Taras jest doskonałym miejscem do spędzania czasu na świeżym powietrzu i stał się popularnym dodatkiem do wielu domów. Jest to również świetne miejsce na przyjęcie gości lub zorganizowanie małej imprezy. Ale rozmieszczenie mebli na tarasie może być trudne. Przed podjęciem decyzji, jakie meble będą najlepiej pasować do Twojej przestrzeni, należy wziąć pod uwagę wiele kwestii. Przed podjęciem decyzji, jakie meble ogrodowe będą najlepiej pasować do Twojej przestrzeni, należy wziąć pod uwagę wiele kwestii. Na przykład chcesz się upewnić, że jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich i wystarczająco dużo miejsc do siedzenia, aby ludzie nie musieli stać całą noc. W tym artykule omówimy niektóre z najczęstszych błędów popełnianych przez ludzi podczas organizowania swojego tarasu ogrodowego z doskonałymi meblami i omówimy, jak można ich uniknąć.

 

Duży zestaw mebli ciemnoszarych na taras Stefano Set Max XL Antracite

Duży zestaw mebli ciemnoszarych na taras Stefano Set Max XL AntraciteZestaw składa się z dwóch trzyosobowych sof, dwóch wygodnych foteli ogrodowych z podłokietnikami, pufy i stolika z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 5 mm. W zestawie znajdują się również poduszki na siedziska, które zapewniają większy komfort i miejsce na nogi. Uzupełnieniem tych przestronnych mebli są poduszki oparciowe w gustowną lamówkę, które nadadzą Twojej przestrzeni na świeżym powietrzu elegancki wygląd. Cały zestaw utrzymany jest w odcieniach szarości, co czyni go niezwykle uniwersalnym! Duży ciemnoszary zestaw mebli ogrodowych Stefano Set Max XL ma metalowe ramy wykończone ręcznie plecioną technorattanową plecionką, która jest mocniejsza niż naturalny rattan; idealna, jeśli mieszkasz na wietrznych równinach!

Przejdź do sklepu

Brązowy komplet wypoczynkowy do ogrodu Malaga Brown

Brązowy komplet wypoczynkowy do ogrodu Malaga BrownOferowany brązowy komplet wypoczynkowy do ogrodu to elegancki zestaw o klasycznym wykończeniu, który będzie pasował do bujnej zieleni Twojego ogrodu lub drewna na tarasie. Wykończenie i wykonanie są najwyższej jakości, co sprawia, że narożnik ten jest meblem klasy premium dla wymagających użytkowników. Na ten piękny zestaw składa się łącznie 7 foteli: 1 duża sofa narożna o wymiarach 269 cm x 205 cm, 2 dodatkowe fotele, każdy w formie bezramiennego krzesła z podłokietnikami, oraz 1 stolik kawowy wykonany z technorattanu, który postawiony na blacie ma miejsce na przechowywanie w nim książek lub gazet, gdzie nie ulegną one zniszczeniu w wyniku bezpośredniego kontaktu z ziemią. Jeśli chcesz dwie sofy, to również nie mamy nic przeciwko temu - nawet jeśli jedna z nich będzie ustawiona naprzeciwko drugiej, z dala od siebie, ale wciąż obok naszego stolika kawowego; ponieważ technicznie rzecz biorąc, te zestawy można łączyć w dowolne kształty!

Przejdź do sklepu

Meble modułowe z technorattanu Nilamito VIII Anthracite & Blue Grey

Meble modułowe z technorattanu Nilamito VIII Anthracite & Blue GreyMeble ogrodowe z technorattanu doskonale sprawdzają się w dużych ogrodach i na tarasach. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do ich produkcji nadają się do użytku przez cały rok. Te wysokiej klasy meble ogrodowe z pewnością zadowolą osoby poszukujące wygodnego zestawu mebli do wypoczynku na werandzie lub tarasie. Poduszki dołączone do tego zestawu - jedne z naszych najgrubszych, najwygodniejszych i nie odkształcających się po usiąściu - są jednymi z najlepszych w każdym rodzaju krzeseł ogrodowych! Ten szary zestaw technorattanowy składa się z dwóch modułów narożnych, trzech modułów środkowych i wrzecionowatego stolika na pufy, a także opcjonalnego stolika kawowego, który można dostosować do własnych preferencji - można go zmieniać w zależności od tego, co się chce od czasu do czasu, a nawet tworzyć indywidualne siedziska z różnych części!

Przejdź do sklepu

Meble tarasowe premium moduły Nilamito IX Anthracite & Blue Grey + fotel

Meble tarasowe premium moduły Nilamito IX Anthracite & Blue Grey + fotelZestaw mebli Nilamito IX składa się z 7 modułów i fotela, na który składają się trzy moduły narożne, dwa moduły środkowe, pufa i stolik kawowy. Łącznie zyskujemy aż 6 miejsc siedzących. Stolik kawowy wykonany jest ze szkła hartowanego, dzięki czemu łatwo go wyczyścić, używając jedynie wody na ściereczce dołączonej do zestawu. Meble ogrodowe technorattanowe NILAMITO IX Anthracite & Blue Grey nie wymagają żadnej konserwacji, ponieważ wystarczy tylko zwilżać powierzchnie!

Przejdź do sklepu

Cześć! Z tej strony...