* HOME *
e-mail: sklep@lech-loft.com
tel. 697-69-06-06
  
PZHGP Brzeg Dolny

*** Zagłosuj ***
TopLista - Golebie
Pocztowe

  SHOPS
    BRICON
    BEYERS
    BIFS
    TRAVIPHARMA
    HERBOTS
    E-SKLEP
   
Oferta 2017

  Inne
    Wyniki 2014
    Linki
    Galeria
    Napisali o Nas * new
    Hodowcy

  Miedzy nami:
 
Przedstawiciel firm:
BEYERS, BRICON, BIFS
HERBOTS, TRAVIPHARMA


LECH-LOFT Robert Lech
ul. Osiedlowa 8/10
56-120 Brzeg Dolny
Telefony kontaktowe:
kom.: 697 69 06 06
kom.: 697 71 06 06
Promocja ESK BRICON:
*** 1450 zl ***



@S-Soft Ruda Slaska
Systemy Informatyczne
http://www.as-soft.com.pl
   •  Program dla kantoru
   •  Program "Gołębie"
   •  Strony WWW
   •  Oprogramowanie








 

PZHGP (0346) - Brzeg Dolny okr. Wrocław
    
aa

 

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY (0346) - 2009

 

KATEGORIA   „A”   -   2009 r.

 

 

L.P.

NAZWISKO  I  IMIĘ

SEKCJA

COEFF.

KONK.

I

BOGONOS MIECZYSŁAW

Wołów

148,56

20

II

LECH ROBERT

Brzeg Dolny

203,56

20

III

SADOWSKI ROBERT

Brzeg Dolny

228,27

20

1

BENEDYKT JAN

Brzeg Dolny

277,90

20

2

WASIŃSKI   M. – J.

Rościsławice

366,25

20

3

SMOLIŃSKI ANDRZEJ

Brzeg Dolny

565,97

20

4

SZUMILAS ZDZISŁAW

Brzeg Dolny

636,04

20

5

KUCHARSKA E i J

Brzeg Dolny

715,50

20

6

CHODOROWSKI  -  ZDEB

Wołów

869,31

20

7

MAZUR  - WRÓBLEWSKI

Wołów

884,49

20

8

TOCZEK ROMAN

Wołów

886,89

20

9

GAŁDA - SAŁAPATA

Brzeg Dolny

998,54

20

10

SZEMIEL PAWEŁ

Rościsławice

1002,35

20

11

LISOWSKI KAZIMIERZ

Brzeg Dolny

1295,32

20

12

JUREK STANISŁAW

Brzeg Dolny

1546,43

20

13

BACZYŃSKI - SADOWSKI

Wołów

1559,84

20

 

 

KATEGORIA   „B”   -   2009 r.

 

 

L.P.

NAZWISKO  I  IMIĘ

SEKCJA

COEFF.

KONK.

I

SMOLIŃSKI ANDRZEJ

Brzeg Dolny

168,92

16

II

LECH ROBERT

Brzeg Dolny

233,37

16

III

BENEDYKT JAN

Brzeg Dolny

266,04

16

1

SZEMIEL PAWEŁ

Rościsławice

318,65

16

2

SADOWSKI ROBERT

Brzeg Dolny

449,99

16

3

WASIŃSKI M. – J.

Rościsławice

458,05

16

4

SZUMILAS ZDZISŁAW

Brzeg Dolny

533,94

16

5

GAŁDA - SAŁAPATA

Brzeg Dolny

549,46

16

6

TOCZEK ROMAN

Wołów

560,66

16

7

CHODOROWSKI  -  ZDEB

Wołów

821,30

16

8

KUCHARSKA  E. i J.

Brzeg Dolny

934,97

16

9

LISOWSKI KAZIMIERZ

Brzeg Dolny

1135,70

16

10

CZYŻOWICZ ANDRZEJ

Wińsko

1152,88

16

11

WASYLKIEWICZ MICHAŁ

Brzeg Dolny

1152,88

16

11

JUREK STANISŁAW

Brzeg Dolny

1164,29

16

13

MAZUR  - WRÓBLEWSKI

Wołów

1195,93

16

 

KATEGORIA   „C”   -   2009 r.

 

 

L.P.

NAZWISKO  I  IMIĘ

SEKCJA

COEFF.

KONK.

I

LECH ROBERT

Brzeg Dolny

89,69

9

II

SZUMILAS ZDZISŁAW

Brzeg Dolny

111,16

9

III

SMOLIŃSKI ANDRZEJ

Brzeg Dolny

125,32

9

1

BENEDYKT JAN

Brzeg Dolny

171,29

9

2

BANASIK JERZY

Rościsławice

201,56

9

3

GAŁDA - SAŁAPATA

Brzeg Dolny

222,00

9

4

ŚLEBODA GRZEGORZ

Wińsko

246,11

9

5

BERYZEWSKI    K. i S.

Wołów

261,05

9

6

SADOWSKI ROBERT

Brzeg Dolny

268,37

9

7

LISOWSKI KAZIMIERZ

Brzeg Dolny

278,27

9

8

CHODOROWSKI  -  ZDEB

Wołów

307,88

9

9

WASIŃSKI M. – J.

Rościsławice

357,78

9

10

SZEMIEL PAWEŁ

Rościsławice

405,64

9

11

JUREK STANISŁAW

Brzeg Dolny

406,12

9

12

TOCZEK ROMAN

Wołów

431,40

9

13

MAZUR  - WRÓBLEWSKI

Wołów

446,02

9

14

KUCHARSKI    E. – J.

Brzeg Dolny

498,38

9

15

CZYŻOWICZ ANDRZEJ

Wińsko

744,37

9

16

BACZYŃSKI - SADOWSKI

Wołów

830,54

9

 

 

KATEGORIA   „D”   -   2009 r.

 

 

L.P.

NAZWISKO  I  IMIĘ

SEKCJA

COEFF.

KONK.

I

LECH ROBERT

Brzeg Dolny

526,62

45

II

BENEDYKT JAN

Brzeg Dolny

715,23

45

III

SMOLIŃSKI ANDRZEJ

Brzeg Dolny

860,21

45

1

SADOWSKI ROBERT

Brzeg Dolny

946,63

45

2

WASIŃSKI M. – J.

Rościsławice

1182,08

45

3

SZUMILAS ZDZISŁAW

Brzeg Dolny

1281,14

45

4

SZEMIEL PAWEŁ

Rościsławice

1726,64

45

5

GAŁDA - SAŁAPATA

Brzeg Dolny

1770,00

45

6

TOCZEK ROMAN

Wołów

1878,95

45

7

CHODOROWSKI  -  ZDEB

Wołów

1998,49

45

8

KUCHARSKA  E. i  J.

Brzeg Dolny

2148,85

45

9

MAZUR - WRÓBLEWSKI

Wołów

2526,44

45

10

LISOWSKI KAZIMIERZ

Brzeg Dolny

2709,29

45

11

JUREK STANISŁAW

Brzeg Dolny

3116,84

45

 

 

KATEGORIA   „M”   -   2009 r.

 

 

L.P.

NAZWISKO  I  IMIĘ

SEKCJA

COEFF.

KONK.

I

BENEDYKT JAN

Brzeg Dolny

64,94

6

II

SZUMILAS ZDZISŁAW

Brzeg Dolny

78,11

6

III

CHODOROWSKI  -  ZDEB

Wołów

111,97

6

1

KUCHARSKI    E. – J.

Brzeg Dolny

174,77

6

2

LECH ROBERT

Brzeg Dolny

190,54

6

3

SMOLIŃSKI ANDRZEJ

Brzeg Dolny

209,61

6

4

JUREK STANISŁAW

Brzeg Dolny

232,46

6

5

TOCZEK ROMAN

Wołów

295,01

6

6

MAZUR  - WRÓBLEWSKI

Wołów

319,94

6

7

BACZYŃSKI - SADOWSKI

Wołów

391,82

6

8

GAŁDA - SAŁAPATA

Brzeg Dolny

409,34

6

9

WASYLKIEWICZ MICHAŁ

Brzeg Dolny

412,52

6

10

CHMIELNICKI DARIUSZ

Wińsko

592,19

6

11

SZEMIEL PAWEŁ

Rościsławice

617,15

6

 

 

KATEGORIA   „GMP”   -   2009 r.

 

 

L.P.

NAZWISKO  I  IMIĘ

SEKCJA

PKT.

KONK.

I

BENEDYKT JAN

Brzeg Dolny

1412,72

32

II

SZUMILAS ZDZISŁAW

Brzeg Dolny

1407,85

32

III

SMOLIŃSKI ANDRZEJ

Brzeg Dolny

1403,99

32

1

LECH ROBERT

Brzeg Dolny

1392,82

32

2

KUCHARSKA  E. i J.

Brzeg Dolny

1388,36

32

3

BANASIK JERZY

Rościsławice

1378,98

32

4

SZPURA STEFAN

Rościsławice

1377,45

32

5

CHODOROWSKI  -  ZDEB

Wołów

1364,36

32

6

SADOWSKI ROBERT

Brzeg Dolny

1360,46

32

7

SZEMIEL PAWEŁ

Rościsławice

1355,82

32

8

BERYZEWSKI   K. i  S.

Wołów

1337,38

32

9

GELESZKO - FEDYSZYN

Rościsławice

1337,09

32

10

MAZUR - WRÓBLEWSKI

Wołów

1332,90

32

11

KOZŁOWSKI MARCIN

Rościsławice

1331,85

32

12

JUREK STANISŁAW

Brzeg Dolny

1330,76

32