.93  31.5                                               
    9   10 BERYZEWSKI      K & S           2  7  7  7  7  7  2  7  6  6  6  5  7  5  6  4  5   94   3013.12  19.1                                               
   10    9 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  7  5  6  5  4  4  3   94   2998.39  27.9                                               
   11   11 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  7  6  5  6  6  5  5  3  5  5  4  2   87   2801.39  30.8                                               
   12   13 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  7  7  7  7  6  2  6  6  7  3  6  5  6  3  2   87   2766.51  35.1                                               
   13   16 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  7  7  7  7  6  7  6  6  5  5  6  2  5  2  3   88   2765.13  41.5                                               
   14   18 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  7  7  7  7  7  6  7  6  4  3  5  4  5  5  1  4   85   2764.98  26.1                                               
   15   12 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  7  7  6  7  6  4  6  6  3  5  7  5  6  2  1   85   2713.90  25.4                                               
   16   22 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  7  7  7  3  4  6  6  6  7  5  3  5  6  3  4   86   2690.74  21.1                                               
   17   15 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  7  5  7  6  6  2  5  6  5  5  2  1   85   2651.07  29.0                                               
   18   17 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  7  6  5  6  6  7  5  7  3  6  0  2   88   2638.46  23.8                                               
   19   14 SZPURA          STEFAN          4  7  7  7  7  7  6  7  5  6  7  5  7  5  4 -- --   87   2623.51  23.2                                               
   20   19 TOCZEK          ROMAN           2  7  7  7  7  6  4  7  6  6  5  3  5  4  4  5  2   85   2607.04  28.7                                               
   21   24 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  6  7  7  7  7  6  2  6  6  5  5  7  3  3  3  3   83   2604.39  22.6                                               
   22   20 MUSIAŁ          LUCJAN          4  7  7  7  7  7  4  6  6  6  7  5  7  5  2  0  2   85   2597.20  29.7                                               
   23   21 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7  7  6  5  6  5  6  4  7  2  5  3  2   86   2579.74  25.9                                               
   24   26 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  7  6  4  6  6  4  3  2  5  4  5  4  1  5   76   2528.11  19.8                                               
   25   23 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  7  7  7  7  6  7  6  6  5  5  4  5  1  2 --   82   2412.73  23.2                                               
   26   28 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  3  5  4  7  7  6  3  2  5  7  5  7  5  4  0  3   73   2329.52  11.2                                               
   27   25 MAZUR           MACIEJ          1  7  7  7  7  7  2  7  6  3  5  5  5  5  2  0  0   75   2227.66  24.2                                               
   28   27 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  4  7  6  7  6  3  7  3  4  6  4  7  5  6  2  0   77   2175.87  15.1                                               
   29   30 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2  7  7  7  7  7  6  7  4  4  6  3  5  2  2 --  2   76   2077.43  21.0                                               
   30   29 MAZUR           STANISŁAW       3  7  5  6  7  7  5  7  6  3  3  3  7  1  2  6 --   75   1988.62  20.1                                               
   31   32 MOSIŃSKI        ADAM            2  6  7  7  4  6  5  5  6  2  5  1  7  4  2  1  1   69   1858.52  19.7                                               
   32   31 KLOC            RYSZARD         1  7  7  7  6  7  6  6  1  3  3  3  7  2  4 --  0   69   1829.92  19.6                                               
   33   36 NALEWAJEK       DAMIAN          1  6  6  7  7  7  4  7  3  4  3  1  5  3  2  0  2   67   1753.17  15.1                                               
   34   33 BANASIK         JERZY           4  4  6  7  7  4  3  7  4  5  4  3  4  4  1 -- --   63   1733.38  15.1                                               
   35   34 KLUKA           PIOTR           1  7  6  6  7  7  6  7  3  1  4  2  5  5  0  0  0   66   1674.68  12.6                                               
   36   35 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  7  7  7  6  3  3  3  4  4  4  4  5  2  2 -- --   61   1647.08  22.3                                               
   37   37 HALCZUK         BOGDAN          1 --  3  6  6  4  2  7  3  6  7  3 --  3  1 -- --   51   1533.51  14.6                                               
   38   38 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  6  7  7  5  3  3  0  5  3  2  5  4  2 --  1   60   1531.04  16.4                                               
   39   40 DOMAGALSKI      JAN             3  6  6  7  7  7  4  4  3  4  3  1  1  0  2  0  3   58   1404.16  14.4                                               
   40   39 LACH            STANISŁAW       2  5  6  7  6  5  3  3  1  4  6  0  5  1  2  1 --   55   1213.80  24.2                                               
   41   44 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  5  7  5  5  5  3  3  1  0 --  2  5  1  2  0  3   47   1176.50  18.5                                               
   42   41 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  7  7  7  6  5  3  1  0  0  1  0  0 -- --   51   1123.67  21.6                                               
   43   43 SOBOŃ           AGNIESZKA       3  7  7  7  7  7 --  7 -- --  3 --  7  1 -- --  1   54   1086.31  29.0                                               
   44   42 MYRDZIO         JOLANTA         2  3  1  1  7  6  1  6  3  1  1  2  6  0  1 -- --   39   1023.06  10.3                                               
   45   45 BARCZYK         JERZY           3  2  4  5  7  6  1  7  2  1  5  2  1  1  0 -- --   44    964.42  10.5                                               
   46   46 DATA            ZBIGNIEW        1  7  4  3  6  5  5  2  0  0  2  2  1  3  0  1  0   41    940.88  10.2                                               
   47   47 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  5  5  6  1  2  2 --  0  3 --  2  1  4  1  0  1   33    886.95   8.7                                               
   48   48 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  5  3  5  4  1  2  0  1  2  2  3  2  0  1  1   39    860.51  16.5                                               
   49   51 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  4  2  1  6  2  2  3  0  1  2  1  0  2  1  0  3   30    858.39   7.2                                               
   50   54 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  5  3  1  2  2 --  3   16    781.54  10.1                                               
   51   50 GUZIK           TADEUSZ         3  6  3  1  7  6  4  3  0  0  1  1  0  0  1 --  1   34    731.19  13.0                                               
   52   49 CIEŚLIK         ANTONI          2  2  3  1  1  5  2  3  3  1  3  1  3  0  0 -- --   28    698.01   8.9                                               
   53   52 BOCHEŃSKI       MAREK           2  3  1  2  2  7  1  3  2  0  1  0  2  2  0 -- --   26    645.45   9.1                                               
   54   53 SAPIJASZKO      MARIAN          4  6  7  6  7  5  4  0  0  0  0 --  3  0 --  0  0   38    588.92  12.6                                               
   55   55 MADERA          WIESŁAW         3  3  4  7  4  7  4 --  0  0  2  0 -- -- -- -- --   31    562.57  17.8                                               
   56   56 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  4  4  7  7  7  0  3  0  0  1  0  1  1  0  0  0   35    544.71  10.3                                               
   57   57 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  5  7  3  3  3  1 -- -- -- -- -- -- -- --   36    544.39  16.6                                               
   58   58 ŁUCKI           JANUSZ          3 --  2  1  1  4 --  4 -- --  2 --  3  0  0  2  0   19    390.49   6.0                                               
   59   68 SEWIELSKI       BOGDAN          3  2  5  0  2 --  3  1  0 --  0  0  1  0 -- --  2   16    383.80   6.5                                               
   60   59 GAŁDA           MARIAN          1  7  5  2  3  1  2 --  2  0 --  0 --  0 -- -- --   22    381.69  10.2                                               
   61   60 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  7  2  3  3  4 --  0 --  1  2  0  0 --  1  0  0   23    349.46   7.0                                               
   62   61 PYTLIK          TOMASZ          1  5  6  6  1  7 -- --  0 -- --  1 -- -- -- -- --   26    345.67  11.3                                               
   63   62 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  2  2  1  3  5  0  0 --  0  1  2 --  0 -- --  0   16    337.24   5.5                                               
   64   63 PAWLIK     &    KACHRO          1  1  4  2  5  2  1  1  0  0  2  0  2 -- -- -- --   20    318.12   7.6                                               
   65   64 SMUGOWSKI       PIOTR           2  4  7  7  4  3  0  3 -- -- -- -- -- -- -- -- --   28    315.60  12.9                                               
   66   65 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  7  5 --  3  2  2  2  0  0 -- -- -- -- -- -- --   21    309.86   8.9                                               
   67   66 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  7  7  5  7  2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   28    269.69  15.6                                               
   68   67 TWARDY          DAWID           1  7  7  7  4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   25    260.21  35.8                                               
   69   69 ADAMIAK         TEODOR          3  2  1  2  5  7  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   17    253.67  11.0                                               
   70   70 POGWIZD         MICHAŁ          2  1  5  1  2  2  2  1 --  1 --  0  0  0 --  0  0   15    252.37   6.9                                               
   71   71 GĘBIK           RYSZARD         2  3  5  3  1  5 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --   17    222.16   9.0                                               
   72   72 SIKORA          JÓZEF           1  0  3  2  3  4  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   13    209.94   7.3                                               
   73   73 KAWKA           JAN             1  5  2  4  2  0  2  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --   15    187.36   5.5                                               
   74   74 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  3  0  4  0 -- -- --    7    174.78   4.9                                               
   75   75 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0 --  0  2  4  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    159.81   4.6                                               
   76   76 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  1  0  0  2  5  0 -- --  0 --  0 -- -- -- -- --    8    146.12   4.9                                               
   77   77 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  1  1  0  0  3 --  0  0  0 -- --  0  0  1 -- --    6    116.59   4.0                                               
   78   78 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  3  1  1  2  1  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- --    9    100.80   3.4                                               
   79   79 MUŚ             JACEK           4  5  3  2 --  1 --  1 -- -- -- -- -- -- -- --  0   12     98.61   5.3                                               
   80   80 DUNAL           SEBASTIAN       2  0  0  0  4  0 --  0  0 --  1  0  0 -- -- -- --    5     86.18   2.4                                               
   81   81 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2 --  0  0  1  1 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     64.42   5.5                                               
   82   82 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 --  0  0  0  1 --  0  0 -- -- --  0 -- -- -- --    1     26.38   0.3                                               
   83   83 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     26.34   1.1                                               
   84   84 NANASIK         KRZYSZTOF       1  0 --  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     15.02   1.5                                               
   85   85 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3  0 -- --  0 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                               

 
                                                             
                         PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                          
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 16, z dnia 01.08.16 HOLTEN-3                                 
            Punktacja 50-tka [ 8]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    15    5    12   338.50     
              2 URBANOWICZ      DOROTA          1    13    5     8   335.79     
              3 BERYZEWSKI      K & S           2    12    5     6   335.37     
              4 PISKULAK        ANDRZEJ         4    18    5     6   334.45     
              5 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    15    5     5   330.49     
              6 WOLARZ          JANUSZ          3    19    5     9   327.60     
              7 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    10    4     4   263.15     
              8 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    15    4     4   261.66     
              9 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    14    4     4   260.34     
             10 JUREK           STANISŁAW       1    14    4     4   259.34     
             11 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3     6    3     3   206.53     
             12 MADERA          EUGENIUSZ       3     7    3     3   199.42     
             13 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    15    3     3   197.94     
             14 DOMARADZKI      ADAM            4    15    3     3   197.77     
             15 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    16    3     3   196.53     
             16 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    14    3     3   194.62     
             17 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    13    3     3   192.32     
             18 DOMAGALSKI      JAN             3    12    3     3   192.22     
             19 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1    18    3     4   190.91     
             20 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    23    3     3   182.39     
             21 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    11    2     2   133.64     
             22 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2    17    2     2   132.31     
             23 TOCZEK          ROMAN           2     9    2     2   131.98     
             24 NALEWAJEK       DAMIAN          1    20    2     4   128.67     
             25 DZIARSKI        PIOTR           1    15    2     2   127.11     
             26 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    19    2     2   126.70     
             27 SEWIELSKI       BOGDAN          3    11    2     2   124.88     
             28 MUSIAŁ          LUCJAN          4    12    2     3   124.30     
             29 LISOWSKI        JANUSZ          1    18    2     2   122.24     
             30 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    10    1     1    69.26     
             31 SOBOŃ           AGNIESZKA       3    10    1     1    65.29     
             32 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3     8    1     1    63.72     
             33 MOSIŃSKI        ADAM            2     9    1     1    62.89     
             34 GUZIK           TADEUSZ         3     4    1     1    61.65     
             35 SADOWSKI        ROBERT          1    11    1     1    61.24     
             36 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    11    1     1    60.91     
             37 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    13    1     1    60.41     
             38 MAZUR           MACIEJ          1    15    0     0     0.00     
             39 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    10    0     0     0.00     
             40 KLUKA           PIOTR           1    14    0     0     0.00     
             41 KLOC            RYSZARD         1     8    0     0     0.00     
             42 DATA            ZBIGNIEW        1    10    0     0     0.00     
             43 SAPIJASZKO      MARIAN          4     5    0     0     0.00     
             44 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    10    0     0     0.00     
             45 ŁUCKI           JANUSZ          3    10    0     0     0.00     
             46 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    11    0     0     0.00     
             47 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    10    0     0     0.00     
             48 POGWIZD         MICHAŁ          2     6    0     0     0.00     
             49 MUŚ             JACEK           4     6    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                        PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza  LOTOW KROTKODYSTANSOWYCH                                                                                                               
  Loty krotkie (100-500km) [ 9]                                                                                                                                 
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                               
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                               
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│14│15│16│konk.│punkty │Wkł.%│                                               
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                               
    1    1 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  7  0   63   1378.64  24.8                                               
    2    2 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  7  0   63   1372.20  31.8                                               
    3    3 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  7  0   63   1333.23  26.3                                               
    4    4 URBANOWICZ      DOROTA          1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  7  0   63   1292.89  26.2                                               
    5    5 BERYZEWSKI      K & S           2  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  7  0   63   1244.14  13.5                                               
    6    6 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  5  0   61   1239.06  21.1                                               
    7    7 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  6  0   62   1238.91  21.0                                               
    8    8 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1  7  7  0  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  7  0   56   1237.14  18.3                                               
    9    9 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  7  7  7  7  0  5  0  0  7  0  7  0  0  7  0   61   1234.96  24.9                                               
   10   10 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  5  0   61   1222.12  22.7                                               
   11   11 TOCZEK          ROMAN           2  7  7  7  7  7  0  7  0  0  6  0  6  0  0  6  0   60   1190.69  21.2                                               
   12   12 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  5  0  0  4  0   58   1185.11  22.4                                               
   13   13 MAZUR           MACIEJ          1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  2  0   58   1159.98  18.3                                               
   14   14 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  7  0  6  0  0  7  0  4  0  0  4  0   56   1094.86  22.7                                               
   15   15 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7  7  0  5  0  0  7  0  7  0  0  3  0   57   1088.90  17.4                                               
   16   16 NALEWAJEK       DAMIAN          1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  6  0  0  3  0   58   1074.24  12.2                                               
   17   17 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  7  7  7  7  0  7  0  0  5  0  6  0  0  2  0   55   1068.32  32.1                                               
   18   18 SZPURA          STEFAN          4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0 -- --   56   1038.38  15.2                                               
   19   19 MAZUR           STANISŁAW       3  7  7  7  7  7  0  7  0  0  3  0  7  0  0  6 --   58   1036.72  15.9                                               
   20   20 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0 --  0   56   1025.74  16.0                                               
   21   21 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  2  0  7  0  0  3  0   54   1008.08  21.8                                               
   22   22 MUSIAŁ          LUCJAN          4  7  7  7  7  7  0  6  0  0  7  0  7  0  0  0  0   55   1001.79  20.8                                               
   23   23 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  7  7  4  0  7  0  0  5  0  6  0  0  3  0   53    986.86  14.1                                               
   24   24 SOBOŃ           AGNIESZKA       3  7  7  7  7  7 --  7 -- --  4 --  7  0 -- --  0   53    983.05  28.6                                               
   25   25 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  5  0  5  0  0  3 --   55    968.52  15.1                                               
   26   26 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  5  7  7  7  7  0  7  0  0  6  0  7  0  0  2  0   55    960.43  10.9                                               
   27   27 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  7  0  5  0  0  7  0  7  0  0  0  0   54    949.00  16.8                                               
   28   28 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  7  7  7  5  0  6  0  0  7  0  4  0  0  5  0   55    948.97  13.4                                               
   29   29 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  4  0  5  0  0  1  0   52    930.91  17.6                                               
   30   30 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  6  7  7  7  7  0  2  0  0  5  0  7  0  0  3  0   51    913.06  13.7                                               
   31   31 MOSIŃSKI        ADAM            2  7  7  7  4  7  0  5  0  0  6  0  7  0  0  1  0   51    883.16  14.5                                               
   32   32 KLOC            RYSZARD         1  7  7  7  6  7  0  6  0  0  3  0  7  0  0 --  0   50    872.39  15.6                                               
   33   33 BANASIK         JERZY           4  4  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  4  0  0 -- --   50    864.32  11.2                                               
   34   34 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  7  7  6  7  0  4  0  0  3  0  7  0  0  2  0   50    861.51  13.3                                               
   35   35 MYRDZIO         JOLANTA         2  3  1  1  7  7  0  7  0  0  5  0  7  0  0 -- --   38    831.58   8.8                                               
   36   36 KLUKA           PIOTR           1  7  6  7  7  7  0  7  0  0  4  0  6  0  0  0  0   51    830.78   9.3                                               
   37   37 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  7  7  7  6  4  0  5  0  0  4  0  7  0  0 -- --   47    801.57  17.0                                               
   38   38 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  1  0  2  0  0 -- --   45    764.71  17.6                                               
   39   39 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  3  5  4  7  7  0  3  0  0  7  0  7  0  0  0  0   43    746.58   6.8                                               
   40   40 HALCZUK         BOGDAN          1 --  3  7  7  7  0  7  0  0  7  0 --  0  0 -- --   38    714.07   9.9                                               
   41   41 LACH            STANISŁAW       2  5  6  7  6  5  0  3  0  0  6  0  5  0  0  1 --   44    701.19  19.4                                               
   42   42 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  7  7  7  5  0  3  0  0  3  0  5  0  0 --  0   44    616.22  11.9                                               
   43   43 BARCZYK         JERZY           3  2  4  5  7  6  0  7  0  0  5  0  1  0  0 -- --   37    608.46   9.0                                               
   44   44 DOMAGALSKI      JAN             3  6  6  7  7  7  0  4  0  0  3  0  1  0  0  0  0   41    567.62  10.2                                               
   45   45 SAPIJASZKO      MARIAN          4  6  7  6  7  7  0  1  0  0  1 --  4  0 --  0  0   39    543.59  11.1                                               
   46   46 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  4  4  7  7  7  0  4  0  0  2  0  1  0  0  0  0   36    540.59  10.1                                               
   47   47 DATA            ZBIGNIEW        1  7  4  5  7  7  0  3  0  0  2  0  2  0  0  1  0   38    521.53   8.2                                               
   48   48 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  5  7  5  5  5  0  3  0  0 --  0  5  0  0  0  0   35    506.89  13.8                                               
   49   49 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  6  7  6  0  5  0 -- -- -- -- -- -- -- --   38    506.12  14.9                                               
   50   50 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  5  3  5  4  0  2  0  0  2  0  3  0  0  1  0   32    457.94  13.6                                               
   51   51 PAWLIK     &    KACHRO          1  5  5  3  6  2  0  2  0  0  5  0  3 -- -- -- --   31    456.38   6.2                                               
   52   52 CIEŚLIK         ANTONI          2  3  3  2  3  6  0  3  0  0  3  0  3  0  0 -- --   26    453.14   6.8                                               
   53   53 ŁUCKI           JANUSZ          3 --  2  1  1  5 --  5 -- --  2 --  3  0  0  2  0   21    432.01   6.0                                               
   54   54 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  5  6  0 --  0  0 --  0  1  0  0  2  0   35    420.77   6.4                                               
   55   55 GUZIK           TADEUSZ         3  6  3  1  7  7  0  3  0  0  1  0  0  0  0 --  0   28    419.65  10.6                                               
   56   56 BOCHEŃSKI       MAREK           2  4  1  2  2  7  0  3  0  0  1  0  2  0  0 -- --   22    391.99   7.9                                               
   57   57 MADERA          WIESŁAW         3  3  4  7  4  7  0 --  0  0  2  0 -- -- -- -- --   27    387.03  15.6                                               
   58   58 SMUGOWSKI       PIOTR           2  4  7  7  4  3  0  3 -- -- -- -- -- -- -- -- --   28    315.60  12.9                                               
   59   59 PYTLIK          TOMASZ          1  7  6  6  3  7 -- --  0 -- --  0 -- -- -- -- --   29    313.22  10.9                                               
   60   60 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  7  4  4  3  4 --  1 --  0  2  0  0 --  0  0  0   25    309.78   6.6                                               
   61   61 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  4  2  1  6  3  0  3  0  0  2  0  0  0  0  0  0   21    309.51   4.9                                               
   62   62 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  7  7  5  7  2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   28    269.69  15.6                                               
   63   63 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  3  5  2  0 --  0  0 --  0 --  0 -- -- --   24    265.40   8.8                                               
   64   64 TWARDY          DAWID           1  7  7  7  4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   25    260.21  35.8                                               
   65   65 ADAMIAK         TEODOR          3  2  1  2  5  7  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   17    253.67  11.0                                               
   66   66 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  1  1  0  3  7  0 -- --  0 --  0 -- -- -- -- --   12    227.47   4.5                                               
   67   67 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  7  6 --  3  2  0  2  0  0 -- -- -- -- -- -- --   20    227.02   7.4                                               
   68   68 GĘBIK           RYSZARD         2  3  5  3  1  5 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --   17    222.16   9.0                                               
   69   69 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  2  2  1  3  5  0  0 --  0  1  0 --  0 -- --  0   14    206.44   4.8                                               
   70   70 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  3  0  5  0 -- -- --    8    202.37   4.9                                               
   71   71 SEWIELSKI       BOGDAN          3  3  7  1  2 --  0  2  0 --  0  0  1  0 -- --  0   16    169.70   4.4                                               
   72   72 SIKORA          JÓZEF           1  0  3  2  3  4  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   12    163.69   6.7                                               
   73   73 KAWKA           JAN             1  5  3  4  2  2  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --   16    162.53   4.6                                               
   74   74 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  5  0  1  0  0 --  0    6    159.20   3.8                                               
   75   75 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  3  1  1  3  2  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- --   11    141.46   3.4                                               
   76   76 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0 --  0  2  5  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    136.62   4.0                                               
   77   77 POGWIZD         MICHAŁ          2  1  5  1  2  2  0  1 --  0 --  0  0  0 --  0  0   12    128.60   5.5                                               
   78   78 MUŚ             JACEK           4  5  3  2 --  1 --  1 -- -- -- -- -- -- -- --  0   12     98.61   5.3                                               
   79   79 DUNAL           SEBASTIAN       2  0  0  0  4  0 --  0  0 --  1  0  0 -- -- -- --    5     86.18   2.4                                               
   80   80 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  1  1  0  0  3 --  0  0  0 -- --  0  0  0 -- --    5     73.10   3.3                                               
   81   81 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2 --  0  0  1  1 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     64.42   5.5                                               
   82   82 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  2  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     51.60   1.1                                               
   83   83 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 --  0  0  0  1 --  0  0 -- -- --  0 -- -- -- --    1     26.38   0.3                                               
   84   84 NANASIK         KRZYSZTOF       1  0 --  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     15.02   1.5                                               
   85   85 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3  0 -- --  0 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                               

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                        PZHGP Okr. WROCLAW, rok 2016.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza LOTOW DLUGODYSTANSOWYCH                                                                                                                
  Loty dlugie (pow. 500km) [10]                                                                                                                                 
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                               
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                               
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│14│15│16│konk.│punkty │Wkł.%│                                               
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                               
    1    1 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  0  5   39   2224.77  19.2                                               
    2    3 PISKULAK        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  0  5   39   2176.13  10.9                                               
    3    2 WOLARZ          JANUSZ          3  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  0  5   39   2172.07  16.4                                               
    4    9 URBANOWICZ      DOROTA          1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  0  5   39   2116.89   9.2                                               
    5    5 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK          1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  0  4   38   2094.82   8.2                                               
    6    8 JUREK           STANISŁAW       1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  0  4   38   2049.86   9.8                                               
    7    4 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  0  3   37   2035.59  11.8                                               
    8   18 BERYZEWSKI      K & S           2  0  0  0  0  0  4  0  6  6  0  5  0  5  6  0  5   37   2006.07   5.6                                               
    9   12 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  0  4   38   1989.92   7.9                                               
   10   10 DOMARADZKI      ADAM            4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  0  3   37   1977.13   7.3                                               
   11   20 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  0  0  0  0  0  6  0  6  5  0  5  0  5  4  0  5   36   1962.32   5.7                                               
   12   15 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  0  0  0  0  0  6  0  6  5  0  5  0  5  5  0  4   36   1945.17   8.7                                               
   13   17 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  0  0  0  0  0  4  0  6  6  0  5  0  5  6  0  4   36   1934.24   9.1                                               
   14    6 LISOWSKI        JANUSZ          1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  0  2   36   1922.24  10.5                                               
   15   11 DZIARSKI        PIOTR           1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  0  2   36   1899.28   8.4                                               
   16    7 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  0  1   35   1855.01  12.3                                               
   17   13 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  4  6  0  2   35   1839.13   9.1                                               
   18   22 MUSIAŁ          LUCJAN          4  0  0  0  0  0  5  0  6  6  0  5  0  5  3  0  3   33   1775.49   9.3                                               
   19   14 SADOWSKI        ROBERT          1  0  0  0  0  0  5  0  6  6  0  5  0  5  6  0  1   34   1759.89   7.6                                               
   20   21 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  3  6  0  2   34   1735.67   7.0                                               
   21   26 MADERA          EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  2  5  0  3   33   1699.82   9.6                                               
   22   25 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  3  3  0  3   32   1696.02   9.1                                               
   23   16 MAZUR           MACIEJ          1  0  0  0  0  0  5  0  6  6  0  5  0  5  5  0  0   32   1681.52   5.9                                               
   24   24 TOCZEK          ROMAN           2  0  0  0  0  0  5  0  6  6  0  4  0  4  4  0  2   31   1640.16   7.5                                               
   25   19 SZPURA          STEFAN          4  0  0  0  0  0  6  0  5  6  0  5  0  5  4 -- --   31   1635.05   8.3                                               
   26   28 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  0  0  0  0  0  6  0  2  5  0  5  0  5  4  0  3   30   1585.46   4.7                                               
   27   23 KONOFACKI       JÓZEF           4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  1  0 --   29   1520.15   8.1                                               
   28   31 NALEWAJEK       DAMIAN          1  0  0  0  0  0  6  0  3  6  0  4  0  3  3  0  4   29   1505.05   3.0                                               
   29   29 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW       2  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  2  2 --  2   29   1472.49   5.3                                               
   30   27 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  0  0  0  0  0  4  0  4  4  0  5  0  5  6  0  0   28   1420.89   4.5                                               
   31   30 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  0  0  0  0  0  3  0  6  5  0  5  0  3  2 -- --   24   1249.94   5.5                                               
   32   32 HALCZUK         BOGDAN          1 --  0  0  0  0  3  0  4  6  0  4 --  5  1 -- --   23   1210.00   4.9                                               
   33   33 BANASIK         JERZY           4  0  0  0  0  0  3  0  5  5  0  5  0  4  1 -- --   23   1198.57   4.3                                               
   34   36 MOSIŃSKI        ADAM            2  0  0  0  0  0  6  0  6  2  0  2  0  4  2  0  1   23   1153.14   5.4                                               
   35   34 MAZUR           STANISŁAW       3  0  0  0  0  0  5  0  6  3  0  5  0  1  2  0 --   22   1110.46   4.8                                               
   36   35 KLUKA           PIOTR           1  0  0  0  0  0  6  0  3  4  0  3  0  5  0  0  0   21   1100.32   3.4                                               
   37   38 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  0  0  0  0  0  4  0  0  5  0  2  0  5  2 --  1   19   1026.00   4.4                                               
   38   37 KLOC            RYSZARD         1  0  0  0  0  0  6  0  1  3  0  4  0  2  4 --  0   20   1023.76   4.1                                               
   39   39 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  0  0  0  0  0  2 --  0  5 --  3  0  5  1  0  1   17    922.21   2.5                                               
   40   40 SMOLIŃSKI       A & Z           1  0  0  0  0  0  6  0  4  2  0  2  0  2  1 -- --   17    856.04   4.3                                               
   41   42 DOMAGALSKI      JAN             3  0  0  0  0  0  4  0  3  4  0  1  0  0  2  0  3   17    838.26   4.2                                               
   42   43 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  0  2  0  0  1  0  5  0  2  1  0  3   14    813.58   3.3                                               
   43   46 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  0  3  0  1  0 --  2  0  1  2  0  3   12    671.54   4.7                                               
   44   41 DATA            ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  0  5  0  0  0  0  4  0  3  0  0  0   12    656.82   2.3                                               
   45   47 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  0  3  0  2  2 --  3   10    623.95   6.3                                               
   46   44 LACH            STANISŁAW       2  0  0  0  0  0  3  0  1  4  0  0  0  1  2  0 --   11    512.61   4.8                                               
   47   45 MYRDZIO         JOLANTA         2  0  0  0  0  0  1  0  3  1  0  3  0  0  2 -- --   10    487.03   1.6                                               
   48   49 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  0  0  0  0  0  1  0  0  1  0  3  0  2  0  0  1    8    466.30   3.4                                               
   49   52 SEWIELSKI       BOGDAN          3  0  0  0  0 --  4  0  0 --  0  1  0  1 -- --  2    8    436.14   2.1                                               
   50   48 PAWLIK     &    KACHRO          1  0  0  0  0  0  3  0  0  2  0  3  0 -- -- -- --    8    422.91   1.6                                               
   51   50 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  0  0  0  0  2  0  3  1  0  2  0  0  0 -- --    8    383.13   2.1                                               
   52   51 BARCZYK         JERZY           3  0  0  0  0  0  1  0  2  1  0  2  0  1  0 -- --    7    366.02   1.6                                               
   53   53 GUZIK           TADEUSZ         3  0  0  0  0  0  4  0  0  0  0  1  0  0  1 --  1    7    342.32   2.4                                               
   54   54 BOCHEŃSKI       MAREK           2  0  0  0  0  0  1  0  2  0  0  0  0  2  0 -- --    5    258.48   1.2                                               
   55   55 SAPIJASZKO      MARIAN          4  0  0  0  0  0  5  0  1  0  0 --  0  0 --  0  0    6    253.86   1.4                                               
   56   56 GAŁDA           MARIAN          1  0  0  0  0  0  2 --  2  0 --  0 --  1 -- -- --    5    245.33   1.4                                               
   57   57 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  0  0  0  0  0  4  0  1 -- -- -- -- -- -- -- --    5    219.35   1.7                                               
   58   58 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  2  0  1  0  0  0    3    189.37   0.6                                               
   59   59 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  0  0 --  0  0  3  0  1  0 -- -- -- -- -- -- --    4    178.62   1.4                                               
   60   60 MADERA          WIESŁAW         3  0  0  0  0  0  4 --  0  0  0  0 -- -- -- -- --    4    175.54   2.2                                               
   61   61 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  0  0  0  0  0 --  0 --  1  0  1  0 --  1  0  0    3    149.63   0.7                                               
   62   62 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  0  0  0  0  0  0  0 --  0  0  2 --  0 -- --  0    2    132.63   0.7                                               
   63   65 SOBOŃ           AGNIESZKA       3  0  0  0  0  0 --  0 -- --  0 --  0  1 -- --  1    2    132.57   0.5                                               
   64   63 KAWKA           JAN             1  0  0  0  0  0  2  0  1 -- -- -- -- -- -- -- --    3    131.63   0.9                                               
   65   64 POGWIZD         MICHAŁ          2  0  0  0  0  0  2  0 --  1 --  0  0  0 --  0  0    3    123.77   1.4                                               
   66   66 PYTLIK          TOMASZ          1  0  0  0  0  0 -- --  0 -- --  1 -- -- -- -- --    1     64.92   0.4                                               
   67   67 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  0  0  0  0  0  1 -- --  0 --  0 -- -- -- -- --    1     47.37   0.3                                               
   68   68 SIKORA          JÓZEF           1  0  0  0  0  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     46.25   0.6                                               
   69   69 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  0  0  0  0  0 --  0  0  0 -- --  0  0  1 -- --    1     43.49   0.7                                               
   70   70 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0 --  0  0  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     43.20   0.6                                               
   
 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. A  od  100 do  400 km                    
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │BENEDYKT JAN  &      DOROTA         │   04    │     453.58    │  20 │  
 │   2  │PISKULAK             ANDRZEJ        │   04    │     539.62    │  20 │  
 │   3  │LECH ROBERT  &       JOANNA         │   04    │     622.38    │  20 │  
 │   4  │URBANOWICZ           DOROTA         │   01    │     981.67    │  20 │  
 │   5  │TOCZEK               ROMAN          │   02    │     989.40    │  20 │  
 │   6  │WOLARZ               JANUSZ         │   03    │    1046.98    │  20 │  
 │   7  │DOMARADZKI           ADAM           │   04    │    1073.37    │  20 │  
 │   8  │SOBOŃ                AGNIESZKA      │   03    │    1173.49    │  20 │  
 │   9  │MADERA               EUGENIUSZ      │   03    │    1215.47    │  20 │  
 │  10  │BIAŁOWĄS             DANIEL         │   03    │    1252.33    │  20 │  
 │  11  │LISOWSKI             JANUSZ         │   01    │    1297.34    │  20 │  
 │  12  │DZIARSKI             PIOTR          │   01    │    1345.50    │  20 │  
 │  13  │JUREK                STANISŁAW      │   01    │    1435.59    │  20 │  
 │  14  │MUSIAŁ               LUCJAN         │   04    │    1510.96    │  20 │  
 │  15  │MAZUR                MACIEJ         │   01    │    1572.41    │  20 │  
 │  16  │GRUDZIEŃ             MATEUSZ        │   04    │    1587.52    │  20 │  
 │  17  │SADOWSKI             ROBERT         │   01    │    1802.99    │  20 │  
 │  18  │BARNA   JANUSZ       WŁADYSŁAW      │   02    │    1959.75    │  20 │  
 │  19  │SZUMILAS ZDZISŁAW    HENRYK         │   01    │    2083.46    │  20 │  
 │  20  │MIL  ZBIGNIEW &      JANUSZ         │   01    │    1607.53    │  19 │  
 │  21  │MOSIŃSKI             ADAM           │   02    │    1639.56    │  19 │  
 │  22  │SZPURA               STEFAN         │   04    │    1720.42    │  19 │  
 │  23  │BARANOWSKI           EUGENIUSZ      │   01    │    1919.82    │  19 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘  

 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. B  od  300 do  600 km                    
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │BENEDYKT JAN  &      DOROTA         │   04    │     243.11    │  16 │  
 │   2  │LECH ROBERT  &       JOANNA         │   04    │     254.91    │  16 │  
 │   3  │PISKULAK             ANDRZEJ        │   04    │     386.13    │  16 │  
 │   4  │TOCZEK               ROMAN          │   02    │     492.18    │  16 │  
 │   5  │WOLARZ               JANUSZ         │   03    │     557.97    │  16 │  
 │   6  │LISOWSKI             JANUSZ         │   01    │     717.90    │  16 │  
 │   7  │MAZUR                MACIEJ         │   01    │     746.57    │  16 │  
 │   8  │URBANOWICZ           DOROTA         │   01    │     791.39    │  16 │  
 │   9  │JUREK                STANISŁAW      │   01    │     824.09    │  16 │  
 │  10  │SZUMILAS ZDZISŁAW    HENRYK         │   01    │     910.29    │  16 │  
 │  11  │DOMARADZKI           ADAM           │   04    │    1003.53    │  16 │  
 │  12  │HURKASIEWICZ         MIECZYSŁAW     │   04    │    1044.82    │  16 │  
 │  13  │MAZUR                STANISŁAW      │   03    │    1068.42    │  16 │  
 │  14  │SMOLIŃSKI            A & Z          │   01    │    1081.46    │  16 │  
 │  15  │MUSIAŁ               LUCJAN         │   04    │    1103.18    │  16 │  
 │  16  │DZIARSKI             PIOTR          │   01    │    1149.33    │  16 │  
 │  17  │GRUDZIEŃ             MATEUSZ        │   04    │    1181.66    │  16 │  
 │  18  │BARANOWSKI           EUGENIUSZ      │   01    │    1225.97    │  16 │  
 │  19  │BERYZEWSKI           K & S          │   02    │    1237.56    │  16 │  
 │  20  │SZPURA               STEFAN         │   04    │    1273.31    │  16 │  
 │  21  │BIAŁOWĄS             DANIEL         │   03    │    1281.44    │  16 │  
 │  22  │MIL  ZBIGNIEW &      JANUSZ         │   01    │    1296.47    │  16 │  
 │  23  │MADERA               EUGENIUSZ      │   03    │    1301.25    │  16 │  
 │  24  │BARNA   JANUSZ       WŁADYSŁAW      │   02    │    1304.59    │  16 │  
 │  25  │KONOFACKI            JÓZEF          │   04    │    1346.33    │  16 │  
 │  26  │SADOWSKI             ROBERT         │   01    │    1352.55    │  16 │  
 │  27  │MAZUR &              WRÓBLEWSKI     │   02    │    1356.87    │  16 │  
 │  28  │SMOLAK               KRZYSZTOF      │   02    │    1422.56    │  16 │  
 │  29  │CHODOROWSKI &        ZDEB           │   02    │    1534.11    │  16 │  
 │  30  │JASIŃSKI             ZBIGNIEW       │   01    │    1599.78    │  16 │  
 │  31  │PIASKOWSKI           DARIUSZ        │   02    │    1845.61    │  16 │  
 │  32  │HAŁASIEWICZ          DANIEL         │   01    │    2176.45    │  16 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘  

 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. C  pow.  500 km                          
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │LECH ROBERT  &       JOANNA         │   04    │      37.12    │   9 │  
 │   2  │PISKULAK             ANDRZEJ        │   04    │     104.59    │   9 │  
 │   3  │BENEDYKT JAN  &      DOROTA         │   04    │     136.13    │   9 │  
 │   4  │WOLARZ               JANUSZ         │   03    │     231.90    │   9 │  
 │   5  │DZIARSKI             PIOTR          │   01    │     344.63    │   9 │  
 │   6  │SZUMILAS ZDZISŁAW    HENRYK         │   01    │     344.91    │   9 │  
 │   7  │SZPURA               STEFAN         │   04    │     356.55    │   9 │  
 │   8  │TOCZEK               ROMAN          │   02    │     375.46    │   9 │  
 │   9  │JUREK                STANISŁAW      │   01    │     380.49    │   9 │  
 │  10  │URBANOWICZ           DOROTA         │   01    │     383.86    │   9 │  
 │  11  │LISOWSKI             JANUSZ         │   01    │     411.85    │   9 │  
 │  12  │BIAŁOWĄS             DANIEL         │   03    │     434.94    │   9 │  
 │  13  │MUSIAŁ               LUCJAN         │   04    │     444.92    │   9 │  
 │  14  │MADERA               EUGENIUSZ      │   03    │     447.54    │   9 │  
 │  15  │SMOLAK               KRZYSZTOF      │   02    │     484.74    │   9 │  
 │  16  │MIL  ZBIGNIEW &      JANUSZ         │   01    │     497.67    │   9 │  
 │  17  │HURKASIEWICZ         MIECZYSŁAW     │   04    │     507.16    │   9 │  
 │  18  │BARANOWSKI           EUGENIUSZ      │   01    │     508.77    │   9 │  
 │  19  │SADOWSKI             ROBERT         │   01    │     541.34    │   9 │  
 │  20  │MAZUR                MACIEJ         │   01    │     557.89    │   9 │  
 │  21  │DOMARADZKI           ADAM           │   04    │     588.85    │   9 │  
 │  22  │GRUDZIEŃ             MATEUSZ        │   04    │     598.07    │   9 │  
 │  23  │CHODOROWSKI &        ZDEB           │   02    │     647.29    │   9 │  
 │  24  │BERYZEWSKI           K & S          │   02    │     671.87    │   9 │  
 │  25  │JASIŃSKI             ZBIGNIEW       │   01    │     675.47    │   9 │  
 │  26  │KLOC                 RYSZARD        │   01    │     680.56    │   9 │  
 │  27  │MAZUR &              WRÓBLEWSKI     │   02    │     710.71    │   9 │  
 │  28  │BARNA   JANUSZ       WŁADYSŁAW      │   02    │     789.23    │   9 │  
 │  29  │KONOFACKI            JÓZEF          │   04    │     820.67    │   9 │  
 │  30  │HAŁASIEWICZ          DANIEL         │   01    │     887.83    │   9 │  
 │  31  │PIASKOWSKI           DARIUSZ        │   02    │    1052.36    │   9 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘  

 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. M  pow.  700 km                          
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │LECH ROBERT  &       JOANNA         │   04    │     125.54    │   6 │  
 │   2  │PISKULAK             ANDRZEJ        │   04    │     138.49    │   6 │  
 │   3  │SMOLAK               KRZYSZTOF      │   02    │     209.41    │   6 │  
 │   4  │URBANOWICZ           DOROTA         │   01    │     289.68    │   6 │  
 │   5  │WOLARZ               JANUSZ         │   03    │     311.28    │   6 │  
 │   6  │BENEDYKT JAN  &      DOROTA         │   04    │     315.48    │   6 │  
 │   7  │MUSIAŁ               LUCJAN         │   04    │     341.54    │   6 │  
 │   8  │MIL  ZBIGNIEW &      JANUSZ         │   01    │     363.58    │   6 │  
 │   9  │JUREK                STANISŁAW      │   01    │     374.83    │   6 │  
 │  10  │BIAŁOWĄS             DANIEL         │   03    │     379.43    │   6 │  
 │  11  │DZIARSKI             PIOTR          │   01    │     432.67    │   6 │  
 │  12  │SZUMILAS ZDZISŁAW    HENRYK         │   01    │     442.99    │   6 │  
 │  13  │CHODOROWSKI &        ZDEB           │   02    │     523.77    │   6 │  
 │  14  │SZPURA               STEFAN         │   04    │     679.51    │   6 │  
 │  15  │HAŁASIEWICZ          DANIEL         │   01    │     699.73    │   6 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘  

 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. ROCZNE                    
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │WOLARZ               JANUSZ         │   03    │     983.70    │  20 │  
 │   2  │LECH ROBERT  &       JOANNA         │   04    │    1009.38    │  20 │  
 │   3  │JUREK                STANISŁAW      │   01    │    1083.29    │  20 │  
 │   4  │URBANOWICZ           DOROTA         │   01    │    1286.20    │  20 │  
 │   5  │GRUDZIEŃ             MATEUSZ        │   04    │    1364.19    │  20 │  
 │   6  │DOMARADZKI           ADAM           │   04    │    1381.36    │  20 │  
 │   7  │LISOWSKI             JANUSZ         │   01    │    1421.85    │  20 │  
 │   8  │BENEDYKT JAN  &      DOROTA         │   04    │    1464.70    │  20 │  
 │   9  │MADERA               EUGENIUSZ      │   03    │    1564.33    │  20 │  
 │  10  │SOBOŃ                AGNIESZKA      │   03    │    1798.11    │  20 │  
 │  11  │MUSIAŁ               LUCJAN         │   04    │    2225.49    │  19 │  
 │  12  │PISKULAK             ANDRZEJ        │   04    │    1058.10    │  18 │  
 │  13  │JASIŃSKI             ZBIGNIEW       │   01    │    2096.08    │  18 │  
 │  14  │BIAŁOWĄS             DANIEL         │   03    │    1530.14    │  17 │  
 │  15  │MOSIŃSKI             ADAM           │   02    │    1731.29    │  17 │  
 │  16  │NALEWAJEK            DAMIAN         │   01    │    1234.94    │  15 │  
 │  17  │MAZUR                MACIEJ         │   01    │    1289.38    │  15 │  
 │  18  │MIL  ZBIGNIEW &      JANUSZ         │   01    │    1299.84    │  15 │  
 │  19  │SMOLAK               KRZYSZTOF      │   02    │    1362.07    │  14 │  
 │  20  │BARCZYK              JERZY          │   03    │    1581.91    │  14 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘  

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2016 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 LECH ROBERT  & JO  429   4  18  555.869  9  430.769  6   60.809  3   64.291
   2 BENEDYKT JAN  & D  411   4  18  717.522  9  566.479  6   46.015  3  105.028
   3 SZUMILAS ZDZISŁAW  134   1  18 1567.794  9  929.808  6  526.558  3  111.428
   4 PISKULAK ANDRZEJ   402   4  17  469.861  9  345.076  5   78.954  3   45.831
   5 MAZUR MACIEJ       109   1  13  612.965  8  438.547  3   84.418  2   90.000
   6 KLOC RYSZARD       114   1  13 1006.438  6  520.799  5  297.068  2  188.571
   7 DZIARSKI PIOTR     144   1  13 1231.422  6  942.958  6  151.321  1  137.143
   8 MOSIŃSKI ADAM      221   2  13 1540.953  6  534.117  5  636.122  2  370.714
   9 URBANOWICZ DOROTA  110   1  12 1012.584  4  243.577  5  400.452  3  368.555
  10 LACH STANISŁAW     216   2  11 1227.113  7  688.701  3  363.412  1  175.000
  11 BARNA   JANUSZ WŁ  220   2  11 1269.497  6  599.990  3  364.605  2  304.902
  12 CHODOROWSKI & ZDE  207   2  11 1585.994  4  548.815  4  420.037  3  617.142
  13 TOCZEK ROMAN       227   2  10  585.182  3  150.883  5  255.013  2  179.286
  14 JUREK STANISŁAW    111   1  10 1076.475  5  227.072  4  628.689  1  220.714
  15 MAZUR & WRÓBLEWSK  218   2   9  756.516  2   74.231  6  548.612  1  133.673
  16 SMOLIŃSKI A & Z    132   1   7  612.357  2  337.418  5  274.939  0    0.000
  17 BOCHEŃSKI MAREK    215   2   6 1079.995  4  818.566  0    0.000  2  261.429
  18 WASYLKIEWICZ MICH  137   1   4  514.779  1  181.818  2  281.532  1   51.429
  19 HALCZUK BOGDAN     140   1   2  126.915  2  126.915  0    0.000  0    0.000
  20 GAŁDA MARIAN       107   1   1   49.618  0    0.000  1   49.618  0    0.000

 
                           Klasyfikacja GMP 2016 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 LECH ROBERT  & JOANNA   429   4  35 1,847.25 15 572.11 15 881.79  5 393.35 
   2 BENEDYKT JAN  & DOROTA  411   4  35 1,836.30 15 560.81 15 887.24  5 388.25 
   3 PISKULAK ANDRZEJ        402   4  35 1,812.08 15 572.95 15 846.76  5 392.37 
   4 WOLARZ JANUSZ           306   3  33 1,694.86 13 484.44 15 864.06  5 346.36 
   5 MUSIAŁ LUCJAN           419   4  34 1,671.94 15 543.63 14 770.58  5 357.73 
   6 SZUMILAS ZDZISŁAW HENR  134   1  32 1,659.62 13 482.26 14 788.59  5 388.77 
   7 HURKASIEWICZ MIECZYSŁA  426   4  33 1,652.37 13 461.65 15 830.23  5 360.49 
   8 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ  147   1  32 1,629.21 13 478.28 14 772.89  5 378.04 
   9 BIAŁOWĄS DANIEL         310   3  31 1,581.81 13 483.87 13 720.51  5 377.43 
  10 PIASKOWSKI DARIUSZ      222   2  32 1,562.29 13 477.66 14 730.89  5 353.74 
  11 KONOFACKI JÓZEF         408   4  31 1,530.46 13 477.85 14 758.62  4 293.99 
  12 DZIARSKI PIOTR          144   1  31 1,529.48 13 456.06 14 791.14  4 282.28 
  13 GRUDZIEŃ MATEUSZ        425   4  30 1,512.56 12 447.60 14 774.83  4 290.13 
  14 SADOWSKI ROBERT         128   1  29 1,495.29 10 357.41 14 778.09  5 359.79 
  15 TOCZEK ROMAN            227   2  30 1,494.97 13 496.98 14 780.13  3 217.86 
  16 LISOWSKI JANUSZ         119   1  29 1,489.34 10 358.75 15 844.55  4 286.04 
  17 JASIŃSKI ZBIGNIEW       127   1  32 1,474.61 14 477.29 15 793.67  3 203.65 
  18 JUREK STANISŁAW         111   1  29 1,466.13 12 450.16 12 655.12  5 360.85 
  19 MOSIŃSKI ADAM           221   2  30 1,439.94 14 512.50 11 587.50  5 339.94 
  20 BARNA   JANUSZ WŁADYSŁ  220   2  30 1,424.52 14 519.72 13 686.47  3 218.33 
  21 MAZUR MACIEJ            109   1  27 1,391.30 11 419.97 11 599.25  5 372.08 
  22 MADERA EUGENIUSZ        334   3  27 1,362.47 10 362.52 13 710.62  4 289.33 
  23 BERYZEWSKI K & S        203   2  28 1,333.60 13 473.31 12 641.19  3 219.10 
  24 URBANOWICZ DOROTA       110   1  25 1,317.85  8 296.41 12 657.08  5 364.36 
  25 CHODOROWSKI & ZDEB      207   2  26 1,316.62 10 362.05 11 602.71  5 351.86 
  26 MAZUR STANISŁAW         314   3  27 1,313.32 12 446.94 11 592.30  4 274.08 
  27 SMOLAK KRZYSZTOF        232   2  24 1,280.04  7 260.81 13 709.27  4 309.96 
  28 KOCIOŁEK ZDZISŁAW       213   2  25 1,254.85 10 355.44 10 543.65  5 355.76 
  29 LACH STANISŁAW          216   2  27 1,194.93 15 530.65 11 595.47  1  68.81 
  30 KLOC RYSZARD            114   1  24 1,169.61 10 355.82 11 606.41  3 207.38 
  31 KLUKA PIOTR             115   1  24 1,123.45 12 430.31  8 413.66  4 279.48 
  32 MAZUR & WRÓBLEWSKI      218   2  21 1,035.52  9 330.48  9 500.71  3 204.33 
  33 DOMAGALSKI JAN          303   3  21   991.10  8 282.69 12 639.51  1  68.90 
  34 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW      317   3  21   962.01 11 401.55  7 349.07  3 211.39 
  35 HALCZUK BOGDAN          140   1  20   937.75 12 445.67  5 258.65  3 233.43 
  36 SMOLIŃSKI A & Z         132   1  19   921.27  7 258.66 12 662.61  0   0.00 
  37 WENDERSKI EUGENIUSZ     322   3  19   871.96 11 399.37  6 325.00  2 147.59 
  38 NALEWAJEK DAMIAN        123   1  17   807.80  9 333.41  6 326.08  2 148.31 
  39 BOCHEŃSKI MAREK         215   2  15   679.37  8 274.96  5 261.10  2 143.31 
  40 BARCZYK JERZY           301   3  15   674.43  9 320.33  4 211.32  2 142.78 
  41 SOBOŃ AGNIESZKA         336   3  16   660.13 14 519.24  0   0.00  2 140.89 
  42 GUZIK TADEUSZ           307   3  12   557.20  6 220.67  5 261.14  1  75.39 
  43 CIEŚLIK ANTONI          212   2  12   546.33  6 210.39  5 261.41  1  74.53 
  44 KRZEMIŃSKI MAREK        312   3  12   514.95  8 286.00  2  97.77  2 131.18 
  45 MADERA WIESŁAW          335   3  10   439.46  6 225.74  4 213.72  0   0.00 
  46 GRUDKOWSKI GRZEGORZ     211   2   8   346.33  7 279.47  0   0.00  1  66.86 
  47 WASYLKIEWICZ MICHAŁ     137   1   6   316.15  1  34.19  4 205.22  1  76.74 
  48 MYRDZIO JOLANTA         210   2   5   278.85  0   0.00  4 206.24  1  72.61 
  49 POGWIZD MICHAŁ          229   2   6   239.28  6 239.28  0   0.00  0   0.00 
  50 GAŁDA MARIAN            107   1   4   172.31  2  65.91  2 106.40  0   0.00 
  51 DOMARADZKI ADAM         407   4   4   146.49  4 146.49  0   0.00  0   0.00 
  52 BANDURA & PATRZAŁEK     228   2   3   124.35  2  70.60  1  53.75  0   0.00 
  53 SYNOWIEC ARTUR RENATA   209   2   3   121.55  2  68.09  1  53.46  0   0.00 
  54 SMUGOWSKI PIOTR         226   2   3   120.82  2  70.55  1  50.27  0   0.00 
  55 ADAMIAK TEODOR          338   3   3   108.70  3 108.70  0   0.00  0   0.00 
  56 JURCZAK      & MACIEJE  309   3   2   107.16  1  35.77  0   0.00  1  71.39 
  57 HAŁASIEWICZ DANIEL      108   1   2    70.00  2  70.00  0   0.00  0   0.00 
  58 CHODORSKI MIECZYSŁAW    104   1   2    65.98  2  65.98  0   0.00  0   0.00 
  59 SEWIELSKI BOGDAN        321   3   1    37.42  1  37.42  0   0.00  0   0.00 
  60 KOLEŚNIK EUGENIUSZ      214   2   0     0.00  0   0.00  0   0.00  0   0.00 

 
                                                                                                                                                                
                                     NAJLEPSZE LOTNIKI Z SEZONU 2016                                                                                                      
                                  (wg konkursów+coefi+konk/kilometrów)                                                                                       
                   Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,                                                                                      
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-14       G  0  14    776.220  5135.954                                                                       
        2 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-12       G  1  13    833.630  5261.476                                                                       
        3 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-10       G  0  12    392.760  4728.346                                                                       
        4 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-11            G  0  12    684.050  4622.230                                                                       
        5 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-13       G  0  12   1181.570  4685.949                                                                       
        6 KLOC            RYSZARD        1 PL-0346-14       G  1  12   1211.680  4222.280                                                                       
        7 WOLARZ          JANUSZ         3 PL-0346-11          0  12   1430.670  5352.723                                                                       
        8 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0  11    729.950  5097.596                                                                       
        9 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0  11    791.960  4574.166                                                                       
       10 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-13          0  11    918.660  3912.516                                                                       
       11 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-13       G  0  11    939.730  3710.606                                                                       
       12 MAZUR           STANISŁAW      3 PL-0346-12       G  0  11   1119.080  4238.981                                                                       
       13 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-11            G  0  11   1120.180  3796.796                                                                       
       14 GRUDZIEŃ        MATEUSZ        4 PL-0346-13       G  0  11   1130.410  4031.640                                                                       
       15 SADOWSKI        ROBERT         1 PL-0346-11       G  0  11   1359.340  4023.050                                                                       
       16 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0  10    458.140  4582.486                                                                       
       17 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-14       G  0  10    470.680  4430.926                                                                       
       18 TOCZEK          ROMAN          2 PL0346-14        G  0  10    486.070  3946.520                                                                       
       19 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-14       G  0  10    491.700  3460.874                                                                       
       20 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0  10    513.320  4259.306                                                                       
       21 PISKULAK        ANDRZEJ        4 PL-0346-12       G  0  10    519.400  3779.260                                                                       
       22 WOLARZ          JANUSZ         3 PL-11            G  0  10    535.920  3941.353                                                                       
       23 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0  10    623.360  3799.566                                                                       
       24 MUSIAŁ          LUCJAN         4 PL-0346-14          1  10    705.410  4294.447                                                                       
       25 MAZUR           MACIEJ         1 DV-0555-14       G  0  10    724.180  3502.310                                                                       
       26 LACH            STANISŁAW      2 PL-0346-13       G  1  10    749.330  3152.120                                                                       
       27 SADOWSKI        ROBERT         1 PL-0346-14       G  0  10    764.970  3693.480                                                                       
       28 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0  10    773.740  3864.136                                                                       
       29 MUSIAŁ          LUCJAN         4 PL-0346-14       G  0  10    778.190  4496.137                                                                       
       30 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14          0  10    788.620  3873.220                                                                       
       31 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0  10    812.630  4001.476                                                                       
       32 BIAŁOWĄS        DANIEL         3 PL-0360-12       G  0  10    883.340  4117.210                                                                       
       33 DOMARADZKI      ADAM           4 PL-0346-12       G  0  10    929.350  3905.860                                                                       
       34 BIAŁOWĄS        DANIEL         3 PL-0346-12       G  0  10   1030.840  4195.249                                                                       
       35 SMOLAK          KRZYSZTOF      2 PL0346-14        G  0  10   1033.360  3942.188                                                                       
       36 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ         1 PL-0346-14       G  0  10   1051.410  3462.470                                                                       
       37 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK         1 PL0346-12        G  0  10   1118.870  4270.430                                                                       
       38 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK         1 PL-0346-11       G  0  10   1204.100  4071.720                                                                       
       39 JUREK           STANISŁAW      1 PL-0346-15          0   9    437.840  2904.180                                                                       
       40 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-0346-14       G  0   9    470.230  3727.060                                                                       
       41 BENEDYKT JAN  & DOROTA         4 PL-11            G  0   9    497.090  3479.159                                                                       
       42 WOLARZ          JANUSZ         3 PL-0346-14       G  0   9    568.010  3304.223                                                                       
       43 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0   9    595.130  3147.116                                                                       
       44 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL0346-11           0   9    595.670  2955.120                                                                       
       45 URBANOWICZ      DOROTA         1 PL-11            G  0   9    621.490  3579.280                                                                       
       46 LECH ROBERT  &  JOANNA         4 PL-0346-14       G  0   9    634.680  3663.560                                                                       
       47 WOLARZ          JANUSZ         3 PL-0346-15       G  1   9    667.880  3829.593                                                                       
       48 BARNA   JANUSZ  WŁADYSŁAW      2 PL0346-14        G  0   9    681.320  3376.294                                                                       
       49 SZUMILAS ZDZISŁ HENRYK         1 PL-0346-09       G  0   9    692.910  3165.860                                                                       
       50 SMOLAK          KRZYSZTOF      2 PL0346-14        G  0   9    727.750  2708.410