Aranżujemy podwórko Twoich marzeń!Pierwszym krokiem w projektowaniu tarasu jest jego wykończenie. Zazwyczaj wykorzystuje się do tego kostkę brukową, ale na rynku dostępnych jest wiele różnych materiałów. Na patio można użyć cegieł, drewna, żwiru, a nawet płyt cementowych. Należy tylko unikać materiałów, które niszczeją pod wpływem deszczu lub słońca, takich jak płytki ceramiczne lub drewniane deski. Kolejnym krokiem jest posadzenie kwiatów i drzew na obrzeżach tarasu - dzięki temu będzie on bardziej przypominał ogród, a nie tylko wybrukowaną powierzchnię. Ważne jest, aby nie zapomnieć o roślinach znajdujących się w pobliżu, którymi również chcemy się cieszyć!

Dodaj charakteru i skupienia

z punktem centralnym Dodanie centralnego punktu na patio to doskonały sposób na nadanie przestrzeni charakteru i skupienia uwagi. Może to być tak proste, jak dodanie stylowego stołu i krzeseł lub tak wystawne, jak zainstalowanie wspaniałej fontanny. Najważniejsze jest, aby wybrać coś, co pomoże zdefiniować przestrzeń. Jeśli planujesz organizować spotkania rodzinne, możesz pomyśleć o kuchni na świeżym powietrzu z miejscami do siedzenia, natomiast jeśli wolisz bardziej kameralne spotkania, możesz zdecydować się na kominek. Niezależnie od tego, co lubisz robić na świeżym powietrzu, pamiętaj, aby wybrać coś, co przemówi do Ciebie.

Uzupełnij taras meblami ogrodowymi

Duże imprezy, przyjęcia urodzinowe i rodzinne spotkania najlepiej organizować w zaciszu własnego podwórka. Jednym z najlepszych sposobów na przekształcenie przestrzeni zewnętrznej w idealne miejsce do organizowania takich imprez jest zainstalowanie mebli tarasowych. Technorattan jest jednym z najlepszych materiałów do wyboru, jeśli szukasz najwyższej jakości zestawu mebli tarasowych. Ten wysokiej klasy rattan syntetyczny jest stosowany do produkcji zestawów mebli tarasowych zamiast rattanu naturalnego ze względu na niskie wymagania konserwacyjne i wysoką odporność na promienie UV. Zestawy mebli tarasowych z technorattanu są dostępne w szerokiej gamie stylów, aby zaspokoić każdy gust, budżet i potrzeby.

Akcenty dekoracyjne

Taras, podwórko to doskonałe miejsce do zaprezentowania akcentów dekoracyjnych. Pomyśl o nich jako o przedłużeniu wystroju domu i postaraj się połączyć jak najwięcej kolorów i faktur. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest zastosowanie różnych roślin doniczkowych, takich jak drzewa cytrusowe i paprocie. Możesz także zaakcentować taras za huśtawki. Hamak lub sofa na świeżym powietrzu to kolejny fantastyczny pomysł na miejsce do siedzenia na tarasie.

 

Cześć! Z tej strony...