* HOME *
e-mail: sklep@lech-loft.com
tel. 697-69-06-06
  
PZHGP Brzeg Dolny

*** Zagłosuj ***
TopLista - Golebie
Pocztowe

  SHOPS
    BRICON
    BEYERS
    BIFS
    TRAVIPHARMA
    HERBOTS
    E-SKLEP
   
Oferta 2017

  Inne
    Wyniki 2014
    Linki
    Galeria
    Napisali o Nas * new
    Hodowcy

  Miedzy nami:
 
Przedstawiciel firm:
BEYERS, BRICON, BIFS
HERBOTS, TRAVIPHARMA


LECH-LOFT Robert Lech
ul. Osiedlowa 8/10
56-120 Brzeg Dolny
Telefony kontaktowe:
kom.: 697 69 06 06
kom.: 697 71 06 06
Promocja ESK BRICON:
*** 1450 zl ***



@S-Soft Ruda Slaska
Systemy Informatyczne
http://www.as-soft.com.pl
   •  Program dla kantoru
   •  Program "Gołębie"
   •  Strony WWW
   •  Oprogramowanie








 

PZHGP (0346) - Brzeg Dolny okr. Wrocław
    
MISTRZOSTWO SEKCJI BRZEG DOLNY - 2009

MISTRZOSTWO SEKCJI BRZEG DOLNY - 2009

 

 

 

 

KAT. A

 

l.p.

nazwisko, imię

coeff.

I

LECH ROBERT

302,21

II

SADOWSKI ROBERT

320,17

III

BENEDYKT JAN

404,28

1

SZUMILAS ZDZISŁAW

782,17

2

SMOLIŃSKI ANDRZEJ

808,09

3

KUCHARSCY E. & J.

941,32

4

GAŁDA & SAŁAPATA

1041,98

5

JUREK STANISŁAW

1917,34

 

 

 

 

KAT. B

 

l.p.

nazwisko, imię

coeff.

I

SMOLIŃSKI ANDRZEJ

237,34

II

LECH ROBERT

339,63

III

BENEDYKT JAN

440,51

1

SZUMILAS ZDZISŁAW

559,11

2

SADOWSKI ROBERT

583,20

3

GAŁDA & SAŁAPATA

653,42

4

KUCHARSCY E. & J.

775,17

5

JUREK STANISŁAW

1438,64

 

 

 

 

KAT. C

 

l.p.

nazwisko, imię

coeff.

I

SZUMILAS ZDZISŁAW

114,61

II

BENEDYKT JAN

119,46

III

LECH ROBERT

133,54

1

SMOLIŃSKI ANDRZEJ

167,30

2

GAŁDA & SAŁAPATA

288,23

3

SADOWSKI ROBERT

341,95

4

JUREK STANISŁAW

471,89

5

KUCHARSCY E. & J.

596,20

6

WASYLKIEWICZ MICHAŁ

607,91

 

 

 

 

KAT. D

 

l.p.

nazwisko, imię

coeff.

I

LECH ROBERT

775,38

II

BENEDYKT JAN

964,25

III

SMOLIŃSKI ANDRZEJ

1212,73

1

SADOWSKI ROBERT

1245,32

2

SZUMILAS ZDZISŁAW

1455,89

3

GAŁDA & SAŁAPATA

1983,63

4

KUCHARSCY E. & J.

2312,69

5

JUREK STANISŁAW

3827,87

 

 

 

 

KAT. M

 

l.p.

nazwisko, imię

coeff.

I

SZUMILAS ZDZISŁAW

173,67

II

BENEDYKT JAN

178,98

III

KUCHARSCY E. & J.

194,08

1

SMOLIŃSKI ANDRZEJ

239,11

2

LECH ROBERT

249,92

3

JUREK STANISŁAW

258,89

4

WASYLKIEWICZ MICHAŁ

433,81

5

GAŁDA & SAŁAPATA

435,86

 

 

 

 

KAT. MLODE

 

l.p.

nazwisko, imię

coeff.

I

LECH ROBERT

311,78

II

SMOLINSKI ANDRZEJ

398,33

III

SADOWSKI ROBERT

743,79

1

SUROWKA JAN

982,62

2

GALDA & SALAPATA

1184,31